Skocz do zawartości

Interpretacja rozkładu


Emi 2802

Polecane posty

Witam, chciałabym prosić o opinię czy dobrze zinterpretowalam rozkład kart tarota na pytanie czy w ciągu trzech najbliższych miesięcy mój były partner podejmie inicjatywę pogodzenia się ze mną? Wyciągnięte karty to 8 denarow mag rydwan,według mnie to dość szybko podejmie ku temu kroki,gdyż sam mag jest kartą działania i inicjatywy a rydwan to szybki postęp w sprawie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

8 denarów - należałoby dość celowo nad tą relacja popracować dość dużo włożyć starań, aby przekształciła się w Maga, który jeżeli opanuje swe sprzeczne dążenia wybierze odpowiednią dla siebie drogę - ja tu nie widzę chęci pogodzenia się, Mag chodzi własnymi drogami, Rydwan też - może nie w tym założonym przez Ciebie czasie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Emi 2802 napisał:

No cóż jestem wdzięczna za interpretację,ale mnie to rozczarowało...

 

 

3 godziny temu, Emi 2802 napisał:

SowAna,mam rozumieć również,że w tym rozkładzie nie widać żadnego kontaktu z jego strony?

Właśnie, że nie - Ty stawiałaś karty, Ty wiesz o kogo pytałaś, Twoja intuicja w dany moment podpowiadała Tobie w twój własny, niepowtarzalny sposób.

Ja wstawiłam swój sposób widzenia tych kart, który mógł, lecz nie musiał Tobie pomóc, jakoś naprowadzić, pokazać inne spojrzenie na ten układ, karty maja wiele znaczeń, przedstawiłam Ci jedną z możliwych interpretacji, Twoja interpretacja może być całkiem trafna, to są Twoje karty i one rozmawiają z Tobą, a czas pokaże, co z tych interpretacji się potwierdzi, a co nie <brawo>

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, SowAna napisał:

 

Właśnie, że nie - Ty stawiałaś karty, Ty wiesz o kogo pytałaś, Twoja intuicja w dany moment podpowiadała Tobie w twój własny, niepowtarzalny sposób.

Ja wstawiłam swój sposób widzenia tych kart, który mógł, lecz nie musiał Tobie pomóc, jakoś naprowadzić, pokazać inne spojrzenie na ten układ, karty maja wiele znaczeń, przedstawiłam Ci jedną z możliwych interpretacji, Twoja interpretacja może być całkiem trafna, to są Twoje karty i one rozmawiają z Tobą, a czas pokaże, co z tych interpretacji się potwierdzi, a co nie <brawo>

Ok,pozdrowionka🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...