Skocz do zawartości

Król Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

Król Kielichów

49.jpg.47260a4babbf886bcd1f3fbd80bdf6d7.jpg

Wrodzone opanowanie i wyrozumiałość, ale i pewna iskra fantazji sprawią, że możemy spodziewać się znaczących sukcesów, a nawet całego pasma powodzeń, oczywiście pod pewnymi warunkami. Król nie lubi tłoku admiratorów, jest mało czuły na pochlebstwa.

 

Król Kielichów symbolizuje inteligencję i sukces. Jako pięćdziesiąta, kolejna karta talii jest piątką, co czyni go elastycznym, ale nie uległym i jednocześnie bardzo skutecznym. Jako wodna piątka, pod powierzchnią otwartości dla otoczenia skrywa pewną rezerwę, wynikającą z doświadczenia. Jest to również osoba pełna namiętności i gorących uczuć.

 

W dywinacji oznacza, że jesteśmy lub spotkamy się z osobą o dużej mądrości i kreatywności. Wrodzone opanowanie i wyrozumiałość, ale i pewna iskra fantazji sprawią, że możemy spodziewać się znaczących sukcesów, a nawet całego pasma powodzeń, oczywiście pod pewnymi warunkami. Król nie lubi tłoku admiratorów, jest mało czuły na pochlebstwa. Woli święty spokój, nawet pewną izolację, która pozwala mu snuć marzenia i rozmyślać o swojej ukochanej. Są to rozmyślania twórcze, a ich celem jest szczęśliwy związek. Król ma na myśli nie tylko zaspokojenie uczuć, ale również interes społeczny. Właściwe koligacje zapewniają spokój i rozkwit. Warto mieć te cechy na uwadze i w miłości wnieść również nieco praktycyzmu.

 

Gdy wyciągniemy Króla Kielichów

W otoczeniu kart pomyślnych wskazuje długotrwały spokój psychiczny i dobrą, stabilną sytuację, zwłaszcza w relacjach rodzinnych. Nasz związek nie jest zagrożony, posiadamy kontrolę nad sobą, swoimi emocjami i marzeniami. Wyobraźnia wprawdzie podsuwa nam pewne cele i możliwości, ale mimo dużej wiedzy czy umiejętności, przeważa rozwaga oraz doskonała znajomość swoich mocnych i słabych stron, które podpowiadają, by nie brać się za nierealne cele. To dowodzi prawdziwego profesjonalizmu i odpowiedzialności. Z drugiej strony hamuje wrodzoną twórczość i może być przez otoczenie odebrane jako asekuranctwo, a nawet tchórzostwo. Tak czy inaczej, racja jest po naszej stronie.

 

W otoczeniu kart mniej pomyślnych karta oznacza nie tyle przewidywalność i życiową mądrość, co cwaniactwo. Możemy spotkać się z budzącym zaufanie oszustem. Dotyczy to zarówno spraw związanych z naszymi przekonaniami, jak i odbiorem społecznym. Z jednej strony tracimy coś, w co wierzyliśmy i co było istotą wyznawanych wartości, z drugiej tracimy szacunek, zostajemy wplątani w dwuznaczne sytuacje, niekiedy hańbiące. W zasadzie sami wychodzimy na tym najgorzej, bo oszust zwykle znika z pola widzenia i szuka nowych ofiar gdzieś dalej, a my zostajemy z bolesnymi bliznami i piętnem. Tak czy inaczej, karta wskazuje, by zachować daleko idącą ostrożność w zaufaniu zarówno we własne siły i uczciwość, a także w bezinteresowność ze strony innych ludzi, nawet tych najbliższych.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Życzliwie usposobiony fachowiec, dobra pozycja zawodowa, często nasz partner. Zdolności do kierowania ludźmi, trochę talentów artystycznych - silnie rozwinięte odczuwanie piękna. Sybaryta, otacza się tym co dobre i w dobrym gatunku. Gromadzi wkol siebie wszystkich i za wszystkich potrafi odpowiadać.

 

W negacji

 

Niebezpieczeństwo skandalu, wstyd, kierowanie się własnymi kaprysami i zachciankami, hipokryzja, nieuczciwy konkurent w interesach. Nieharmonijny związek, skłonność do rozpusty, ,,używanie życia”.

 

Choroby: kłopoty z uleganiem nałogom (szczególnie alkoholowemu).

 

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmm, ostatnio miałam tego pana w rozkładzie, czy może on oznaczać mojego ojca? Bo tylko z nim mi się skojarzyło

  • [...] Nadie puede detenerte

Si tu tienes fé

No te quedes con tu nombre escrito en la pared

En la pared...[/list:u]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...