Skocz do zawartości

9 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

9 Kielichów

44.jpg.cf206d26fe2699c90fa19f633bac4ac4.jpg

Jest kartą spokoju i zadowolenia, również tolerancji i chęci bezinteresownej pomocy. Jak widać, istnieje tu pozytywne przesłanie harmonii duchowej, a co za tym idzie sympatia dla innych i chęć pomocy. Wskazuje również na szalony romans, a nawet coś więcej.

 

Dziewiątka Kielichów symbolizuje poczucie spełnienia i zadowolenie z ustabilizowanej sytuacji. Jako wodna dziewiątka wskazuje na osoby, które wolą działać w samotności, pomagać niejako z ukrycia, w sposób bezinteresowny i bez rozgłosu. To dodatkowo wzmaga wokół nich aurę tajemniczości.

 

Będąc kolejną, czterdziestą piąta kartą talii, jest dziewiątką, co potęguje przesłanie. W dywinacji jest kartą spokoju i zadowolenia, również tolerancji i chęci bezinteresownej pomocy. Jak widać, istnieje tu pozytywne przesłanie harmonii duchowej, a co za tym idzie sympatia dla innych i chęć pomocy. Wskazuje również na szalony romans, a nawet coś więcej. To, co zaczęło się jako zwykłe, niezobowiązujące spotkanie, wynikające bardziej z obowiązku niż jakiejś potrzeby towarzyskiego uczestnictwa, może zamienić się w fascynującą przygodę lub trwalszy związek. Wiele oczywiście zależy od kart otaczających.

 

Gdy wyciągniemy Dziewiątkę Kielichów

W otoczeniu kart pomyślnych oznacza wielkie zadowolenie, a nawet dumę z siebie i swoich poczynań. Odczuwanie sympatii ze strony otoczenia utwierdza nas w przekonaniu, że czynimy słusznie i warto podtrzymać swoją działalność. W zasadzie sugeruje ona podjęcie lub kontynuację działalności charytatywnej, pełnienie funkcji społecznych, ale może być również wskazówką dla osób pracujących na rzecz rodziny, przyjaciół, a także pracy zawodowej. Nawet drobne uprzejmości znacznie podnoszą nasze walory jako szefa, współpracownika czy podwładnego. Takie zachowania procentują sukcesem zawodowym, ale dają również satysfakcję osobistą.

 

W towarzystwie kart mniej pomyślnych nasz spokój i zadowolenie nie mają zbyt solidnych podstaw. Wynika to ze złej oceny sytuacji z nadmiernego zaufania intuicji, a nie z rzetelnej oceny faktów. Karta w takim układzie przestrzega, że przebudzenie może być bolesne. Sugeruje, by nie zamykać się w sobie i nie słuchać jedynie najbliższych nam osób, ale raczej rozejrzeć się dokładniej, poważnie potraktować uwagi krytyczne i nie rozgrzeszać swoich nieudanych posunięć.

 

Nowe spojrzenie wymaga pokonania swoich skłonności do słuchania pochlebstw, a nawet pewnej odwagi do wysłuchania gorzkich prawd. Karta radzi, by zrobić to jak najprędzej, bo czas sprzyja naprawie sytuacji i usunięciu niedociągnięć. Każde takie działanie wymaga oczywiście wysiłku, ale poniesione koszty szybko się zwrócą. Okaże się, że przyczyny problemów, które się pojawiły, rzeczywiście pochodziły z naszej strony i dość łatwo będzie je naprawić.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Zadowolenie i dobre samopoczucie, satysfakcja, sukces materialny spełnienie się projektów, powodzenie finansowe, bezpieczeństwo emocjonalne. Gościnność, prowadzenie otwartego domu, szerokie kontakty z ludźmi, rodzina o tradycyjnych zapatrywaniach, praca W handlu.

 

W negacji

 

Ktoś niereformowalny, niewolniczo przywiązany do konwenansów i tradycyjnego sposobu myślenia, brak zainteresowania problemami innych, litowanie się nad sobą, pobłażanie własnym słabościom.

 

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

W pytaniu, czy dostanę tą pracę, odpowiedź brzmi tak?

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...