Skocz do zawartości

Batyam pomożesz?????


Tefigi

Polecane posty

Witaj Batyam zwracam się do Ciebie jako do specjalisty w numerologii. Otóż mam pewną sprawę która ciągnie się już od roku chodzi o spore pieniądze dla mnie. Nie będę się wdawać w szczegóły chyba że to istotne to na pewno. Chodzi o to że mam wyznaczoną datę rozprawy na 11.04.2018 g. 11.30 czy ja wygram te sprawe? Z daty wychodzi 1 moim zdaniem są duże szanse ale ja już interpretuje wszystko na swoją korzyść, co o tym myślisz,? <bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daty wychodzi 1 moim zdaniem są duże szanse ale ja już interpretuje wszystko na swoją korzyść, co o tym myślisz,? <bezradny>

Nie wiem ja ją policzyłam ta jedynke z daty (11.04.2018) wychodzi 8 więc myślę że to sukces

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daty wychodzi 1 moim zdaniem są duże szanse ale ja już interpretuje wszystko na swoją korzyść, co o tym myślisz,? <bezradny>

Nie wiem ja ją policzyłam ta jedynke z daty (11.04.2018) wychodzi 8 więc myślę że to sukces

Hej hej

Cześć dziękuję ale ja nie jestem specjalistą

DATA jest good ale to rozprawa,

Tak wychodzi 8 skoro jest liczba osiem to chodzi o liczbę 17= ja człowiek ja zasady.....

 

Masz sprawę o odszkodowanie....?

Policz proszę sygnatura i policz swoją datę urodzenia.

Sprawa trwa jak się domyślam.... Czy dopiero się zaczyna....

 

Napisze na priv wiadomość

Pozdrawiam serdecznie Batyam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko napisałam w prywatnej wiadomości zobacz proszę

Powiem więcej i masz liczbę 11 i nawet 33 tak tak dzień rewelacja....

Ale....

Zadania do obliczeń zostawiłam na prywatnej wiadomości....

;*

Batyam

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Batyam jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za rozpisanie dat. Sprawę wygralam, oczywiście jeszcze 21 dni niepewności przede mną ale jestem dobrej myśli. Wydylam buziaki ściskam mocno.;*<buziak>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...