Skocz do zawartości

Czy to naprawdę koniec naszej relacji?


LadyVader

Polecane posty

Cześć! Zadałam pytanie "Czy to już naprawdę koniec naszej relacji?" I z jego strony wypadło mi 5 kielichów, 2 buławy, 8 monet (co w głowie, co w sercu, co zamierza) a z mojej: 2 mieczy, 9 monet, 7 monet. Interpretuje to jako, że teraz On przejmuje się tym jak się potoczyły sprawy i będzie to naprawiał (odezwie się?) a z mojej 7 monet sugeruje mi, że będę czekać na rozwój wydarzeń. Jak Wy byście to zinterpretowały? Dziękuję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeżeli chodzi o tego Pana to ja po tych kartach odnoszę wrażenie, że on się nie odezwie. Co w głowie 5 kielichów tutaj smutek, żal, jakieś rozczarowanie? Co w sercu 2 buław ta karta wypada mi na takie wahanie, blotka na zasadzie może bym i chciał, ale nie zrobię tego, jakoś nigdy nie pokazała mi kontaktu. Co zamierza? 8 monet och tutaj wydaję mi się, że zajmie się jakimiś innym sprawami, może praca, uczucia będą schodzić na dalszy plan,

Jeżeli chodzi o Ciebie. Co w głowie? 2 mieczy- tutaj czegoś nie dostrzegasz, albo nie chcesz widzieć? Co w sercu?myślę że oczekujesz tego kontaktu, ale odnoszę wrażenie, że inne sprawy też Cię jakoś pochłaniają. Co zamierzasz 7 monet tutaj postawisz na czekanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po obu stronach koniec jest, on na pewno ma żal i czuje smutek i takie rozczarowanie ze nie wyszło, może zastanawiać się, wahać czy się odezwać, może to zrobić ale z pewnym opóźnieniem, tzn później niż się spodziewasz. U ciebie nie widzę uczuć ;) może i chciałabyś wyjaśniającej rozmowy, nawet czekasz na nią, ale skupiasz obecnie na sobie. Myślę że to uczucie, ten związek 'runęło' w tobie i ze to jednak definitywny koniec między wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...