Skocz do zawartości

3 Buław


Ismena
 Share

Polecane posty

3 Buław

24.jpg.25f21b580c871736a39f04d03a1e0f05.jpg

Karta zapowiada opłacalną transakcję lub dobry zakup, co wymaga pewnej intuicji, a tej, jak widać z przesłania karty, raczej nie brakuje. Jest to tym bardziej konieczne, że decyzje wymagają ryzyka, ale na szczęście istnieje duża szansa powodzenia.

 

Trójka Buław zapowiadaj korzyść spowodowaną śmiałą decyzją. Jako ognista trójka karta oznacza energię i wytrwałość w dążeniu do precyzyjnie określonego celu. Będąc dwudziestą piątą, kolejną kartą talii, jest siódemką, a więc liczbą magiczną. Wskazuje to na pewien osobisty mistycyzm, zdolność do badania i odkrywania głębszych pokładów świadomości.

 

W przypadku bardziej praktycznych spraw karta zapowiada opłacalną transakcję lub dobry zakup, co wymaga pewnej intuicji, a tej, jak widać z przesłania karty, raczej nie brakuje. Jest to tym bardziej konieczne, że decyzje wymagają ryzyka, ale na szczęście istnieje duża szansa powodzenia. Jeśli trójkę buław wspierają pozytywne karty Wielkich Arkanów, szanse na powodzenie się potęgują.

 

Gdy wyciągniemy Trójkę Buław

W otoczeniu kart pomyślnych stawia przed nami konieczność zrozumienia dziejących się wokół zdarzeń, a nie tylko biernego w nich uczestniczenia. Daje nadzieję na poznanie, czy otoczenie ma wobec nas szczere zamiary i czy my mamy wobec niego podobne. Dopiero taka wiedza otworzy przed nami szerokie perspektywy. Znajdziemy się bliżej ludzi, staniemy się ich powiernikami i zaufanymi doradcami. Jeśli pociąga nas ten rodzaj działalności, zawsze możemy rozszerzyć swoją wiedzę, podjąć się dokształcania instytucjonalnego lub we własnym zakresie. Dobrze, by była to dyscyplina humanistyczna, psychologia lub nawet parapsychologia, zwłaszcza że karta wskazuje na pewne predyspozycje, które trzeba rozwijać, bo same nie wystarczą. Jedynie trening czyni z nas mistrza.

 

W otoczeniu kart mniej pomyślnych oznacza postępujące zagubienie w otaczającej nas rzeczywistości. Możemy podejrzewać czyjeś złe intencje, zdradę ze strony bliskiej lub ważnej dla nas osoby. Nie bardzo rozumiemy co się dzieje, ponieważ nikomu nie daliśmy najmniejszego powodu do czynienia nam krzywdy, a przynajmniej nic o tym nie wiemy. W dodatku te knowania czynione są podstępnie, więc zorientujemy się dopiero, gdy odczujemy dotkliwą stratę. Kto stoi za tymi sprawkami, poznamy wtedy, gdy odrzuci naszą prośbę o pomoc. Na wszelki wypadek warto jednak zwrócić większą uwagę na to, co się wokół nas dzieje. Sąsiednia karta może nieco przybliżyć osoby lub problemy, z jakimi przyjdzie się nam borykać. Na razie zalecana jest daleko idąca ostrożność i zwracanie uwagi na wszystkie dziejące się wokół nas sprawy.

źródło: magia.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Powodzenie, szczególne w sferze materialnej, koniec przeciwności,przedsiębiorczość, powodzenie w handlu, podróże w interesach, nawiązanie nowych kontaktów towarzyskich i zawodowych, współpraca. Ktoś, kto nam fizycznie pomoże (pożyczki, znajomości,układy), działalność charytatywna, działalność publiczna, sukces W działaniach środowiskowych lub artystycznych,

 

W negacji:

 

Oznacza niezdrową rywalizację, okres zastoju, brak perspektyw, działania podstępne, zdrada, arogancja, oszustwa partnera, nieudane podróże, odrzucenie pomocnej dłoni, zarozumiałość.

 

Źródło:Źródło: Joanna Stawińska Twój magiczny niezbędnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Trójkę buław widzę jako okazję dokończenia spraw, które nie zostały doprowadzone do końca.  Widzę mężczyznę stojącego pomiędzy trzema buławami, układają się one w kształt trójkąta co daje mi obraz na stabilną podstawę, związku, interesów, finansów.  Patrzy on na wodę w kolorze nieba, jest zachód słońca co w moim odczuciu oznacza, iż jakiś etap, sprawa zbliża się właśnie ku końcowi. Jednak oczekuje on czegoś więcej, rozważa opcje jak to osiągnąć, patrzy na ta sytuację, widzi ja ale nie wie jeszcze jak ostatecznie osiągnąć cel zanim czas dobiegnie końca i nie będzie już możliwości nic zrobić. Karta ta mówi mi o tym, że będzie on miał taką możliwość, odczytuję to z kierunku w jakim płyną łodzie, nie poruszają się w stronę upływu czasu, tylko w przeciwną stronę, co pokazuje mi prawie zawsze w rozkładach, że człowiek otrzyma jeszcze szansę na dokończenie jakiegoś projektu czy też wyjaśnienie niejasnej sytuacji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

 Share

×
×
  • Utwórz nowe...