Skocz do zawartości

Spirala miłości


nikita29

Polecane posty

Moim zdaniem bardzo fajna wróżba z klasyków. Znaleziona na bytzbiorowy.pl. Link do źródła na końcu:)

 

29.jpg

Wybierz z talii karty od 2 do 7 oraz asa - nr 1 (kolor obojętny). Potasuj je i rozłóż wachlarzykiem, koszulkami do góry. Wyciągnij jedną - ręką od serca, czyli lewą. Sprawdź, jaki numer wylosowałaś/eś. Teraz weź pierścionek, obrączkę lub inny metalowy przedmiot, który stale (albo często) nosisz przy sobie. Odlicz nim tyle pól na spirali, ile pokazała Ci karta. Jeśli, dajmy na to, jest to as - "stań" w pierwszym polu, jeśli piątka - w piątym. Jeśli trafiłaś/eś w białe pole z numerem, odczytaj przepowiednię. Gdy trafiłaś/eś na pole czarne, wyciągnij następną kartę i zgodnie z jej numerem przesuwaj się po spirali dalej. Jeśli znowu trafisz na czarne pole, ponownie wylosuj kartę. Rób tak, dopóki nie natrafisz na pole białe. Jeżeli doszłaś/doszedłeś do końca spirali i nie udało Ci się stanąć na białym polu, odłóż wróżbę do następnego dnia.
Znaczenie pól oznaczonych numerami:
1. Rozpoczyna się nowy etap w Twoim życiu. Wreszcie nastaną lepsze dni. Nowe okoliczności na początku Cię przestraszą, ale zmian nie należy się bać - wyjdą na dobre. Jeśli się postarasz, dobra passa będzie trwać wiele lat.
2. Szykują się komplikacje spowodowane niedojrzałymi decyzjami osoby z Twojego najbliższego otoczenia. Tylko szybka reakcja z Twojej strony może zminimalizować straty emocjonalne bądź finansowe. A może i takie, i takie? Bądź czujna/y.
3. W Twoim życiu ponownie pojawi się ktoś, o kim dawno zapomniałaś/łeś, i już w nim pozostanie. Nie odrzucaj tej osoby, jej uczucia są szczere. Zawsze już będziesz mogła na nią liczyć, a pewnego dnia zrozumiesz, że jest dla Ciebie najważniejsza.
4. Niedługo staniesz przed ważnym wyborem. Dobrze się wtedy zastanów, bo będziesz decydować o całym swoim życiu. Pamiętaj, że serce rzadko się myli, idź więc za jego głosem. I wiedz, że pieniądze są ważne, ale łatwo je stracić, podobnie jak złudzenia.
5. Czeka Cię wiele trudnych chwil, wylejesz wiele łez, ale na końcu cierniowej drogi czeka Cię wielkie szczęście. Bądź cierpliwa/y. Walcz do utraty tchu. Wytrwałość zostanie nagrodzona.
6. Ktoś pragnie Cię zdobyć. Wiele Ci obieca i będzie w stanie spełnić swoje obietnice. Wiedz jednak, że ten człowiek zapomniał o potrzebach swojej duszy. Jeśli pragniesz być szczęśliwa/y, musisz doprowadzić do tego, aby zmienił swoją hierarchię wartości, zrozumiał, co jest w życiu najważniejsze. Jeżeli tego nie dokonasz, oboje będziecie nieszczęśliwi.
7. Zastanawiasz się, czy warto zaryzykować... Warto! Sukces osiągniesz łatwiej, niż się spodziewasz. Przeszkody uda się pokonać.
8. Nie masz dobrej passy. Potrwa to jeszcze jakiś czas. Lepiej na razie nic nie rób. Postaraj się odpocząć i zebrać siły do walki, do której trzeba będzie stanąć, gdy nadejdą lepsze czasy.
9. Już wkrótce czeka Cię wiele sukcesów i radości w życiu osobistym i zawodowym. Problemy znikną jak ręką odjął.
10. Twoja sytuacja nie ulegnie poprawie, jeśli będziesz biernie czekać na rozwój wypadków. Nic się samo nie zrobi, zacznij wreszcie działać. Masz szansę wygrać, jeśli weźmiesz sprawy w swoje ręce.
11. Uważaj na fałszywych przyjaciół, nie słuchaj plotek i nikomu nie zdradzaj swoich planów, bo możesz wiele stracić.
12. Nawet jeśli nie masz ochoty, czasu ani pieniędzy, wyjedź choć na parę dni. W podróży trafisz na coś, co pozwoli Ci rozwiązać przynajmniej niektóre Twoje problemy. Wyjazd dostarczy Ci wielu wrażeń.
13. Ktoś bardzo Ci bliski potrzebuje pomocy. Pomóż tej osobie, a pewnego dnia zrewanżuje Ci się. To ktoś, na kogo zawsze będziesz mogła/mógł liczyć - pod warunkiem że teraz go nie rozczarujesz.
14. Zbyt wiele czasu poświęcasz pracy, za mało życiu osobistemu. Jeśli się nie opamiętasz, stracisz coś bardzo ważnego. Zadbaj teraz o siebie i swojego partnera.
15. Czeka Cię zawrót głowy. Zakochasz się z wzajemnością. Nie bój się tej miłości, będzie prawdziwa i dozgonna. Niejeden z nas oddałaby wszystko za szczęście, jakie niebawem Cię spotka.
16. Na horyzoncie - kłopoty, konieczność zmiany planów. Spokojnie, poradzisz sobie ze wszystkim. Dostaniesz propozycję, z której nie będziesz mogła/mógł skorzystać, ale nie martw się, potem dostaniesz kolejną - znacznie bardziej interesującą.
17. Pieniądze albo miłość - musisz wybrać. W tym wypadku pewniejsze są... pieniądze. Zaangażowanie uczuciowe przyniosłoby Ci wyłącznie rozczarowania. Na prawdziwą miłość warto jeszcze trochę poczekać.
18. Nie szykują się na razie żadne zmiany. Musisz się zadowolić tym, co masz, choć pragniesz o wiele więcej. Spróbuj sobie powróżyć jeszcze raz za pół roku.
19. Czeka Cię miła niespodzianka. Może dotyczyć Twojej pracy, miłości, mieszkania. Będziesz zadowolona/y.
20. Fortuna zacznie Ci wreszcie sprzyjać. Dostaniesz podwyżkę albo wygrasz w totolotka. Cokolwiek to będzie, oznacza koniec Twoich kłopotów. Podziel się zyskiem z kimś, kto Cię o to poprosi. Jeśli to zrobisz, kiedyś ta osoba pomoże Ci w trudnej sytuacji.
21. Miłość, pieniądze - czego więcej potrzeba do szczęścia? Dostaniesz wszystko, czego zapragniesz, i to bez żadnych starań. Niestety, trudno Ci będzie zatrzymać swoje szczęście na dłużej. Walcz o nie! Znajdź w sobie siłę do tej walki! Tylko od Ciebie zależy, czy wygrasz.


Źródło https://bytzbiorowy.pl/224-karty-klasyczne/4302-spirala-mioci/

  • Lubię! 3
  • Gratuluję! 1
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...