Skocz do zawartości

Ktoś pomoże w interpretacji


Akamste

Polecane posty

Nie wiem, jak to interpretować w ogóle, dopiero zaczynam przygodę z kartami a to że akurat odchodzę z pracy, to chciałem zobaczyć co mi wyjdzie ale jestem kompletnym likem w tym jeszcze. A co do kart to jedna mi wyszła odwrócona ale ją przekręciłem normalnie. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2021 o 12:05, Akamste napisał:

Czy praca moja następna będzie lepsza od poprzedniej i lepiej płatna

podaj jakiego rozkładu użyto, każde miejsce w rozkładzie ma swoją interpretację

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wisielec - Teraźniejszość 

2. 3 Buław - Przeszłość 

3. Paź Kielichów - Wskazówka kart na przyszłość 

4.  Paź Buław - źródło problemów 

5.  Król Mieczy - przyszłość 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeszłości coś zrobiono nie tak, co teraz próbujesz zrozumieć, oceniając z różnych perspektyw ( 1 i 2)

3 - zaufaj

4 - nie bądź jak zapałka

5 - przeanalizuj, włącz intelekt, myśl o sobie, a nie o innych, odcinaj od razu, to co się nie podoba, bądź asertywny 

nie ma w tych kartach odpowiedzi, czy będzie lepsza i o pieniądzach też karty nie chciały gadać, raczej rada co i jak zmienić i jakie popełniono błędy, skoro chcesz zmiany 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SowAna napisał:

w przeszłości coś zrobiono nie tak, co teraz próbujesz zrozumieć, oceniając z różnych perspektyw ( 1 i 2)

3 - zaufaj

4 - nie bądź jak zapałka

5 - przeanalizuj, włącz intelekt, myśl o sobie, a nie o innych, odcinaj od razu, to co się nie podoba, bądź asertywny 

nie ma w tych kartach odpowiedzi, czy będzie lepsza i o pieniądzach też karty nie chciały gadać, raczej rada co i jak zmienić i jakie popełniono błędy, skoro chcesz zmiany 

Dzięki Wielkie za pomoc i interpretacje. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...