Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu


nikita29

Polecane posty

Kochani, chciałabym bardzo prosić o pomoc w interpretacji kart. Rozłożyłam karty klasyczne w 3 pionowych rzędach. 1 rząd: 10 karo król kier 10 kier, 2 rząd: 7 kier 9 pik 7 pik, 3 rząd: 8 karo 9 trefl dama karo. Dodam, iż jestem rudowłosą kobietką. Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty były postawione na najbliższą przyszłość. Zgodnie z tym co sama sobie zinterpretowałam to rząd 1 (10 kier król kier 10 karo) oznaczają wielką miłość w osobie blondyna do 40 lat, który będzie osobą zamożną. 2 rząd (7 kier 9 pik 7 pik) spore przeszkody dla tej miłości spowodowane przez zawistnych ludzi prowadzące nawet do depresji i możliwego rozstania, zaś 3 rząd( 8 karo 9 trefl dama karo) dama karo symbolizuje Mnie i możliwy sukces  dzięki, któremu wejdę w posiadanie dóbr materialnych. Czy kto może Mi powiedzieć czy mój tok myślenia jest dobry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Na pewno nie można napisać, że interpretacja jest zła. Tym bardziej, że rozkład należy do rozkładów ogólnych i zastosowałaś dużo kart, wszystkie dotyczą ogólnie przyszłości, bez żadnych ram czasowych. To nic, że Tobie chodziło o najbliższą przyszłość, ale ile ona trwa? Jaki jest okres, który obejmuje? Najbliższa przyszłość może być różnie pojmowana, dla jednych to jutro, a dla innych czas za 5 lat. Więc interpretacja może się wydarzyć w "najbliższej" przyszłości, ale równie dobrze może rozciągnąć się na kilka/kilkanaście lat. 

Dużo lepiej i wygodniej jest stosować mniejsze rozkłady na konkretne pytania, wraz z określeniem interesującego nas czasu, czy osób, miejsc itd. <ok> 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikita29 a może jest pokazana Twoje wielka miłość, ale z przeszłości? Związek, w którym byłaś, ale się rozpadł, a Ty nadal nie możesz się z tym pogodzić. Twoje myśli krążą wokół byłego partnera, a serce na wspomnienie o nim, bije szybciej. A to wydarzenie ma wpływ na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Dnia 6.07.2018 o 16:57, nikita29 napisał:

Mariko jak do tej pory nic z tych prognoz się nie spełniło. Chyba raczej Ja i karty  się nie lubimy  :D

Z perspektywy czasu jak patrzysz na ten rozkład? Może pojawiły się jakieś wydarzenia, które można byłoby do tego przypisać? i czy w ogóle interesowałaś się bardziej kartami klasycznymi, ich znaczeniem? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marika napisał:

Z perspektywy czasu jak patrzysz na ten rozkład? Może pojawiły się jakieś wydarzenia, które można byłoby do tego przypisać? i czy w ogóle interesowałaś się bardziej kartami klasycznymi, ich znaczeniem? :) 

Zrezygnowałam z kart klasycznych na rzecz tarota i muszę powiedzieć, że z nim rozumiem się zdecydowanie lepiej:) z perspektywy czasu wiem, że trzeba się uczyć i słuchać swojej intuicji:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2018 o 18:53, nikita29 napisał:

Kochani, chciałabym bardzo prosić o pomoc w interpretacji kart. Rozłożyłam karty klasyczne w 3 pionowych rzędach. 1 rząd: 10 karo król kier 10 kier, 2 rząd: 7 kier 9 pik 7 pik, 3 rząd: 8 karo 9 trefl dama karo. Dodam, iż jestem rudowłosą kobietką. Będę bardzo wdzięczna za pomoc:)

 

Dnia 19.04.2018 o 16:15, nikita29 napisał:

Karty były postawione na najbliższą przyszłość. Zgodnie z tym co sama sobie zinterpretowałam to rząd 1 (10 kier król kier 10 karo) oznaczają wielką miłość w osobie blondyna do 40 lat, który będzie osobą zamożną. 2 rząd (7 kier 9 pik 7 pik) spore przeszkody dla tej miłości spowodowane przez zawistnych ludzi prowadzące nawet do depresji i możliwego rozstania, zaś 3 rząd( 8 karo 9 trefl dama karo) dama karo symbolizuje Mnie i możliwy sukces  dzięki, któremu wejdę w posiadanie dóbr materialnych. Czy kto może Mi powiedzieć czy mój tok myślenia jest dobry?

 

Dnia 6.07.2018 o 16:57, nikita29 napisał:

Mariko jak do tej pory nic z tych prognoz się nie spełniło. Chyba raczej Ja i karty  się nie lubimy  :D

 

Tok myślenia poprawny,  ale... może Ci nie wyszło bardziej nie dlatego, iż z klasykami się nie lubisz, lecz dlatego, że odczytałaś układ kwadratu niezbyt klasycznie? A wbrew pozorom te karty nie są łatwe do odczytu, zwłaszcza dla niezaprawionych w boju ;) 

Lecz do rzeczy: ten układ przeznaczony jest do czytania na dwa rzędy: poziomy i pionowy, co który ma oznaczać to ustala się albo wg." klasycznej instrukcji" albo po swojemu (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć w zanadrzu kilka wariantów). I jeśli spojrzysz na to np. tak: rzędy poziome oznaczają np. to co było, co jest i co będzie (zarys ogólny) a rzędy pionowe co się najważniejszego zapowiada, rozwój tego i wynik to już wyjdzie inaczej. 

Ale faktycznie, może być i tak, że nie te karty są Tobie przeznaczone - jeśli tarot Ci lepiej idzie, to nie ma co się męczyć z klasykami :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...