Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu


Emi 2802

Polecane posty

  • 1 month later...

Jeszcze nie mam takiej wiedzy odnośnie arkan wielkich w tarocie,czy mogłabym prosić o interpretację rozkładu głupiec+śmierć+cesarz zapytałam co mnie czeka w miłości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę u Ciebie zmaganie się z zakańczaniem jakiegos etapu w relacji z mężczyzną, pomimo jeszcze nadziei, że będzie inaczej. Nie ma na razie przestrzeni na nic nowego, jest blokada ze względu na tego właśnie mężczyznę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essa jestem wdzięczna za interpretację rozkładu pozdrawiam

Ani tutaj ani teraz z kartami klasycznymi nie dodałaś SWOJEJ interpretacji, nie ma także pytania, na które zostały rozłożone karty. Czytałaś w ogóle zasady działu Interpretacja Kart? Jeżeli nie, to proszę tutaj link viewtopic.php?f=193&t=1189

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zawracać sobie głowy moją osobą,nie będę więcej przeszkadzać.

Widzisz Emi obrażenie nie jest tutaj potrzebne :) . Po prostu każde miejsce ma jakieś zasady, tutaj są takie i wypada się do nich zastosować. Przejrzyj inne tematy w tym dziale, jeżeli nie było własnej interpretacji, czy ja czy inne osoby zwracały na to uwagę. Nie chodzi o to, że "przeszkadzasz" nam. Nie. Bo forum nie jest dla mnie, ani dla kilku osób, ale dla wszystkich. To użytkownicy swoimi postami tworzą i rozwijają to forum. Możesz dodawać kolejne prośby, zakładać tematy, ale miej na uwadze również zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopiero początkuję ,jeśli chodzi o karty i nie potrafię jeszcze tak dobrze zinterpretować sama dlatego prosiłam o interpretację

Rozumiem, ale nawet w linku, który podałam jest napisane: "napisz tyle, ile potrafisz wyczytać" i nie wymagamy obszernych interpretacji. Mamy dział ze znaczeniami kart: Tarota, Klasycznych, Lenormand, zawsze można zajrzeć, poczytać <ok>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...