Skocz do zawartości

3 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

3 Kielichów

38.jpg.cd7c321df017bb0b9d86c6f5913f2279.jpg

Karta generalnie ma pozytywne przesłanie, zwłaszcza w stosunku do osoby, którą personifikuje i do jej otoczenia, tego najbliższego i nieco dalszego. Szczególnie dobre stosunki wydają się następować w relacjach z partnerem, co ma decydujące znaczenie dla satysfakcji z udanego życia osobistego.

 

Trójka Kielichów to radość i powodzenie w miłości. Jako wodna trójka oznacza powolne, ale wytrwałe dążenie do celu, niczym drążenie skały za pomocą miękkiego, ale konsekwentnego uporu. Będąc trzydziestą dziewiątą z kolei kartą talii, jest trójką, co czyni ją kartą wartości duchowych i łatwego porozumiewania się.

 

Karta generalnie ma pozytywne przesłanie, zwłaszcza w stosunku do osoby, którą personifikuje i do jej otoczenia, tego najbliższego i nieco dalszego. Szczególnie dobre stosunki wydają się następować w relacjach z partnerem, co ma decydujące znaczenie dla satysfakcji z udanego życia osobistego. Pogłębia poczucie wspólnoty, staje się impulsem do myślenia w kategoriach bardziej „my” niż „ja”. Daje nadzieję na spokój i pogłębia zaufanie.

 

Gdy wyciągniemy Trójkę Kielichów

W otoczeniu kart pomyślnych karta zapowiada spełnienie się marzeń i poczucie radości z tego faktu. Radość ta nie jest indywidualna, ale dzielona z rodziną i przyjaciółmi. Wróży spełnioną miłość i wewnętrzne wyciszenie się. Należy zaznaczyć, że osiągnięcie tego stanu wymagało pewnego kompromisu. Każdy kompromis jest osiągany w wyniku ustępstw i albo jest obopólnym zwycięstwem, albo obopólną porażką.

 

Mówi się nieraz o zgniłych kompromisach, które jedynie budzą niesmak. Tym razem kompromis przynosi ulgę może dlatego, że spięcie nie było spowodowane poważną przyczyną. Nasze nieporozumienia zostały wyolbrzymione, częściowo winne są osoby postronne, niepotrzebnie uczestniczące w tym zamieszaniu. W każdym razie zarówno one, jak i my wychodzimy z kryzysu obronną ręką.

 

W otoczeniu kart mniej przychylnych wskazuje, że nie należy jednak zapominać, że miłość i uczucia wiążą się z dużymi emocjami i pewnym uzurpowaniem sobie prawa do ograniczenia swobody partnera. Niestety człowiek nie jest wolny od uczucia zaborczości, a to nie wróży dobrze i może mieć poważne skutki. Pożądanie i nadużywanie zaufania wobec innych, a zwłaszcza kogoś bliskiego, grozi utratą zaufania, rozpadem, a w konsekwencji osamotnieniem.

 

Wydaje się, że jesteśmy w sytuacji dość napiętej i nie bardzo widać zadowalające nas wyjście, zwłaszcza że nasz autorytet został poważnie nadwątlony. Powodowani być może dobrymi intencjami, ale fatalnie okazywanymi, odsuwamy się od partnera, zarzucając mu różnorodne grzechy. Winne są temu oszczerstwa, plotki i nasza niefrasobliwość w działaniu, uleganie kaprysom albo wyolbrzymianie problemu i nieadekwatne do niego działania. Warto przyznać się do błędu nieufności i przede wszystkim oczyścić atmosferę.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Szczęśliwe zakończenie ważnego przedsięwzięcia, dobre zdrowie, witalność, uczucie spełnienia w miłości, niekiedy - narodziny, pójście na kompromis, umiejętność znalezienia innego wyjścia z sytuacji, sukcesy na polu artystycznym. Impreza, goście, huczna zabawa.

 

W negacji

 

Fałsz, nadużycie, brak samokontroli emocjonalnej, histeria, kaprysy i zachcianki, niepożądani adoratorzy, zdradliwe otoczenie, rozrzutność.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...