Skocz do zawartości

Wisielec - środki - partnerski (co to znaczy?)


traszka

Polecane posty

Zrobiłam sobie portret partnerski z jednym panem i w punktach strategicznych najważniejszych wyszło mi tak:

 

Misja - Księżyc

Środki - Wisielec

Harmonia - Sprawiedliwość

 

Co wg was może oznaczać ten Wisielec w środkach? Czy chodzi o trwanie przy sobie pomimo przeciwności przez wiele lat? Podobno Wisielec może oznaczać też telepatię lub porozumienie bez słów? A może chodzi o to, że razem wspólnie widzi się wszystko inaczej niż osobno?

 

Proszę o pomoc w interpretacji bo jest to dla mnie ważna relacja i nie mogę odnaleźć znaczenia tego Wisielca...

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2021 o 06:28, traszka napisał:

Misja - Księżyc

Środki - Wisielec

Wisielec jest narzędziem do wykonania misji, Księżyc i Wisielec czasami idą w parze, aby zrozumieć misję (Księżyc) należy na niego spojrzeć z innej perspektywy (Wisielec), aby użyć innego spojrzenia, dostrzec, to co ukryte, utajnione, niewidoczne przy dziennym świetle najpierw trzeba uświadomić sobie, że coś widzimy nie tak, jak rzeczywiście wygląda.

Księżyc jest czasami okłamywaniem samego siebie, udawaniem, Wisielec może pomóc pojąć dlaczego to robimy

Księżyc może oznaczać ukrytą stronę nas, Wisielec ma ją wywrócić na zewnątrz jak własne kieszenie 

  • Lubię! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję @SowAna !!!! Nie patrzyłam tak nigdy na Wisielca. Teraz sobie myślę, że może chodzić np też o wspólne wywrócenie do góry nogami naszych sztucznych osobowości i przez wspólny kontakt odnalezienie naszego prawdziwego ja. To by się zgadzało bo przy tym panu czuję się w taki sposób i on jest bardzo skryty tak jak ja. Dziękuję za wnikliwą analizę tego Wisielca, pozdrawiam! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również stawiałabym na spojrzenie z zupełnie innej perspektywy. Nie bez powodu wisielec jest "do góry nogami" :)

Takie spojrzenie wymaga drobnych wyrzeczeń- w końcu gość wisi za nogę- ani to wygodny sposób ani ładny.

Wisząc tak jest też bardziej skupiony na sobie- to dobry moment na samopoznanie i skok w podświadomość.

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...