Skocz do zawartości

Cesarz w punkcie 7 i Głupiec w punkcie 8


Luna

Polecane posty

Interesujące,

na tym forum  pierwszy raz spotykam się z tematem portretu psychologicznego. Wyszła mi też z tych wyliczeń również przyczyna obciazenia karmicznego, które mam z dnia urodzenia. Oczywiście już prześledziłam większość punktów.  W związku z tym, że dużo pracujecie z kartami i ich interpretacjami chciałam prosić o podpowiedzi odnośnie dwóch punków.  mianowicie Cesarz w punkcie 7 i Głupiec w punkcie 8. Jak byście to połączyły? Mam szefować w nowatorski sposób i nie bać sie ocen, łamać schematy?

Dla każdego kto zabierze głos mam wiosenny kwiatek <kwiatek>

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia ‎2018‎-‎04‎-‎14 o 21:56, MIMESIS napisał:

Interesujące,

na tym forum  pierwszy raz spotykam się z tematem portretu psychologicznego. Wyszła mi też z tych wyliczeń również przyczyna obciazenia karmicznego, które mam z dnia urodzenia. Oczywiście już prześledziłam większość punktów.  W związku z tym, że dużo pracujecie z kartami i ich interpretacjami chciałam prosić o podpowiedzi odnośnie dwóch punków.  mianowicie Cesarz w punkcie 7 i Głupiec w punkcie 8. Jak byście to połączyły? Mam szefować w nowatorski sposób i nie bać sie ocen, łamać schematy?

Dla każdego kto zabierze głos mam wiosenny kwiatek <kwiatek>

 

7. Cesarz określa prawo, którym ma się rządzić społeczeństwo, sprawuje władzę jednoosobowo, nie napada przeciwnika, ale dość umiejętnie broni własnego terenu (własnych poglądów), nie liczy się ze zdaniem osób słabszych, ale je toleruje i broni - skojarzył mi się samiec słoń :) 

8. Głupiec rusza w drogę bez opamiętania, bez planu, nie ma wizji, znudziło mu się stare miejsce, albo nie jest tam dość bezpiecznie, więc szuka nowej drogi, może przygód

4-0 lub 4+0 i tak daje 4, wydaje mi się, że możesz pozostając w miejscu odnajdywać nowe rozwiązania

możesz również budować swoje królestwo na szalonych pomysłach jednocześnie panując nad wszystkim

możesz być człowiekiem poważnym i szanowanym, który nie utracił dziecinnego polotu

możesz nauczyć się śmiać z własnej zaborczości i upartości

możesz chcieć spotkać (mieć) partnera, który pozwoli Tobie rozwijać się tak jak chcesz, co pomoże w realizacji misji

może też mówić, że aby to misję zrealizować potrzebujesz własnego doświadczenia opanowania rzeczywistości, na które spojrzysz z pozycji dziecka - czy na pewno to ma taką wartość, którą zwyczajowo nadajemy materii

to tak w dużym skrócie ;>

PS.  dawaj kwiatek <głupek>

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.05.2018 o 22:47, SowAna napisał:

7. Cesarz określa prawo, którym ma się rządzić społeczeństwo, sprawuje władzę jednoosobowo, nie napada przeciwnika, ale dość umiejętnie broni własnego terenu (własnych poglądów), nie liczy się ze zdaniem osób słabszych, ale je toleruje i broni - skojarzył mi się samiec słoń :) 

8. Głupiec rusza w drogę bez opamiętania, bez planu, nie ma wizji, znudziło mu się stare miejsce, albo nie jest tam dość bezpiecznie, więc szuka nowej drogi, może przygód

4-0 lub 4+0 i tak daje 4, wydaje mi się, że możesz pozostając w miejscu odnajdywać nowe rozwiązania

możesz również budować swoje królestwo na szalonych pomysłach jednocześnie panując nad wszystkim

możesz być człowiekiem poważnym i szanowanym, który nie utracił dziecinnego polotu

możesz nauczyć się śmiać z własnej zaborczości i upartości

możesz chcieć spotkać (mieć) partnera, który pozwoli Tobie rozwijać się tak jak chcesz, co pomoże w realizacji misji

może też mówić, że aby to misję zrealizować potrzebujesz własnego doświadczenia opanowania rzeczywistości, na które spojrzysz z pozycji dziecka - czy na pewno to ma taką wartość, którą zwyczajowo nadajemy materii

to tak w dużym skrócie ;>

PS.  dawaj kwiatek <głupek>

<brawo>Masz od samicy słonia całe naręcze kwiatów <kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek><kwiatek>

chyba ze wolisz nenufary jak w "Nocach i dniach" ...tylko bajora nie mam w pobliżu niestety.

Znalazłam w międzyczasie na pewnym blogu inne tłumaczenia kart na tej pozycji, ktore dotyczą przerobienia tematu ojca, zgadzałoby sie

http://poszukiwaniaztarotem.blox.pl/2016/12/Tarotowy-portret-psychologiczny-Cesarz.html

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...