Skocz do zawartości

Rydwan + cesarzowa


Lucy.liu

Polecane posty

Nie spotkałam się z takim połączeniem kart a wyszło mi 2 razy już jeśli chodzi o sferę uczuciową. Raz jak pytałam co robić w relacji z pewnym facetem a drugi raz zabijcie mnie, zapomniałam pytania 😂😂 coś w ten deseń - co zrobić żeby poprawić swoje życie uczuciowe. Ogólnie to połączenie jako karty - rada próbuję rozgryźć. Czy oznaczałoby raczej szybką realizację celu, sukces dla kobiety w sensie powodzenie w tych kwestiach czy mówi ze kobieta jest na dobrej drodze do realizacji swoich celów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi tu o szybkie działanie, szybki podryw, uwodzenie za pomocą kobiecych sztuczek? Interpretowałabym to tak, że kobieta powinna przejąć pałeczkę i uwieść mężczyznę. Nie czekać na jego ruch tylko działać.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lirith napisał:

Może chodzi tu o szybkie działanie, szybki podryw, uwodzenie za pomocą kobiecych sztuczek? Interpretowałabym to tak, że kobieta powinna przejąć pałeczkę i uwieść mężczyznę. Nie czekać na jego ruch tylko działać.

O tym nie pomyślałam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogę to dorzucę swoje trzy grosze, jedną z wielu interpretacji tej pary może być:

Rydwan jedzie Cesarzowa siedzi - "Gdy jednak nie stało się po jego myśli, ogłosił ludowi, że to widocznie łaska Allacha spłynęła na wiernych. Gdyby bowiem góra usłuchała - przygniotłaby i jego, i widzów. Stąd właśnie pochodzi powiedzenie: "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry". :) 

a na poważnie, taki układ - radę odebrałabym też jako, opanuj/połącz w sobie różne emocje i zadbaj o siebie, zamień narwańca w opanowanie, tylko spokój nas uratuje <czas>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2018 o 11:44, SowAna napisał:

jak mogę to dorzucę swoje trzy grosze, jedną z wielu interpretacji tej pary może być:

Rydwan jedzie Cesarzowa siedzi - "Gdy jednak nie stało się po jego myśli, ogłosił ludowi, że to widocznie łaska Allacha spłynęła na wiernych. Gdyby bowiem góra usłuchała - przygniotłaby i jego, i widzów. Stąd właśnie pochodzi powiedzenie: "Nie przyszła góra do Mahometa, Mahomet przyszedł do góry". :) 

a na poważnie, taki układ - radę odebrałabym też jako, opanuj/połącz w sobie różne emocje i zadbaj o siebie, zamień narwańca w opanowanie, tylko spokój nas uratuje <czas>

 Czyli zdać się na czas ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...