Skocz do zawartości
SowAna

Co obraz mówi o Tobie? Co wiele głow, to nie jedna :)

Polecane posty

SowAna

Witam wszystkich :)

Proponuje takie ćwiczenie, które może pozwolić nam na odgadnięcie naszych cech, zainteresowań, zamierzeń przy pomocy wypowiedzi innych użytkowników naszego Forum.

Przykład:

odnajduję w sieci (albo na swoim sprzęcie) jakiś obraz, zdjęcie, kreskówkę, które w danej chwili najbardziej odpowiada, pasuje, odzwierciedla, identyfikuje moje podejście do jakiegoś tematu, może to być temat dowolny.

Wstawiam to zdjęcie na forum, wskazując sferę, która ma być poddana "analizie" przez innych użytkowników.

Inni użytkownicy wstawiają pod tym twoim zdjęciem własne skojarzenia (nie chodzi o wyciąganie kart/ wróżenie/ zgadywanie, tylko o to co nam mówi dany obraz)

Autor obrazu może w ten sposób otrzymać wiele cennych wskazówek w interesującym go temacie, kierunku, sferze.

Autor może, lecz nie musi dodać swój komentarz.

Ustalmy na początek, że jeżeli dany obraz został skomentowany przez trzech użytkowników forum, następna osoba wkleja swój obraz i tak dalej.....

Zapraszam, może być bardzo ciekawie i pouczająco :)

Może ja zacznę:

Temat: co o moim charakterze może mówić ten obraz?

Znalezione obrazy dla zapytania 448

• Lubię! 2

Essa

odludek, marzyciel, szuka równowagi w ciszy, refleksyjny, sięga poza horyzont, wyczekuje czegoś, alchemik, metafizyka, eremita... na jałowym gruncie mało roślin... może szuka inspiracji lub mierzy się z czymś wewnętrznie...

• Dziękuję! 1

Ismena

Jesteś uparta, odważna, pewna siebie, idziesz przez życie z wysoko podniesioną głową. Zawsze realizujesz swoje cele, nie boisz się nowych zadań, jesteś ciekawa świata, chętnie poznajesz nowe miejsca.

• Dziękuję! 1

SowAna

dużo można o sobie się dowiedzieć, super <plotki>

Anika

ten obrazek skojarzył mi się z pustelnikiem z tarota ;) myślę, że jesteś osobą, która dużo myśli, analizuje. Zmierza się z jakimiś problemem nie chce od nikogo rad. Sama chcesz rozwiązać daną sytuację. Myślę, że jesteś pewną siebie osobą, niezależną od nikogo.

• Dziękuję! 1

SowAna
51 minut temu, Anika napisał:

ten obrazek skojarzył mi się z pustelnikiem z tarota ;) myślę, że jesteś osobą, która dużo myśli, analizuje. Zmierza się z jakimiś problemem nie chce od nikogo rad. Sama chcesz rozwiązać daną sytuację. Myślę, że jesteś pewną siebie osobą, niezależną od nikogo.

Anika, może teraz Ty?

• Dziękuję! 1

Anika

Znalazłam;)

Znalezione obrazy dla zapytania kobieta marzycielka

SowAna

Własny świat, wizja pochłaniająca cały proces myślowy, patrzysz w przyszłość z ciekawością i lekką obawą, nie napisałaś jakiego obszaru dotyczy obraz, więc sądzę, że lubisz swój wygląd, trochę w nim romantyzmu i tajemnicy, nie przeszkadza Tobie spędzanie czasu w pojedynkę, właściwie nawet w tłumie masz na około siebie niewidzialny krąg, w który nie może wejść każdy

• Dziękuję! 1

Essa

Silne spojrzenie, takie mocno skoncentrowane, przenikliwe :) zadbany wygląd, lubisz mieć czas dla siebie, dbasz o siebie i swój komfort, swoje otoczenie. Nie byle kto ma dostęp. Takie połączenie Królowej Mieczy i Buław :) Mam wrażenie, że jesteś wymagająca, ale też bardzo lojalna dla tego, kogo do siebie dopuścisz :)

• Dziękuję! 1

SowAna

Zapraszam obecnych do tematu, warto <krzyk>

Luna

Uwodzicielska, obdarzona dobrym gustem, z nutką tajemniczości, konkretna, pewna własnej wartości, patrzy na niego i ocenia: czy to łoś czy super-ktoś,

czy warto poswiecac mu czas?

