Skocz do zawartości

Energia


zieba_123

Polecane posty

Od kilku dni czuję takie pulsowanie przed oczami tak samo kiedy zamykam oczy nie mam całego czarnego obraxu jak zawsze miałem teraz po czarnym tle latają mi jakieś kropki coś takiego jak w telewizorze kiedy śnieży nie wiem dokładnie jak to opisać.. Ostatniej nocy kiedy leżałem obok dziewczyny i skupiłem się powiedziała mi że coś odemnie pulsuje jak kamień który wydziela fale energi aż czyła na plecach bardzo mocno.. Byłem ostatnio na cmentarzu zapalić znicz mimo iż po wejściu na cmentarz nikogo nie było czułem obecność że ktoś mnie cały czas obserwuję.. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć trochę co mi jest? Bardzo będę wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję serdecznie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

zieba_123 

Kropki które pojawiły się  po zamknięciu oczu mogą wykazywać  na Twoje zasoby energii. Podczas medytacji często u niektórych występują podobne zjawiska.

Nie masz się  czego obawiać, na cmentarzu zagubiona dusza mogła Cię obserwować aby pobrać trochę energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 12.04.2018 o 14:22, zieba_123 napisał:

Od kilku dni czuję takie pulsowanie przed oczami tak samo kiedy zamykam oczy nie mam całego czarnego obraxu jak zawsze miałem teraz po czarnym tle latają mi jakieś kropki coś takiego jak w telewizorze kiedy śnieży nie wiem dokładnie jak to opisać.. Ostatniej nocy kiedy leżałem obok dziewczyny i skupiłem się powiedziała mi że coś odemnie pulsuje jak kamień który wydziela fale energi aż czyła na plecach bardzo mocno.. Byłem ostatnio na cmentarzu zapalić znicz mimo iż po wejściu na cmentarz nikogo nie było czułem obecność że ktoś mnie cały czas obserwuję.. Czy ktoś mógłby mi przybliżyć trochę co mi jest? Bardzo będę wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję serdecznie

 

Chwilowe zakłócenie energetyczne, bez żadnego  znaczenia rozwojowego, tym bardziej nie należy się tym ekscytować. Często obserwuję, jak ludzie pod wpływem sytuacji zewnętrznej, stresu i własnych wyobrażeń pobudzają przez podrażnienie  swój system nerwowy, to nic nie znaczy absolutnie, nie należy się tym przejmować, odpuścić to i tyle. Kto się tym przejmie, będzie sobie potem wmawiał Bóg wie co, że jest już kimś wielkim. Do schizofrenii jeden krok.

 

W rożnych ścieżkach rozwojowych wszelkie zmiany energetyczne pod wpływem medytacji głębokich i technik pobudzających, wydarzają się różne inicjowane celowo, reakcje energetyczne w naszym organizmie, ale Nauczyciele podają określone wzorce tych reakcji, możemy je porównać i mieć pewność, że jesteśmy na dobrej drodze, a takie chałupnictwo i amatorszczyzna niczemu nie służy i może nas wpędzić w kłopoty psychiczne i energetyczne.

 

Często pod wpływem zmęczenia dzieją się takie rzeczy, widzimy mroczki, śnieżynki itd. Są to reakcje naszego systemu nerwowego i mózgu, lepiej dobrze odpocząć i nie snuć wizji na temat swoich zdolności paranormalnych.

 

Rzeczywiste pobudzanie zdolności paranormalnych musi być dokładnie kontrolowane, wynikać z systemowego podejścia do procesu zmian energetycznych, by nie wpaść w pułapkę astralną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...