Skocz do zawartości

7 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

7 Kielichów

42.jpg.017dca6b603226810e0dae8c568aa090.jpg

Karta sugeruje, by bardziej świadomie niż intuicyjnie podchodzić do rozwiązywania problemów. Zapewni to sukces zawodowy i wprowadzi pewien ład w relacje z otoczeniem, stanie się pewnym gwarantem przewidywalności. Dotyczy to również relacji z najbliższymi, bardziej przyzwyczajonymi do naszych niekonwencjonalnych zachowań i decyzji.

 

Siódemka Kielichów oznacza ostrożną nadzieję na realizację ambitnych zamiarów. Jako wodna siódemka, osoba personifikowana przez kartę ma dobrą intuicję i głęboką ufność w swoje zdolności, również paranaturalne. To ostatnie mniemanie może być jednak przesadne, choć jako czterdziesta trzecia, kolejna karta talii jest numerologiczną siódemką, co potęguje przesłanie.

 

Karta sugeruje, by bardziej świadomie niż intuicyjnie podchodzić do rozwiązywania problemów. Zapewni to sukces zawodowy i wprowadzi pewien ład w relacje z otoczeniem, stanie się pewnym gwarantem przewidywalności. Dotyczy to również relacji z najbliższymi, bardziej przyzwyczajonymi do naszych niekonwencjonalnych zachowań i decyzji. Warto może pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, dać upust swojej fantazji, tym bardziej że dotychczas zawsze potrafimy zachować umiar. Trzeba jednak zważyć, czy aby nasze wyobrażenia o tym szaleństwie nie są nadmiernie idealistyczne w porównaniu z ich rzeczywistym przebiegiem i konsekwencjami. Tu zalecana jest rozwaga.

 

Gdy wyciągniemy Siódemkę Kielichów

W otoczeniu kart sprzyjających można spodziewać się powodzenia podjętych zamierzeń. Czujemy życzliwość i przychylną atmosferę. Psuje ją nieco nasza wrodzona podejrzliwość i przesadna ufność w przesądy, sny i wszelakie omeny, ale generalnie sytuacja jest pozytywna i obiecująca. Nie sposób jednak wszystkie przeczucia i ostrzeżenia zrzucać na karb przeczulonej wyobraźni, bo mogą być całkiem realne. Lepsza ostrożność niż przesadna ufność, ale nie okazujmy zbyt ostentacyjnie ani jednej, ani drugiej. Zdecydowanie nie powinniśmy podejmować ryzykownych przedsięwzięć, zwłaszcza finansowych, bo do tego potrzeba chłodnej głowy, a nie przeczuć.

 

W otoczeniu kart mniej pomyślnych sugeruje, by nie doszukiwać się drugiego dna w prostych i jasnych zdarzeniach oraz sytuacjach. Rozdrabnianie problemów nie jest dobre, bo prowadzi do ich zwielokrotnienia i otoczenie źle je odbiera. Ludzie postrzegają nas jako dziwaków, oderwanych od rzeczywistości, żyjących w nierealnym świecie, ulegających fantazjom i podejmujących nierozsądne decyzje. Sama opinia może nie jest najważniejsza, ale istnieje inne niebezpieczeństwo. Iluzje kierują nas w stronę nierzeczywistych światów, ulegamy złym nawykom, uciekając w fantazjowanie, potęgowane alkoholem, może narkotykami. To proste, ale śmiertelnie niebezpieczne formy ucieczki. Równie niebezpieczne jest zatapianie się w eksperymentach z pogranicza magii, bo wymagają one bardzo silnej psychiki i daleko posuniętej ostrożności.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przede wszystkim wskazuje na iluzoryczność naszego pytania. Duchowość i filozofia, przebudzenie duchowe, medytacje, doznania mistyczne, paranauki, marzenia senne, wszelaka nierealność. Wiara, religia.

 

W negacji

 

Bujanie w obłokach, iluzje, fantazje, brak praktycyzmu, fałszywe obietnice, uleganie wpływom fałszywych proroków, dewocja, fanatyzm religijny, życie tylko na płaszczyźnie duchowej. Podatność na używki typu alkohol i narkotyki, żeby nie trzeba było „istnieć fizycznie”.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

W pytaniu, czy dostanę tą pracę, odpowiada przecząco czy twierdząco?

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu - "Czy dostanę tą pracę?" i padło na tą kartę ; )

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Ale dzisiaj miałam jedną rozmowę, jutro drugą. I jedna była do jednej, a druga do drugiej :D

No ale skoro można zadać kartom pytanie "Czy?" to chyba można wróżyć z jednej karty? :D

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...