Skocz do zawartości

2 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

2 Kielichów

37.jpg.3c483aa9247fdfb8e21a0cc9babd565e.jpg

Osoby, którym się dotychczas nie udawało, powinny ponowić, a nawet podwoić wysiłki. Człowiek nie może być sam, nie leży to w jego naturze i nawet nieudane poprzednie związki, nie powinny przesłaniać faktu, że nie wszyscy ludzie są tacy, z jakimi mieliśmy nieszczęście zetknąć się wcześniej.

 

Dwójka Kielichów to karta symbolizująca stałe związki, przyjaźń i harmonię. Jako wodna dwójka oznacza pewną nadwrażliwość, a nawet skłonność do przesadnej empatii. Będąc trzydziestą ósmą z kolei kartą talii, jest przejściowo jedenastą, wskazującą na trwałą równowagę dobra i zła, a w końcu numerologiczną dwójką, co pogłębia ogólne przesłanie.

 

Osoba personifikowana dwoma kielichami może spodziewać się eksplozji uczuć, a pragnienie miłości zamienia się w jej początek. To dobry czas na poszukiwanie partnera. Osoby, którym się to dotychczas nie udawało, powinny ponowić, a nawet podwoić wysiłki. Człowiek nie może być sam, nie leży to w jego naturze i nawet nieudane poprzednie związki, nie powinny przesłaniać faktu, że nie wszyscy ludzie są tacy, z jakimi mieliśmy nieszczęście zetknąć się wcześniej.

 

Gdy wyciągniemy Dwójkę Kielichów

W otoczeniu kart przychylnych, zapowiada spotkanie kogoś, kogo obdarzymy uczuciem albo przynajmniej zadurzymy się na tyle, że czeka nas gorący i piękny romans, po którym pozostaną miłe wspomnienia. Dla osób mimo wszystko nie zainteresowanych takim obrotem sprawy, karta wróży trwałą przyjaźń i współpracę oraz pomoc w trudnych chwilach. Takie relacje są również nie do pogardzenia, zwłaszcza gdy towarzyszy im obustronne zrozumienie. Jest to również karta o bardzo przychylnym przesłaniu dla marzycieli, nawet tych z wybujałą wyobraźnią. Wiele marzeń, wydawałoby się nierealnych, może przynajmniej częściowo się spełnić. Romantyczne chwile, długo oczekiwane wyznanie, wymarzone spotkanie, może nawet nie trwać wiecznie, ale jednak się spełni i pozostanie na długo w pamięci.

 

W otoczeniu kart mniej korzystnych przestrzega jednak przed zagubieniem się w uczuciach, wskazuje na pewne niezdecydowanie oraz ryzyko rozstania. Można w każdym razie spodziewać się niestałości, a nawet wygaśnięcia uczuć, w wyjątkowo złym układzie również zdrady. Zwykle w takich sytuacjach zrzucamy winę na partnera, co jest zrozumiałe, choć nie zawsze sprawiedliwe. Rzeczywiście kłopoty uczuciowe zwykle wywołuje jedna ze stron, ale przyczyna wcale nie musi być po tej samej stronie.

 

Karta radzi zastanowić się, czy nasz związek nie jest rutyną i zwykłym przyzwyczajeniem, i czy nasz partner nie potrzebuje czegoś nowego, czy impuls nie powinien wyjść z naszej strony, czy nie studziliśmy lub nie ośmieszaliśmy inicjatyw partnera. Może warto przemyśleć strawę, a nie doprowadzać do sytuacji, gdy budząca się niepewność, co do partnera, pogłębia dystans i wzmaga napięcia aż w końcu doprowadzi do wybuchu.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Początek nowego związku - romansu, przyjaźni, współpracy zawodowej. Dobre kontakty z ludźmi, owocne wspólne projekty, w niektórych układach ślub, dobry gust, upodobanie do korzystania z uroków życia.

 

W negacji

Wskazuje na konflikty i nieporozumienia, rozstania, często chwilowe, uczucie bez wzajemności, dwulicowość, ostrzeżenie przed uwiedzeniem, samotność.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...