Skocz do zawartości

Jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe do końca maja


Lucy.liu

Polecane posty

Jak będzie się przedstawiało moje życie uczuciowe do końca maja? Sprawiedliwość - królowa buław - król denarów. Przestaną mnie blokować sprawy z przeszłości, porozliczam wszystkie niezamknięte choćby tylko mentalnie, pozamykam wszystkie niedomknięte drzwi. Będę poznawać interesujących ludzi, będę się podobać, może nawet w centrum zainteresowania będę (oby nie przesadnie), w każdym razie będę zwracać na siebie uwagę. Nie jestem pewna króla denarów, nie jestem pewna czy nie oznacza faceta, czy odnosi się do mnie. Czytałam, że karty dworskie oznaczają zwykle konkretna osobę w rozkładach..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

spokojnie przemyślisz i przeanalizujesz z czym wychodzisz w świat, czy wystarczająco jesteś atrakcyjna, podejmiesz jakieś niezbyt intensywne działania, aby byś lepiej spostrzeganą, myślę że może to zostać zauważone przez osoby z twojego otoczenia dość konkretne w zachowaniu :) 

  • Gratuluję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za odpowiedź :x Mam jeszcze pytanie. Jeśli w tym rozkładzie podsuma to koło fortuny to może mieć to znaczenie? W sensie tło mojego pytania mówi że zdaj się na los, wydarzyć się może wszystko? Pytam gdyż postawiłam również karty na to jak będzie wyglądało moje życie uczuciowe w kwietniu ( tylko 2 karty, jakoś czułam ze wystarczą) i wyszły kolo fortuny i umiarkowanie. Znaczy co przeznaczenie będzie mieszać a równowaga łagodzić? Spodziewać się niespodziewanego? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem :) czy wszystkiego?, mnie się wydaję, że wszystko nadchodzi w swoim czasie (to Koło) i spokojnie, bez pośpiechu, najpierw spróbuj uzupełnić brakujące elementy <myśli> , myślę że karty trochę z ciebie zażartowały: znów o to samo się pytasz (koło), powiedziałyśmy przecież, że powoli (umiarkowanie), bo pierwsze pytanie zawierało w sobie te drugie <luzik>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm ta sprawiedliwość może pokazać, że postawisz na szczerość, równowagę,bez żadnych manipulacji. Do tego tych dwóch panów, może tu będziesz miała wybór albo jeden albo drugi, Do tego ta karta koło fortuny, czyli nic nie przyspieszać dać czas tym relacjom lub sobie. Nic na siłę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Anika napisał:

Hm ta sprawiedliwość może pokazać, że postawisz na szczerość, równowagę,bez żadnych manipulacji. Do tego tych dwóch panów, może tu będziesz miała wybór albo jeden albo drugi, Do tego ta karta koło fortuny, czyli nic nie przyspieszać dać czas tym relacjom lub sobie. Nic na siłę

Oj wybór juz nieaktualny :D ten bardziej buławiany wyleciał a drugi nie jestem pewna czy nie zajęty (cesarzowa) a ja się nie pcham w takie znajomości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SowAna napisał:

No nie wiem :) czy wszystkiego?, mnie się wydaję, że wszystko nadchodzi w swoim czasie (to Koło) i spokojnie, bez pośpiechu, najpierw spróbuj uzupełnić brakujące elementy <myśli> , myślę że karty trochę z ciebie zażartowały: znów o to samo się pytasz (koło), powiedziałyśmy przecież, że powoli (umiarkowanie), bo pierwsze pytanie zawierało w sobie te drugie <luzik>

Czyli ogólnie - spokojnie, wszystko w swoim czasie, najpierw poukładaj swoje sprawy albo też wszystko się musi poukładać. Tak bym jeszcze widziała sprawiedliwość ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...