Skocz do zawartości

Krzyż celtycki - styczeń 2018 w sferze uczuć - prośba o pomoc w interpretacji


Sygryda

Polecane posty

Witam serdecznie <kwiatek>

Jako singielka po przejściach, nie ustająca w nadziei na spotkanie kogoś wartościowego zrobiłam rozkład, jak będzie się dla mnie przedstawiał styczeń w kwestii uczuć.

Krótki rys mojej sytuacji - po 30stce, rok temu paskudnie potraktowana przez faceta, w którym byłam zakochana (on z trygonu powietrza), długo byłam zamknięta na sprawy uczuciowe. Gdy już odbudowałam pewność siebie, a pana, który mnie skrzywdził wyrzuciłam z głowy i serca, tej jesieni poznałam w pracy mężczyznę, w którym szybko się zauroczyłam. Pan ten (trygon ziemi) dawał mi znać otwarcie, że mu się podobam, że jest mną zainteresowany, otwarcie flirtował, nawet w pewnym stopniu się o mnie troszczył i był bardzo pomocny. Niestety dopiero po dłuższym czasie dowiedziałam się (nie od niego) że nie tylko jest w związku i to poważnym, ale ma też dzieci. Pozostało się cieszyć, że znajomość nie wyszła poza flirt, natychmiast się dystansowałam, ale nadal czuję pewien żal. Tak oto przedstawia się moja obecna sytuacja, proszę o pomoc w interpretacji, ponieważ nadal jestem początkująca i mój krzyż celtycki nie do końca jest dla mnie zrozumiały <bezradny>

 

Styczeń 2018 w uczuciach:

Główny temat - Rycerz Kielichów - tu nie jestem pewna, czy to po prostu określenie mojego pytania, czyli uczucia, czy też jakiś konkretny osobnik, który się pojawi?

Pomaga lub przeszkadza - As mieczy - doznam olśnienia czego tak naprawdę chcę, lub pojawi się jakaś nowa możliwość, ktoś się odezwie, lub też to moje postanowienie odcięcia się od pana, który okazał się zajęty?

Problem ( w podstawie) - 5 mieczy - porażka, wstyd, można powiedzieć, że tak z grubsza określiłabym te moje ostatnie dwie znajomości ;) Może też znajdują się tu "koleżanki" z pracy, które komentowały jadowicie moją znajomość z zajętym panem, zanim się dowiedziałam, że nie jest wolny... Obmowy, zniszczona reputacja? Lub to moja obawa przed kolejnym zranieniem...

Świadome dążenia (głowa) - 3 buław - Chcę iść na przód, zacząć od nowa, spotkać kogoś uczciwego, otwieram się na nowe znajomości

Przeszłość - Cesarz - hmmm ten zajęty pan? Na mojej karcie cesarz spogląda na dwójkę bawiących się dzieci (Witches Tarot) i takie jest moje pierwsze skojarzenie, w końcu okazało się, że jest ojcem rodziny...

Najbliższa przyszłość - Król Pucharów - czyżby nareszcie ktoś nowy i szansa na nową miłość :)?

Możliwości/ja w tej sytuacji - Kochankowie - tu albo doczytywałabym się możliwości wejścia w związek, albo dylematu i konieczności dokonania wyboru

Wpływ z zewnątrz - 8 kielichów - nie bardzo wiem, jak to zinterpretować. Z zewnątrz, więc jakieś zmiany, rozstania, czy też szybkie odejście od nowego uczucia?

Co warto wiedzieć/czego nie widzę - Śmierć - tu także mam problem, sądzę, że gdyby chodziło o moją transformację, lub zakończenie znajomości, to będę tego świadoma?

Wynik - Eremita - czyli na moje po staremu, na koniec stycznia pozostanę singielką, będę znów zastanawiać się nad moją sytuacją i odcinać się od nowych znajomości ;)

Kartą na spodzie talii (lubię tam zerknąć ;)) Jest Gwiazda - czyli moja nadzieja na szczęście w miłości?

 

Post wyszedł o wiele za długi, mam jednak nadzieję, że ktoś ode mnie mądrzejszy wytrwa do końca i pomoże w wyjaśnieniu rozkładu ;) Z góry dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Widzę, że już trochę czekasz, a rozkład jest tylko na miesiąc, który szybko upływa, więc chętnie pomogę :)

 

Rycerz kielichów - myślę, że to ogólna aura miesiąca; przedstawia Ciebie i to, co masz w głowie. Możesz marzyć o miłości i otwierać się na nowe uczucie, rozglądać się dookoła i szukać możliwości na poznanie kogoś (spotkania towarzyskie, jakieś wspólne zajęcia, Internet)

As mieczy - odcięłaś się od mężczyzn, którzy Cię rozczarowali i zranili. Teraz szukasz kogoś zupełnie innego i lepiej wiesz, czego potrzebujesz i oczekujesz. Możliwe też, że pojawią się jakieś nowe możliwości do poznawania ludzi, np. zaangażujesz się w coś nowego - jakiś kurs, szkolenie albo zaczniesz uczęszczać w jakieś nowe miejsca.

5 mieczy - mimo że nie myślisz już o tamtych mężczyznach, to z powodu rozczarowań odczuwasz coś na kształt utraty bezpieczeństwa. To znaczy zaufałaś komuś, wpuściłaś do swojego domu i zadbałaś jak o ważnego gościa, a ktoś wytarł brudne buciory w Twój dywan i wyszedł. Boisz się trochę powtórki.

3 buław - chcesz powiewu świeżości, ale nie jestem pewna, czy jesteś na to gotowa. Może po prostu chcesz wymazać z pamięci te niemiłe zdarzenia , wypełnić pustkę i poczuć, że ktoś się Tobą zaopiekuje. Potrzebujesz dowodu od świata, że możesz kochać i być kochana.

IV Cesarz - być może jesteś osobą zbyt dominującą i upartą lub właśnie takich mężczyzn przyciągasz. Może imponują Ci mężczyźni dominujący, lubiący władzę i pieniądze - może czujesz się przy nich bezpiecznie.

Król Pucharów -w przyszłości możesz szukać mężczyzn mniej dominujących i przebojowych, a bardziej uczuciowych i rodzinnych.

VI Kochankowie - możliwe, że pojawi się jakaś fascynacja albo szansa na romans. Możesz się kimś zauroczyć i zastanawiać się, jak nawiązać bliższą znajomość z tą osobą.

8 pucharów - jednak coś zmusi Cię do odwrotu. Poczujesz się niegotowa na otwarte działania. Możesz potrzebować trochę więcej czasu w samotności na zrozumienie siebie i swoich uczuć.

XIII Śmierć - tak nadchodzi albo już jest transformacja. Wszystko, co przeżywasz i będziesz przeżywała jest po coś. Dostajesz lekcję od życia.

IX Eremita - tak, nadal będziesz singielką.

XVII Gwiazda - mimo wszystko będziesz optymistycznie patrzeć w przyszłość. Jest możliwość na poważniejsze uczucie, ale jeszcze nie teraz.

 

To tylko moja luźna opinia :) Wszystkiego dobrego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, bardzo dziękuję <kwiatek>

 

Jestem pod ogromnym wrażeniem i mam nadzieję, że kiedyś choć w części będę potrafiła czytać z kart tak jasno i klarownie :)! Wiele z Twojej interpretacji już się dzieje, co do pierwszych kart, z ręką na sercu tak właśnie jest...

 

Raz jeszcze dziękuję za poświęcony czas, dzięki Tobie nareszcie zrozumiałam co karty chciały przekazać :*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...