Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji - jakie są jej ucucia do mnie?

PriestSadok

Polecane posty

Witam.

Pytanie: co czuje do mnie Agnieszka?

Ogólnie ujmując to dziewczyna, która mi się podoba a o którą się staram. Nasze relacje są trudne bo jest mocno zamknięta, zachowuje się tak jakby chciała a się bała wchodzić w głębsze kontakty towarzyskie. To samo zresztą pokazuje w stosunku do innych osób na mieszkaniu.

Wyszły mi karty: 27 list a po jej prawej stronie karta 12 jaskółki.

W interpretacji kart korzystam z niniejszej strony internetowej:

http://kartylenormand.weebly.com/list1.html

Karta 27 list znaczy ogólnie ujmując jakieś informacje, wiadomości, powiadomieniu o czymś itp.; karta, która stwierdza, iż się dostanie określoną wiadomość lub się dostało w tym wypadku najpewniej. W miłości: list miłosny, wiadomość dotycząca spraw sercowych.

Karta 12 jaskółki: ogólnie ujmując też dotyczy kontaktów i informacji, powiadomieniu o czymś lub dowiedzeniu się o czymś, jakąś wiadomość, podekscytowanie jakimś ogłoszeniem, nową informacją. A także zdenerwowanie przed czymś. W miłości: symbolizują inspirujące rozmowy z ukochaną osobą. To symbol pary, kochanków, spotkania, więc dla osób samotnych może być zwiastunem randki. 

Połączenie Listu + Ptaków/Jaskółek też mówi o wymianie informacji.

Co czuje do mnie?

Jak wynika tutaj z rozkładu jest dużo informacji, otrzymywania nowych informacji, wiadomości, a także kontaktu bezpośredniego.

Wczoraj otrzymałem w końcu pracę. Ona wiedziała, że szukam pracy także poza innym miastem niż jestem obecnie, oraz, że jadę tam na rozmowę bo przy niej rozmawiałem i mówiłem o tym kumplowi, oraz, że jeśli dostanę pracę w innym mieście to z obecnego się wyprowadzę.

Jednakże dostałem pracę w tym mieście co jestem ja i ona obecnie. Cieszy mnie to. Wczoraj zaprosiłem ją na drinka z tej okazji, że mam pracę w obecnym mieście. Dowiedziała się o tym, że się nie wyprowadzam oraz, że mam pracę. Pogratulowała mi tego.

Wg. mnie ta informacja, że w tym samym mieście mam pracę ma związek z jej uczuciami do mnie, czuję, że gdy się o tym dowiedziała to się ucieszyła ponieważ w karcie 27 listu w miłości pisze: list miłosny, wiadomość dotycząca spraw sercowych zaś w karcie 12 jaskółek: symbolizują inspirujące rozmowy z ukochaną osobą.

Powyższe z jakiegoś powodu sugeruje mi również, że darzy mnie również miłością, uczuciem, do którego boi się przyznać przede mną, skrywa to.

Ja uważam, że czegoś się dowiesz. Jeśli Agnieszka jest tak bardzo zamknięta jak mówisz, to wątpię, by się tak od razu otworzyła, ale może nastąpić ożywienie relacji, może zacznie Ci bardziej ufać i coś o sobie opowie. Ale niekoniecznie muszą to być wiadomości, jakie pragnąłbyś usłyszeć, mogą one cię zdenerwować. 
Co Agnieszka czuje? no to nie są karty wskazujące na gorące uczucie, powiedziałabym, że raczej coś rozważa, może rzeczywiście możliwość spotkania z tobą na bardziej prywatnym gruncie niż do tej pory, a ty możesz być tym "podekscytowany".
Ja bym nie szła tak daleko, że wykładnia mówi iż Ptaki w miłości symbolizują inspirujące rozmowy z ukochaną osobą, bo z tego co piszesz to jest to miłość na pewno bardziej angażująca ciebie.
Generalnie, z tego co tu piszesz o niej + wylosowane karty,  to wygląda mi na to, że Agnieszka nie chce mówić - może miała (lub ma?) jakieś przykre przejścia z mężczyznami, o których nie chce rozmawiać. 
Połączenie 2 kart mówiących ogólnie o "informacji" wskazywałoby na to, że może spróbować się z tobą porozumieć, jeśli wyczuje, że może się przy tobie choć troszkę otworzyć, zaufać ci.
Ptaki + List w pozytywnej wersji oznaczają uwodzenie bądź zyskiwanie czyichś względów i  otrzymanie dobrych wiadomości w interesującym nas temacie.
W wersji negatywnej: wiadomości nie są miłe, możesz dowiedzieć się czegoś o tej osobie, co ci się nie spodoba. Tu mówię tylko o sprawie dotyczącej uczuć, bo o to zapytałeś, ale może być tak, że dziewczyna miała jakaś niemiła przeszłość, o której obawia się mówić, a być może ktoś ją chce czymś skompromitować, dysponuje jakimiś wiadomościami czy dokumentami, które mogą jej zaszkodzić. Być może to jest przyczyną tego jej dystansu, nie tylko w stosunku do ciebie ale i do wszystkich w waszym mieszkaniu.
Szkoda, że nie dałeś trzech kart, to mogłoby wskazać jakiś kierunek tym wiadomościom (czy będą miłe - oczekiwane przez ciebie, czy przeciwnie).

• Dziękuję! 1
PriestSadok
Dnia 1.07.2018 o 13:35, Ercil napisał:

Ja uważam, że czegoś się dowiesz.

Dziś się dowiedziałem, że ona nie będzie przedłużać wynajmu na stancji, na której ja zostaję. Nie wiem czy to o to chodziło, ale jeśli to prawda to zrobiło mi się smutno. Mam nadzieję, że koniec końców zmieni zdanie jednak. 

Jeśli Agnieszka jest tak bardzo zamknięta jak mówisz, to wątpię, by się tak od razu otworzyła,

Jest przed nami na stancji, aż tak zamknięta. Jestem mocnym em-patykiem i często czuję, że się boi wejść w głębszą relację. 

ale może nastąpić ożywienie relacji, może zacznie Ci bardziej ufać i coś o sobie opowie.

Fajnie by było ale po tak długim czasie się sama z siebie nie odzywa a ja często jej już za język nie ciągnę by się nie narzucać, wręcz tracę nadzieję czy jednak warto. 

Generalnie, z tego co tu piszesz o niej + wylosowane karty,  to wygląda mi na to, że Agnieszka nie chce mówić - może miała (lub ma?) jakieś przykre przejścia z mężczyznami, o których nie chce rozmawiać. 

Też tak jej zachowanie widzę i czuję jak piszesz, że jest po mocnych przejściach, które ją zamknęły na drugiego człowieka, ludzi poza jej ekipą z jej rodzinnego miasta, no ale to zrozumiałe w końcu przyjaciół z podwórka się inaczej traktuje niż innych "obcych". 

Dziękuję za pomoc pozdrawiam. 

• Lubię! 1
  • Ismena changed the title to Pomoc w interpretacji - jakie są jej ucucia do mnie?

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...