Skocz do zawartości

karty desire


bumbumbum

Polecane posty

witam, czy posiadacielinki do stron gdzie rozwiniety jest temat tych kart??moze sami cos o nich wiecie, interesuje mnie znaczenie poszczegolnych kart bo jestem zielona, a chcialabym cos sie nauczyc.

 

Jakis czas temu poprosilam siostre aby postawila mi karty na relacje z pewnym chlopakiem z ktorym zakonczylam juz relacje ale mimo to chcialabym aby sie odezwal, chcialabym zeby doszlo do spotkania ponownego. Relaca zakonczyla sie z mojej winy i trudno mi to odkrecic, jedynieon moglby wyciagnac reke. karty jakie wyszly na to czy on sie ze mna skontaktuje jeszcze to

SŁOŃCE RELAKS ZDROWIE (obie wywnioskowalysmy ze moze karty zwrocily uwage na moje zdrowie? moze zebym na tym sie skupila? czy jednak odpowiedzialy na tema?

 

Bardzo prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Bumbumbum jeśli nie wiesz nic na temat tych konkretnych kart to poczytaj znaczenia z talii cygańskich, różnych, bo to wszystko w zasadzie na jednym wózku jedzie. Albo uruchom wyobraźnię - tak jak rozumiesz obrazek tak interpretujesz kartę, tym bardziej, że są to karty intuicyjne.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...