Skocz do zawartości

10 Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

10 Kielichów

45.jpg.34c2469057722549041683c69bb06dfd.jpg

 

Jest kartą szczęśliwą, oznaczającą spokój i szansę na osiągnięcie sukcesów życiowych i zawodowych. Jest też zapowiedzią miłości i wzajemności w uczuciach, również ich sformalizowanie. W takiej sytuacji jawi się związek szczęśliwy, pełen miłości, zaufania i zrozumienia.

 

Dziesiątka Kielichów symbolizuje jedność, wyciszenie i szczęście. Jako wodna dziesiątka jest jedynką, personifikuje osoby, które chętnie podejmują się trudnych wyzwań, wierząc we własne siły, niekiedy niestety zbyt pochopnie, ale ostatecznie dobrze na tym wychodzą. Będąc czterdziestą szóstą, kolejną karta talii, jest również jedynką, co potęguje przesłanie.

 

W dywinacji jest kartą szczęśliwą, oznaczającą spokój i szansę na osiągnięcie sukcesów życiowych i zawodowych. Jest też zapowiedzią miłości i wzajemności w uczuciach, również ich sformalizowanie. W takiej sytuacji jawi się związek szczęśliwy, pełen miłości, zaufania i zrozumienia. Nie ma w nim miejsca na zazdrość i nieufność, pojawia się szacunek i okoliczności sprzyjające zakładaniu rodziny.

 

Gdy wyciągniemy Dziesiątkę Kielichów

W otoczeniu kart pomyślnych zapowiada bardzo dobre relacje w związkach uczuciowych, sprawdzoną przyjaźń i sprzyjające zdarzenia. Będą one miały wprawdzie znacznie większy wymiar emocjonalny i symboliczny niż materialny, ale z biegiem czasu i to może nastąpić. Karta wskazuje również, że nadchodzi czas, by wspiąć się na wyższy poziom rozwoju duchowego, poszukać nowych wyzwań, zgłębić wiedzę i być bardziej świadomym swoich walorów duchowych.

 

Warto zainteresować się psychologią, może filozofią, a nawet poszukać nowych sposobów postrzegania świata. Nie wolno tłumić w sobie przypływu twórczych uniesień, warto zaplanować i zrealizować harmonogram uczestnictwa w imprezach kulturalnych, warto z kimś, kogo się kocha odwiedzić galerie, muzea, teatry i filharmonię. Te wszystkie działania wzbogacą naszego ducha, spragnionego różnorodnych i emocjonalnych przeżyć.

 

W otoczeniu kart mniej pomyślnych zapowiada jednak nieco kłopotów osobistych, w relacjach z przyjaciółmi, a nawet w związku uczuciowym. Docierają do nas informacje, których nie należy bagatelizować, choć pojawiają się wątpliwości, co do ich prawdopodobieństwa. W każdym razie tracimy spokój.

 

Męczy nas podejrzenie niewierności partnera, możliwe są kłótnie i tworzy się nerwowa atmosfera. Nie należy jednak wpadać w przesadę, ponieważ przypuszczenia są na razie bezpodstawne, a informacje wynikają być może z zawiści rzekomych przyjaciół. Wygląda to raczej na próby wtrącania się osób postronnych w nasze prywatne sprawy i nie powinniśmy pozostać wobec tego obojętni. Szczera rozmowa oczyści atmosferę, przywróci spokój i wzajemne zaufanie.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Najczęściej dotyczy spraw czysto rodzinnych, wskazuje na szczęśliwe życie, trwałe szczęście, na prawdziwą przyjaźń. Sukces towarzyski, altruizm, ślub zawarty z miłości, poprawa stosunków w związkach, pełnia osobistych sukcesów. Czasami oznacza związek z kimś z innego miasta.

 

W negacji

Nieszczęścia, kłopoty rodzinne, rozczarowania, manipulacje uczuciowe, skłonność do przesady, zazdrość, rozpad związku fałsz.

 

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jako osoba ? 10 pucharow jest osobą rodzinna , oddaną, taka troszkę zbyt sielankowa i idealna... ? Po dłuższym czasie człowiek może odnieść wrażenie, że to co było zaletami okazuje się takie nudne ? Dobrze myślę ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...