• Dziękuję! 1

Luna

Wrzucam swoje:

tapeta-dziewczyna-tanczaca-w-lisciach.jp

SowAna

Chciałabyś z jednej strony oderwać się od rzeczywistości, z drugiej być częścią natury, masz niezwykły sposób zwracania na siebie uwagi, dość trudny do definiowania, jest w tym jakaś egzotyka, nietuzinkowość, niby błyszczę, a jednocześnie nie zaślepiam innych. Masz odmienne (od większości) spojrzenie na różne dziedziny życia. Nie jesteś zbyt kolorowa, dość starannie dobierasz swe ubrania, odpowiednio do celu, lecz płoniesz od środka, rozrywa cię jakaś chęć działania, pomagania, zmieniania. Możliwe, że dość wybrednie dobierasz sobie towarzystwo, ma posiadać jakieś tylko tobie znane cechy, inni mogą mieć problem z domyśleniem się o co Tobie chodzi. Chciałabyś zatapiać się w różne sfery, lecz jedna twa część nurkuje bez opamiętania, a druga w tym samym czasie, albo za chwilę, prawie tak samo mocno cię z tej sfery wypycha.

• Dziękuję! 1

SowAna

a może ktoś jeszcze spróbuje, tu nikt nie grysie, pomagasz innym poznawać siebie inni też pomogą tobie <przytul>

Anika

Myślę,  że jesteś osobą, która lubi przyrodę, naturę. Lubisz przebywać, ze sobą nie boisz się samotności. Może uprawiasz jakiś sport? A może po prostu lubisz czasem pobyć sama, żeby na chwilę odetchnąć od życia, zgiełku, pracy :) 

• Lubię! 2

Essa

Z jednej strony sama na łonie natury, z drugiej - lubisz zwracać uwagę na siebie. Strój stonowany, w kolorach ziemi, ale poza rzuca się w oczy :) Od tej postaci bije siła i zdecydowanie, postawienie na swoim, indywidualizm, a czasem zrobienie na przekór - pod prąd. Zamknięte oczy kojarzą mi się z koncentracją na sobie, procesami wewnątrz ciebie. Gdyby nie sceneria lasu, to ta poza kojarzy mi się z tańcem współczesnym na scenie :) Takie mam skojarzenia. Pozdrawiam:)

• Lubię! 1
  • Gratuluję! 1

SowAna
14 minut temu, Essa napisał:

Z jednej strony sama na łonie natury, z drugiej - lubisz zwracać uwagę na siebie. Strój stonowany, w kolorach ziemi, ale poza rzuca się w oczy :) Od tej postaci bije siła i zdecydowanie, postawienie na swoim, indywidualizm, a czasem zrobienie na przekór - pod prąd. Zamknięte oczy kojarzą mi się z koncentracją na sobie, procesami wewnątrz ciebie. Gdyby nie sceneria lasu, to ta poza kojarzy mi się z tańcem współczesnym na scenie :) Takie mam skojarzenia. Pozdrawiam:)

Essa, może teraz Ty?

Essa

SowAna

Uwodzicielska, niepokorna, wojownicza a jednocześnie kobieca, nie wiem czemu, lecz wydaje mi się, że bardziej chcesz być tak spostrzegana (może po przez doświadczenia z przeszłości), jest w tym bunt, magia, podkreślona intuicja, niechęć do jasnowidzenia lub ochrona wrażliwego 3 oka, podejrzliwa, nieufna, trochę zaczepna, inna, nie bardzo dbające o to jak cię widzą i co gadają, trochę w tym zaborczości oraz niechęci poddawania się i ustępowania, możliwe, że czasami się czujesz jakbyś była z innej bajki, planety, rzeczywistości, maska buntowniczki zakładana na wrażliwe wnętrze

• Dziękuję! 1

Anika

Buntownicza-wojowniczka, pewna siebie, zadziorna, mająca swoje zdanie. Może masz ochotę komuś skopać tyłeczek ;) zaborcza, zazdrosna? nie ufasz ludziom? może swój styl, odmiennych od innych, albo zakładasz jakieś ozdoby co wyróżnia Cię z tłumu. 

• Haha 1

Luna

Przekorna indywidualistka, o ogromnej wrażliwości, potrafiąca czytać w duszach innych, przenikliwa. Twoja wrażliwość nie jest Twoją słabościa a skarbem. Kojarzysz

mi sie z jakąś szamanka, kapłanka na wagarach, ktora zwedziła opaske z H&M :)

• Dziękuję! 1

SowAna

No to jak nie ma chętnych, to ja

co ten obraz może mówić o mnie

Znalezione obrazy dla zapytania pokój

Luna

Zdjęcie odwołuje sie do wnętrza, pokoju dziecięcego  a zatem matka, która pozwala dziecku na rozwijanie jego pasji, nie tłumi jego ciekawości świata, pielęgnuje w nim odwagę,

postawę pioniera-zdobywcy, realizuje jego marzenia. Dziecko od początku wie ze nie musi podążać za utartymi schematami, nie boi sie życia. Taka mama !

• Dziękuję! 1

Essa

pragnienie przygody, powrotu do beztroskich lat, gdzie wszystko jest możliwe, jest tylko kwestią wyobraźni. 

• Dziękuję! 1

SowAna

A może ktoś chce wstawić jakiś obrazek, to nie musi być coś bardzo poważnego <głupek>

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...