Skocz do zawartości

Anioł miłości


Ismena
 Share

Polecane posty

Anioł Haniel

- Pomaga w sztuce, miłości, wierności, związkach międzyludzkich. Pomaga też jeśli chcesz robić to, co kochasz.

- Można go poprosić o pomoc, kiedy masz depresję i tracisz radość życia.

- Wspomoże Ciebie, kiedy czujesz się samotna.

- Zrozumie Twój ból, gdy czujesz, ze oddalacie się od siebie z partnerem i pomoże nawiązać od nowa porozumienie, jeśli jest dobra wola z obu stron (anioły nie łamią wolnej woli człowieka).

- Otoczy opieką, jeśli o to poprosisz wszystkich, których kochasz.

- Przypominam, że opiekuje się zwierzętami domowymi, więc możesz prosić o pomoc dla nich – od uzdrowienia, po pomoc znalezienia domu.

- Kiedy boisz się zdradzić swoje uczucia, kiedy masz opory przed ich okazywaniem lub zawieraniem znajomości, warto poprosić Go o pomoc – rozwieje Twoje obawy, pomoże pokonać kompleksy.

Wiadomo, że trzeba mieć miłość w sercu i współczucie, by w pełni doświadczyć jego mocy. Kiedy twoja prośba jest powodowana żądzą posiadania kogoś, może skrzywdzić kogoś innego – zapomnij, że zostanie spełniona.

 

full.jpg

 

Archanioł Haniel swój urok zawdzięcza potężnej boskiej energii, której źródło wypływa z Oceanu Miłości. Przetransformowana trafia na wszystkie ziemskie stworzenia w postaci złotego światła. Jest niezniszczalna, bo pochodzi od Stwórcy.

 Siła Anioła jest tak wielka, że potrafi on rozpalić gorącą i namiętną miłość, a także otworzyć czakrę serca. Złote światło wszczepia się w nią tak mocno, że w niewoli miłości możemy pozostać nawet do końca życia. Energia Haniela działa na wszystkich poziomach: od zmysłowej erotyki do rozkoszy uniesień i ekstazy. Swoją siłą rzuca nas na kolana – trzeba się jej oddać i wiernie służyć.

- Wzywany przez samotne serca Archanioł Haniel spełnia ich najskrytsze pragnienia, pomaga odnaleźć właściwych partnerów.

- Przywraca dawno utraconą miłość i pobudza do nowego życia.

- Wzmacnia stałe związki.

- Sprawia, że ogarnia nas uczucie słodkie jak miód, któremu nikt nie jest w stanie się oprzeć.

POPROŚ ANIOŁA MIŁOŚCI O POMOC

Przygotowanie: Wzywanie Anioła Miłości powinno objąć dziewięć dni (ma ścisły związek z dziewięcioma chórami aniołów, które będą wspierały Cię w modlitwie). Modlitwę należy rozpocząć w dniu, w którym Księżyc wchodzi w I kwadrę. godzina rozpoczęcia - nie ma znaczenia, jednak jeżeli zaczynasz rano/w południe/wieczorem - trzymaj się tej pory przez cały cykl.

Przed rozpoczęciem modlitwy przygotuj: ołtarzyk z białym obrusem, czerwoną różę (może być sztuczna), kadzidło sandałowe, zdjęcie Anioła i białą świecę, a także karteczkę z własnoręcznie przepisaną modlitwą (zamieszczona poniżej).

Kiedy będziesz gotowy najpierw zapal świecę, kadzidło i usiądź wygodnie. Zamknij oczy i wyobraź sobie anioła w takiej postaci jaka Ci najbardziej odpowiada (może się różnic od podobizny zamieszczonej na zdjęciu). Następnie w myślach przekaż mu swoje pragnienia i poproś go, aby wysłał do Ciebie złoty promień światła.

Wyobraź sobie i poczuj jak złoty promień dotyka czakry serca i wypełnia Twoje wnętrze. Kolejno, również w myślach poproś anioła, aby promienie światła popłynęły także do osoby, z którą pragniesz się połączyć, lub do innej, wybranej dla Ciebie przez Haniela. W momencie, gdy nasycisz serce boskim światłem otwórz oczy i przystąp do drugiej części jaką jest modlitwa. Ma ona niezwykłą moc.

Modlitwa:

Archaniele Hanielu, łagodny i bardzo święty, wzywam Ciebie poprzez moc świętego imienia Pana Zastępów, który jest Jahwe. Proszę Cię, abyś tu, na tej ziemi, postawił przede mną istotę, która obdarzy mnie prawdziwą miłością.

Spraw aby z naszych serc nieustannie wylewało się uczucie słodkie jak miód i aby nigdy nie wkradło się żadne zło, które mogłoby zakłócić te radość, jaką dla nas przygotowałeś. Wlej na nas strumień miłości, którym sam Bóg zrasza wszystkie istoty do Niego należące. Daj nam nowe serca, abyśmy byli gotowi na przyjęcie dobrej i szczerej miłości.

Natchnij nas smakiem i zmysłem piękności. Daj nam nowe oczy, abyśmy dzięki Tobie mogli ujrzeć, jak dobry jest Bóg i że Jego łaska trwa na wieki. Natchnij nas do śiewu o zwycięstwie, abyśmy mogli święcić radość Pana Zastępów i chwalić Jego nieskończone Miłosierdzie. Osłaniaj nas anielskimi skrzydłami od błędów i pomyłek i spraw, abyśmy nigdy się nie rozstawali. Nich będzie chwalone piękno tego świata, które mu nadał Pan Zastępów. Niech będzie chwalona Gwiazda Poranna, która zapowiada w Jego imieniu piękno tego dnia.

WAŻNE! Tych zasad należy przestrzegać:

- Nie baw się uczuciami innych, bo niewłaściwie użyta energia może Cię zniszczyć.

- Nie krzywdź osób trzecich, bo ich skarga będzie wysłuchana w niebie.

- Nie przywołuj miłości dla osiągnięcia korzyści materialnej. Złoty promień nie działa na świat materii, ale na świat wyższych uczuć.

źródło: astromagia.pl/anioly/twoj-aniol

anioly.info/archaniolowie

  • Lubię! 5
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
Dnia 8.04.2020 o 20:50, aura napisał:

A czy ma jakiś wpływ jaki kolorem ma być zapisana modlitwa? 

Gdzies odnośnie afirmacji przeczytałam, że nie może być to czarny kolor... 

Napisz takim, który najbardziej do Ciebie przemawia

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...