Skocz do zawartości

Czarna kłódka z kluczykiem.


justynam

Polecane posty

Witam. W tym wypadku mam wrażenie i całość tematyki snu nie była aż tak istotna,  na ile była właśnie kłódka. Otóż przyśniło mi się, iz dostałam dziś prezent,  lecz miałam dziwne wrażenie, że powinnam go zwrócić... Że nie należał do mnie. Prezentem były jakieś 4 kosmetyki i biała, bardzo zwiewna bluzeczka bez rękawów,  taka typowo letnia z przyjemnej dzianiny. Ale to, na czym najbardziej moja uwaga została skupiona,  to właśnie zapakowana w przezroczysty woreczek na suwak kłódka z kluczykiem,  w kolorze czarnym. Kluczyk również był czarny. Gdy się obudziłam tkwił mi w głowie ten symbol... Jakieś pomysły na zinterpretowanie tego znaku?  Dziękuję i pozdrawiam ciepło! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiewna biała bluzeczka i czarna kłódeczka, których miałaś wrażenie, że nie chcesz przyjąć, może to takie "spróbuj przyjąć własny negatyw, może jak otworzysz to czego nie chcesz wiedzieć, to bardziej zrozumiesz siebie"

Znalezione obrazy dla zapytania jing jang

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz też dopiero dostrzegłam tą dwoistość - czyli białą lekkość oraz czarny ciężar. Bluzeczka mnie zauroczyla, przymierzylam ją. Kłódka zaintrygowała,  ale nie otworzyłam opakowania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...