Skocz do zawartości

6 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

6 Kielichów

41.jpg.48524c38aa6bdbcdc9f2d21a08e41c6b.jpg

To typowa karta przeszłości, w której przewija się całe dotychczasowe życie, rodzinny dom, zwłaszcza gdy został zerwany z nim kontakt. Skłania do nostalgii i wzbudza chęć rozliczenia się z przeszłością.

 

Szóstka Kielichów to karta oznaczająca powrót do miłych wspomnień i tęsknotę za przeszłością. Jako wodna szóstka jest związana z domowym ogniskiem i skłonnością do romantycznych uniesień. Przesłanie jest potęgowane przez fakt, że jako czterdziesta druga karta talii jest numerologiczną szóstką.

 

To typowa karta przeszłości, w której przewija się całe dotychczasowe życie, rodzinny dom, zwłaszcza gdy został zerwany z nim kontakt. Skłania do nostalgii i wzbudza chęć rozliczenia się z przeszłością. W wielu przypadkach odnowienie pełnego związku jest niemożliwe, w innych wymaga przełamania barier, a w najlepszej sytuacji po prostu zintensyfikowania kontaktów, wykazania zainteresowaniem i troską o najbliższych. W każdym razie karta radzi, by nie zwlekać z taką inicjatywą.

 

Gdy wyciągniemy Szóstkę Kielichów

W otoczeniu kart pomyślnych karta oznacza spełnienie marzeń, osiągnięcie stabilizacji i bezpieczeństwa. Jest konsekwencją dobrych relacji z otoczeniem, owocem lojalności i pełnej harmonii z tym co było, a tym co jest. Żałujemy jedynie, że nie wykorzystaliśmy niektórych możliwości już wcześniej. W szczególnie pomyślnym układzie karta przewiduje zacieśnienie więzów partnerskich, być może związek małżeński, a w nim oczekiwaną lub planowaną i szczęśliwą prokreację oraz wsparcie ze strony najbliższych w trudnych chwilach. Możemy również spodziewać się ważnej wiadomości, być może odnoszącej się do jakichś naszych wcześniejszych starań. Generalnie karta odnosi się do relacji międzyludzkich i ma wyraźny przekaz emocjonalny.

 

W otoczeni kart mniej pomyślnych karta ma również wydźwięk pozytywny, choć może nie od razu to odczujemy. Sugeruje bowiem przemijające trudności, jakieś spory z otoczeniem, trzeba też uważać na ściślejsze związki z partnerem, które mogą zaowocować nieoczekiwanymi konsekwencjami. Szczególnie przestrzega przed niepożądaną ciążą, albo pewnymi kłopotami z nią związanymi. Jednakże nie przewiduje większych problemów, a tym samym sugeruje, że w razie, gdy się pojawiają, nie trzeba popadać w przygnębienie, ani wykonywać nerwowych, nieprzemyślanych ruchów.

 

W sprawach emocjonalnych w ogóle nie należy się przesadnie spieszyć, bo tu akurat pośpiech nie jest dobrym doradcą. Być może powinniśmy bardziej zaufać sobie, gdyż chwilowe trudności wynikają bardziej z cudzej niż naszej winy, a nieporozumienie nie dotyczy nas, a w każdym razie nie przez nas zostało wywołane. Sąsiednia karta pomoże nam wskazać winowajcę, jego płeć, wiek lub inicjały.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Często wskazuje na jakieś wydarzenie z przeszłości, nie ma wtedy samodzielnego znaczenia, pokazuje tylko na czas. Poza tym oznacza powrót do miejsc, w których już byliśmy, do ludzi z naszej młodości, odnowienie starych kontaktów, upiększanie domu, mieszkania, zakupy wyposażenia domowego, tradycje rodzinne. Adopcja. Dziecko pozamałżeńskie.

 

W negacji - nierealne rozpamiętywanie przeszłości.

 

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...