Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji- spotkanie


PL30

Polecane posty

Moją przygodę z kartami dopiero zaczynam.

 

Pytanie brzmi: czy spotkam się z moim przyjacielem do 3 miesięcy?

Karty: gwiazda, park, kobieta. Wg mnie odpowiedź jest na tak, do 3 miesięcy spotkam się z nim, wg mnie to będzie maj , nastąpi ożywienie znajomości?? wchodzi w grę również jakaś impreza, jakieś wyjście na koncert?

 

A jaka jest Wasza interpretacja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w założonym czasie spotkasz się z przyjacielem, nie ma tu żadnej negatywnej karty, a karta centralna (tzn. tak jak ja czytam) - Ogród - wskazuje na miejsce, w którym gromadzą się ludzie. Trudno powiedzieć jakiego rodzaju to miejsce, ale w połączeniu z Gwiazdami może to być miejsce imprezowe, bo obie karty wskazują na "dużo ludzi" a Gwiazdy łączą się ze sztuką.

Pani na końcu... może przyjaciel ma dziewczynę, którą Ci przedstawi? może być też tak, że Ty dzięki temu spotkaniu zawiesisz oko na jakiejś pani / panu (nie znam twej płci) albo będzie to jakiś występ artystyczny, w którym leadvocalem będzie kobieta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta pani to nie jestem ja?

Możesz być Ty. Ja wyszłam z założenia, że najpierw odpowiadam na zadane pytanie a potem sprawdzam okoliczności (na tyle na ile umiem to zrobić).

A nie znając Twojej płci nie wiem, czy Pani pojawiła się jako Twój sygnifikator, czy wskazuje na inna osobę, która może być związana z przyjacielem lub z miejscem, w którym się spotkacie / gdzie pójdziecie.

Skoro jesteś kobietą to możesz być Ty i jednocześnie jest to następny wskaźnik, że spotkanie powinno dojść do skutku.

Z kolei jeśli nie jest to jedynie Twój przyjaciel a np. coś was kiedyś intymnego łączyło, to można to odczytać jako Twoje pragnienie spotkania się w celu odnowienia tego rodzaju relacji. Ale to już plan dalszy, ja staram się odpowiadać na zadane pytanie, tu jest to proste, gdyż ono jest typu "tak - nie" i na tym już można poprzestać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nas nic nie łączyło, jesteśmy po prostu parą przyjaciół, nie wykluczam jednak czegoś więcej w przyszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...