Skocz do zawartości

8 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

8 Kielichów

43.jpg.950d20a9266a3bc12f82887b968f85c3.jpg

Karta ma pozytywne przesłanie, związane z osiągnięciem sukcesu. Wiele jednak zależy od otoczenia karty, ponieważ jej dość silna pozycja karty bramy oznacza pewien przełom. Sukces może zostać osiągnięty albo za pomocą kontynuacji dotychczasowych działań, albo w wyniku ich całkowitej zmiany.

 

Ósemka Kielichów symbolizuje pojawiające się rozczarowanie tym, co było i związaną z tym chęć szukania nowych rozwiązań i dróg życiowych. Nie jest to łatwe, ponieważ istnieje silna więź z przyzwyczajeniami i przywiązanie do dawnych ideałów oraz celów. Jako wodna ósemka personifikuje osobę, w której drzemią często nieuświadomione ogromne, nawet nieskończenie wielkie możliwości. Nic dziwnego, skoro jest ona symbolem nieskończoności.

 

Będąc czterdziestą czwartą, kolejną kartą talii, jest numerologiczną ósemką, co potęguje przesłanie. W dywinacji karta ma pozytywne przesłanie, związane z osiągnięciem sukcesu. Wiele jednak zależy od otoczenia karty, ponieważ jej dość silna pozycja karty bramy oznacza pewien przełom. Sukces może zostać osiągnięty albo za pomocą kontynuacji dotychczasowych działań, albo w wyniku ich całkowitej zmiany. Tak czy inaczej, karta wskazuje optymalny czas i szanse na powodzenie.

 

Gdy wyciągniemy Ósemkę Kielichów

W otoczeniu kart przychylnych zaleca kontynuację dotychczasowych celów i starań, nawet jeśli wymagają pewnych korekt co do środków i osób z nami współpracujących. Warto wykorzystać sprzyjający czas, by dokonać poprawek, nie zmieniając jednak relacji z osobami, z którymi łączą nas uczucia, tym bardziej, że ulegają one wzmocnieniu i pogłębieniu. Jest to również sprzyjający czas, by pomyśleć o sobie, można nieco odpocząć, podreperować nadwątlone siły i zdrowie, ponieważ na razie nic nam nie grozi. Najlepiej wyjechać z kimś, z kim łączy nas uczucie. Opłaci się. Można również nieco przyjrzeć się swojemu wnętrzu, spróbować rozwinąć się duchowo. Warto z kimś zaplanować, albo opracować samodzielnie i wprowadzić dłuższy trening, na przykład jogi albo relaksacji.

 

W towarzystwie kart mniej pomyślnych trzeba jak najprędzej zrewidować swoje posunięcia, przyjrzeć się osobom, które obdarzamy zaufaniem lub uczuciem. Zbadajmy, dlaczego mimo starań i wysiłków nie osiągamy zamierzonych celów, a jeśli nawet, to nie są one zbyt imponujące. Krótko mówiąc, ktoś nam „sypie piasek w tryby”. Figuralne karty lub odczyt inicjałów mogą dać nam wskazówkę, co do tej osoby. Zalecane jest w każdym razie dokładne przemyślenie sytuacji i podjęcie radykalnych decyzji, nawet trudnych. Prawidłowa diagnoza i posunięcia, w bardzo krótkim czasie powinny przynieść sukces, a jest on konieczny, gdyż warto trzymać rękę na pulsie, zwłaszcza w sprawach uczuciowych, szczególnie, gdy partner zachowuje się nieco dwuznacznie.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Najczęściej symbolizuje punkt zwrotny w życiu emocjonalnym, zmiany w układach z ludźmi, w sytuacji rodzinnej, zmianę środowiska zawodowego lub miejsca zamieszkania, długofalowe plany zawodowe, rekonwalescencję po chorobie. To również praca twórcza każdego rodzaju.

 

W negacji

 

Żałoba, smutek, utrata, rozpad, kłopoty rodzinne, koniec sukcesów materialnych. Bardzo często oznacza skrywane związki pozamałżeńskie.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...