Skocz do zawartości

To, co czuję, dzieje się naprawdę


lsnienie

Polecane posty

To, co ja przeczuwam, dzieje się naprawdę. Przed śmiercią mojej matki miałam następujące myśli: "muszę jej powiedzieć, że jest dla mnie ważna", "trzydziestego ktoś umrze", "jedno z moich rodziców nie dożyje mojego wesela". Nie wiedzieć czemu ciągle wpatrywałam się w stronę garażu, moja głowa odwracała się samoistnie w jego kierunku. Dnia 30 czerwca odebrała sobie życie właśnie w tamtym miejscu.

Przed przeprowadzkami miałam myśli typu "długo tu już nie pomieszkam". Przed zamieszkaniem z, jak się później okazało, kłopotliwą lokatorką myślałam: "wkopałam się w mieszkanie z nią". Lokatorka załatwiła mi pracę. Zaczęłam miewać myśli: "wygryzę ją z tej pracy". Została z niej zwolniona, ja pozostałam.

Mysląc o życiu uczuciowym, od kilku lat mam przeczucie, że w życiu czeka mnie coś jeszcze poza obecnym związkiem. Spotkałam mężczyznę, który okazał się być moją bliźniaczą duszą, lecz w tym momencie nie możemy być razem. Poznałam go właśnie w wyżej wymienionej pracy. Moje przeczucie mówi, że jeszcze kiedyś nasze drogi się złączą.

Jeśli chodzi o pracę, w rodzinnym mieście już jako dziecko przyciągał moją uwagę budynek jednego z zakładów. Obecnie pracuję w tym właśnie zakładzie tylko w innym mieście. Zawsze moje zainteresowanie wzbudzały imiona czy nazwy miast, z którymi później miałam w życiu mniejszy lub większy związek.

Tego typu sytuacje zdarzają mi się coraz częściej w miarę postępu rozwoju mojej duchowości.

Mam wrażenie, że moje życie jest już z góry zaplanowane. To, co ja przeczuwam, dzieje się naprawdę. Przestaję już wierzyć w przypadki. Nie boję się tego, co widzę i czuję, ale zastanawiam się jak to właściwie jest? Jesteśmy poddani przeznaczeniu?

 

Czy to co mam to jakaś forma daru czy raczej niezbyt wyjątkowa umiejętność...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wyjątkowa, wyjątkowa i to bardzo :) Wszyscy możemy z nich korzystać, bo każdy z nas ma takie możliwości. Czytając Twój post mam wrażenie, że po prostu korzystasz z prawa przyciągania, może nieświadomie, ale właśnie w taki sposób są najlepsze efekty. Pojawia się myśl, która zostaje puszczona, więc nie ma tzw. parcia, że to musi się wydarzyć, bo ja tego chcę. Myśl wibruje, bez zakłóceń i nadmiernych oczekiwań. I coś się dzieje, a Ty jesteś zaskoczona. Poczytaj o prawie przyciągania, technikach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowa, wyjątkowa i to bardzo :) Wszyscy możemy z nich korzystać, bo każdy z nas ma takie możliwości. Czytając Twój post mam wrażenie, że po prostu korzystasz z prawa przyciągania, może nieświadomie, ale właśnie w taki sposób są najlepsze efekty. Pojawia się myśl, która zostaje puszczona, więc nie ma tzw. parcia, że to musi się wydarzyć, bo ja tego chcę. Myśl wibruje, bez zakłóceń i nadmiernych oczekiwań. I coś się dzieje, a Ty jesteś zaskoczona. Poczytaj o prawie przyciągania, technikach :)

 

Alicja ma rację......

Jeśli nasze myśli są kierowane to moje jest......

Tu będzie to... Itd

 

To pierwsze zdanie wysyła energię, a po tem ja wzmacniamy....... Poprzez myśli

 

Podświadomie wycwiczylas ta zdolność.

Wysyłaj więcej pozytywnych energii,

Pozdrowienia w Nowym Roku

BATYAM. <przytul>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Batyam za poparcie :) Pozdrawiam <kwiatek>

 

Drobiazg

Dziewczyno ty masz ogromną siłę.

