Skocz do zawartości

dwie karty - interpretacja łączona - wstęp


SowAna

Polecane posty

Witam,

chciałam Wam zaproponować łączenie kart w pary i ich interpretację jako całości, prosiłabym Was również o własny wkład, aby korzystający z forum mogli w tym miejscu poznać różne spojrzenia na dane zestawy/ pary kart, ja spróbuję to robić na najbardziej rozpowszechnionej talii Tarota RW, kart nie odwracam, założyłam, że omawiane będą trzy sfery. 

Sfery, które wytypowałam to najbardziej "popularne", lecz pytania do Tarota powinny być konkretne więc :

1. Czy ta relacja ma przyszłość? (na związek/relację już istniejące, nawet 1 dzień :))

2. Czy otrzymam tą pracę? (konkretną, złożyliśmy CV albo była rozmowa kwalifikacyjna)

3. Czy wynik tej konkretnej sprawy będzie dla mnie pozytywny? ( inne tematy, niedotyczące pkt.1 i 2)

Postaram się wklejać obrazy tych omawianych dwóch kart, aby było trochę wizualizacji.

Następnie zamienię ich miejscami i również napiszę co moim zdaniem oznacza ta para w powyższych pytaniach.

Świetnie by było, gdyby byli chętni na dodawanie swoich skojarzeń/ doswiadczeń oraz po jakimś czasie możemy rozszerzyć/ zmienić pytania.

Zapraszam do wspólnej nauki.

  • Lubię! 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Dnia 18.06.2019 o 16:58, Dosia90 napisał:

Ja jak widze karte gwiazdy+ cesarzowej ewidentnie kojarze z ciaza. Karty ksiezyc i 2 kielichow to romans. Co wy o tym sadzicie?

super pomysł, lecz nie w tym miejscu, powinnaś utworzyć dwa tematy osobno jeden Gwiazda + Cesarzowa i jak Tobie się kojarzą, drugi Księżyc i 2 kielichów :)

chyba że @Ismena pomoże przenieść ten post i podzielić na dwa.....

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SowAna napisał:

super pomysł, lecz nie w tym miejscu, powinnaś utworzyć dwa tematy osobno jeden Gwiazda + Cesarzowa i jak Tobie się kojarzą, drugi Księżyc i 2 kielichów :)

chyba że @Ismena pomoże przenieść ten post i podzielić na dwa.....

Dzieki za podpowiedz. Nie ogarniam jeszcze tego forum na tip top. Temat bardzo mi sie spodobal ale widze ze umarl smiercia naturalna. Aczkolwiek jest ciekawy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
W dniu 18.06.2019 o 16:58, Dosia90 napisał:

Ja jak widze karte gwiazdy+ cesarzowej ewidentnie kojarze z ciaza. Karty ksiezyc i 2 kielichow to romans. Co wy o tym sadzicie?

Ja nie mam jeszcze doświadczenia na pary kart, póki co, jestem przy pojedynczych kartach <bezradny> ale też uważam, ze to jest świetny temat :)

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...