Skocz do zawartości

Czar spętania


Gość

Polecane posty

Ostatnio czytam sporo o różnych rytuałach, wróżkach i usługach, które oferują itp. i nachodzi mnie jedno pytanie-

wiele z nich oferuje czary miłosne/ czary spętania za sporą opłatą- czy to naprawdę działa? a może to czyste żerowanie na zdesperowanych ludziach, którzy w złym stanie psychicznym zapłacą każdą kwotę a w efekcie i tak nic się ni stanie? 

Miałyście kiedyś do czynienia z czymś takim?

 

Uprzedzając pytania- nie mam zamiaru z czegoś takiego korzystać, bo nawet mnie na to nie stać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby było stać, to co? ;>

nic nie jest za darmo i to nie w temacie pieniędzy, każdy ma wolną wolę, więc jak zabierasz tą wolę komuś, dostajesz coś w zamian bardzo negatywnego, energia musi się zrównoważyć i to nie "wróżka" za to zapłaci, tylko osoba zlecająca, zapłaci i to słono.....

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jakby było mnie stać to też bym nie skorzystała :P

Ot pytanie. Czytałam ostatnio popularne forum lifestylowe, gdzie był poruszony ten wątek, i pewnie 20% odpowiedzi była "tak, to działa" a reszta negatywnych. Dlatego zastanawiam się, czy takie coś faktycznie działa i 80% udzielających się trafiło na oszustów, czy 20% po prostu miało szczęście i "powodzenie czaru" to przypadek.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Rozmawiałam kiedyś z czarownicą stosującą czarną magię. Na pewno magia działa, wykonywana przez osobę doświadczoną, która zazwyczaj stosuje zaklęcia przekazywane w tradycji jej rodziny czy krewnych, albo ma swojego nauczyciela (oszuści zdarzają się częściej niż osoby faktycznie magią "żyjące", ci drudzy nie potrzebują reklamy, ludzie sami ich odnajdują pocztą pantoflową). Natomiast koszty, jakie się płaci za rytuał nie działający wg woli proszącego - są dużo wyższe od tych pieniężnych. Każda osoba spętana, ma jednak resztki woli - i jeśli nie kocha, nie pokocha prawdziwie - będzie dużo cierpienia, samotność, a od osoby spętanej ciężko będzie jej się uwolnić - czy to emocjonalnie czy mentalnie, nawet jeśli ta osoba jawnie będzie nas nienawidzić. Koszty ponosi również czarownica. Kto raz wdepnie na ścieżkę czarnej magii - nie wyjdzie bez strat. Rozmawiałam na forach z 20-latkami, uczącymi się czarnej magii - przekonani o omnipotencji, samotni, z niską samooceną, próbujący uwodzić, zwodzić innych (mamy tu energię seksualną, która nieźle zwodzi, energie niższego rzędu - popędy ludzkie). Nie na każdego działa magia w ten sam sposób, a skutki nie są do końca przewidywalne.

A tak na marginesie - trzeba pojąć jedno - jeśli ktoś nie kocha, nie pokocha prawdziwie nawet mając przez chwilę na oczach różowe okulary. Nauka tego zajmuje lata, ale warto to zrozumieć, zanim się podejmie nieodwracalne kroki - Miłość to magia do której czarna magia nie ma dostępu na dłuższy czas, choć potrafi istotnie namieszać. Miłość jednak ma dużo potężniejsze wibracje i trwalsze, choć bywa niszczona z premedytacją.

  • Lubię! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...