Korzystaj i wzmacnia z dobrą energia <psotnik>;*

Pozdrawiam serdecznie Batyam

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się ma prawo przyciągania do śmierci innych osób? Niektóre rzeczy są nam pisane i ich nie zmienimy, więc prawo przyciągania chyba wtedy nie działa. Takie są moje wnioski :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak się ma prawo przyciągania do śmierci innych osób? Niektóre rzeczy są nam pisane i ich nie zmienimy, więc prawo przyciągania chyba wtedy nie działa. Takie są moje wnioski :)

 

Coz

Moim zdaniem każdy dar człowiek wykorzystuje....... Oby świadomie

Z pozytywną energią. Nie siedzimy w zmysłach osoby która rozpoczęła ten temat.

Mimo wszystko myślę że......

To jest pytanie........ A odpowiedź zna osoba której temat zrodził się na forum.

Nie doszukiwalabym się złych intencji, a raczej tego że dziewczyna zdała sobie sprawę co przyciąga myślami.

 

Mam nadzieję że...... Zdając sobie sprawę z daru jej myśli będą kierowane w pozytywny sposób na to co chce by się stało.

 

ARWIL........ My nie oceniamy my ewentualnie możemy wypowiedzieć swoje zdanie bez ocen za to możemy moim zdaniem uświadomić kogoś o tym co ma w sobie takiego......

Mówi się siła przyciagania by umiała albo zaczynać intencje lub by umiała odciąć intencję.

 

Buziaki

<przytul>;*

I uśmiechy w Nowym Roku

Pozdrawiam serdecznie Batyam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie oceniam ani nie napisalam,.że komuś źle życzyła. To nie były pytania bezpośrednio kierowane do Alicji a ogólne moje rozmyślania

 

Hej

Arwil pewnie zgadzam się.

Ja pozwoliłam sobie na docenione jej zdolności.

Pozdrawiam serdecznie Batyam ;*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Batyam jeszcze raz dziękuję :)

Tak naprawdę główna zainteresowana tym tematem raczej już nie bywa na forum :( a szkoda.

Arwil rozumiem, jest ok :) Nie odebrałam tego jako atak, a właśnie jako Twoje rozmyślenia :) bardziej skupiłam się na innych rzeczach, które opisała autorka i do nich odniosłam swoją odpowiedź ;) A sytuacja ze śmiercią, nie chodziło mi, że to autorka przyciągnęła taką sytuację. Nie chcę tego zbyt rozwijać tym bardziej, że autorki na forum nie ma, ale może po prostu ta osoba od dawna wysyłała takie myśli, a autorka po prostu była w stanie te myśli odbierać. Intuicja? Może i tak albo nie tylko, ale coś więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batyam jeszcze raz dziękuję :)

Tak naprawdę główna zainteresowana tym tematem raczej już nie bywa na forum :( a szkoda.

Arwil rozumiem, jest ok :) Nie odebrałam tego jako atak, a właśnie jako Twoje rozmyślenia :) bardziej skupiłam się na innych rzeczach, które opisała autorka i do nich odniosłam swoją odpowiedź ;) A sytuacja ze śmiercią, nie chodziło mi, że to autorka przyciągnęła taką sytuację. Nie chcę tego zbyt rozwijać tym bardziej, że autorki na forum nie ma, ale może po prostu ta osoba od dawna wysyłała takie myśli, a autorka po prostu była w stanie te myśli odbierać. Intuicja? Może i tak albo nie tylko, ale coś więcej.

 

Witaj Alicjo

Temat dla autorki jest tematem zamkniętym ja też podzielam Twoja uwagę że autorka zniknęła i na forum jej nie ma.

W każdym razie cieszę się że mamy podobne wnioski i spostrzeżenia.

 

Jednak zostawmy ten temat w obserwacji.

 

kiedy wchodzę w temat i go czytam nie jest to za każdym razem ale zdążą się że wyczuwam intencje energii osoby piszącej,

Kiedy tu weszłam to jeszcze to pytanie wibrowalo emocjami, moim zdaniem bardziej ujemnym co wcale nie oznacza złymi, teraz jak tu weszłam to jest... Hmm blogostan......

Myślę że dobrze że pojawiły się w temacie nasze odpowiedzi i nasza fajna energia.....

Muszę jednak przyznać że ważna jest wymiana myśli w każdym temacie i dziękuję ta droga Wam kochane że mogliśmy wymienić się naszymi spostrzeżeniami.

Pozdrawiam serdecznie Batyam :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...