Skocz do zawartości

Rycerz Kielichów


Ismena
 Share

Polecane posty

Rycerz Kielichów

47.jpg.ac147dac6990870f77e468cb960a4c7b.jpg

Karta związana jest ze zdrowiem, co ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego funkcjonowanie podczas wykonywania przyjętych na nasze barki zadań, za to przebogata zmysłowość może sprawić nam kłopoty. Karta wskazuje na zatracanie się w marzeniach i pogoni za nimi.

 

Rycerz Kielichów symbolizuje skłonność do nadmiernej pewności siebie i związanej z nią przebojowości oraz potrzebę osiągania coraz to nowych celów. Jako czterdziesta ósma, kolejna karta talii jest trójką. Wodna trójka ma głębokie pokłady intuicji i stąd właśnie pochodzi wiara w swoje racje i skuteczne działanie.

 

Ponadto karta związana jest ze zdrowiem, co ma niebagatelne znaczenie dla sprawnego funkcjonowanie podczas wykonywania przyjętych na nasze barki zadań, za to przebogata zmysłowość może sprawić nam kłopoty. Karta wskazuje na zatracanie się w marzeniach i pogoni za nimi. Tworzymy własny świat, w większości iluzyjny, nie dopuszczamy do niego wątków realności i trzeźwej oceny. Dobrze, że przynajmniej zdajemy sobie z tego sprawę.

 

Gdy wyciągniemy Rycerza Kielichów

W otoczeniu kart sprzyjających karta wskazuje, że zabraliśmy się za rzeczy trudne, których wykonanie będzie wymagało znacznego wysiłku. Jednakże duża ufność w swoje siły i umiejętności, pewien zmysł praktyczny i zdolność dostosowania się do wymogów, sprawią, że podołamy wyzwaniu, ale skutki mogą być niekoniecznie zgodne z naszymi oczekiwaniami. Oznacza to, że wyobrażamy sobie rzeczywistość w zbyt różowych barwach, podczas gdy jest ona bardziej szara i prozaiczna.

 

Nie każdy z naszego otoczenia ma tak złożoną psychikę i bogate życie wewnętrzne. Na nasz entuzjazm inni reagują dystansem, na nasze poglądy i ideały otoczenie może patrzeć sceptycznie. Pochodzi stąd pobłażanie dla naszych wysiłków, na zasadzie „zobaczysz, co z tego wyniknie”. Sprostamy zadaniu, dzięki dobremu zdrowiu i wytrzymałości psychicznej, rzeczywiście dowiemy się, jakie były skutki, nawet jeśli się sparzymy, zwłaszcza gdy dotyczy to spraw uczuciowych, nie do końca etycznych.

 

W otoczeniu kart mniej korzystnych musimy liczyć się z niezbyt dla nas pomyślną reakcją. Może to być osoba pominięta przez nas w konsumowaniu sukcesu, nieświadomie lub z premedytacją pokrzywdzona, zdradzony kochanek lub ktoś bardzo mu bliski. Tu nasza intuicja, a zwłaszcza zdolność do rozpoznawania czy respektowania cudzych emocji zawiodła i pojawiają się kłopoty. Nasza przebojowość zostaje skierowana do obrony siebie i swoich racji. Staramy się pomniejszyć rangę przeciwnika, lekceważymy go lub obrażamy, wkrótce wydaje się , że cały świat zwrócił się przeciwko nam. Budzi się w nas przesadna drażliwość, mamy skłonności do zemsty, rewanżu i łatwo przewidzieć, że nie poprawimy swojej sytuacji.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przyjazny, trochę zapatrzony w siebie mężczyzna, kierowanie się Intuicją przy rozwiązywaniu problemów. Może nie okazywać uczuć,ale przeżywa głęboko. Może oznaczać po prostu powrót do jakiejś sprawy, którą uważaliśmy za zakończona. To karta menadżera artystycznego i osoby zainteresowanej szeroko pojętą tajemnicą.

 

W negacji

 

Wiara w nierealne, obsesje lub perwersje seksualne, agresja wynikająca z lęków, obłuda.

 

Choroby: kłopoty z układem wydalania, narządami płciowymi.

Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...