Skocz do zawartości

Ćwiczenie 22 - serial


Ivien

Polecane posty

Od jakiegoś czasu oglądam pewien serial. Dlatego chcę prosić o krótka charakterystykę, może: 

1. Kto jest głównym bohaterem? (Płeć,wygląd, zawód, to co chcecie i to co uda się o nim wyczytać)

2. Jakie jest najważniejsze zadanie głównego bohatera?

Dziękuję i zapraszam :)

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wyszedł Rycerz kielichów, który dość intensywnie trenując próbuje odnaleźć w sobie moce,  które w nim po woli kiełkują, na razie chyba nie wie w którą stronę zmierzać, jest gdzieś "uwięziony"Ooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kto jest głównym bohaterem - 8 monet myślę, że jest to mężczyzna pracowity, nawet aż za bardzo skupiony na tym czym się zajmuje. Sam wypracowuje sobie zysk, jest rzetelny, odpowiedzialny, cierpliwy. Człowiek prawdomówny, jeżeli coś obieca, na pewno dotrzyma słowa. 

2. Jakie jest najważniejsze zadanie głównego bohatera? 5 monet - porzucenie samotności, bierności, czekania. Może chce znaleźć partnerkę, osobę z którą będzie mógł porozmawiać, spędzić czas. Albo powinien uwierzyć w siebie, w to, że bez podjęcia pewnych kroków, na pewno nie zajdą żadne zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Kro jest głównym bohaterem? Rycerz Monet- mężczyzna, zawód myślę że może być praca, gdzie się dużo dzieje, nie ma czasu na nudę 

2 Jakie jest najważniejsze zadanie głównego bohatera? Koło Fortuny--hm może walczy, broni swojego przeznaczenia, przechodzi jakąś transformację, broni poglądów? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Walet Karo - młody mężczyzna, miły i sympatyczny. Jest w stanie dużo osiągnąć, gdy ma jasno określony cel.

2. 7 Pik - również skłaniam się ku jakiejś transformacji, pracy nad sobą lub na pozbyciu się blokad, ograniczeń. Możliwe, że bohater musi porzucić dotychczasowy tryb życia i otworzyć się na nowości i zmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udział! Serial to Templariusze, głównym bohaterem jest rycerz zakonu Landry. Jego losy układają się różnie, ma wiele przygód, ale jego głównym zadaniem jest odnalezienie legendarnego świętego Graala. Po drodze napotyka na różne przeszkody, a na dodatek jest zakochany i ma romans z Królową, co jest sprzeczne ze złożoną przez niego przysięga. Toczy ze sobą walkę. Nie do końca postępuje uczciwie, ale nie potrafi inaczej, miłość jest silniejsza. Rzeczywiście jest skupiony na swojej pracy, zakonie, swoich towarzyszach i na misji. Że wszystkich sił próbuje odnaleźć Graala, ale niejednokrotnie jest bezsilny. Na fioletowo zaznaczyłam co się zgadza w odpowiedziach. Moim zdaniem odpowiedz Aniki jest najlepsza! :)

Dnia 3.04.2018 o 11:18, SowAna napisał:

mi wyszedł Rycerz kielichów, który dość intensywnie trenując próbuje odnaleźć w sobie moce,  które w nim po woli kiełkują, na razie chyba nie wie w którą stronę zmierzać, jest gdzieś "uwięziony"Ooo

Dnia 4.04.2018 o 14:05, Alicja napisał:

1. Kto jest głównym bohaterem - 8 monet myślę, że jest to mężczyzna pracowity, nawet aż za bardzo skupiony na tym czym się zajmuje. Sam wypracowuje sobie zysk, jest rzetelny, odpowiedzialny, cierpliwy. Człowiek prawdomówny, jeżeli coś obieca, na pewno dotrzyma słowa

2. Jakie jest najważniejsze zadanie głównego bohatera? 5 monet - porzucenie samotności, bierności, czekania. Może chce znaleźć partnerkę, osobę z którą będzie mógł porozmawiać, spędzić czas. Albo powinien uwierzyć w siebie, w to, że bez podjęcia pewnych kroków, na pewno nie zajdą żadne zmiany.

 

Dnia 5.04.2018 o 17:48, Anika napisał:

1 Kro jest głównym bohaterem? Rycerz Monet- mężczyzna, zawód myślę że może być praca, gdzie się dużo dzieje, nie ma czasu na nudę 

2 Jakie jest najważniejsze zadanie głównego bohatera? Koło Fortuny--hm może walczy, broni swojego przeznaczenia, przechodzi jakąś transformację, broni poglądów? 

Dnia 10.04.2018 o 15:09, Marika napisał:

1. Walet Karo - młody mężczyzna, miły i sympatyczny. Jest w stanie dużo osiągnąć, gdy ma jasno określony cel.

2. 7 Pik - również skłaniam się ku jakiejś transformacji, pracy nad sobą lub na pozbyciu się blokad, ograniczeń. Możliwe, że bohater musi porzucić dotychczasowy tryb życia i otworzyć się na nowości i zmiany.

 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...