Skocz do zawartości

Uczucia

Polecane posty

nikita29

Nie wiem czy to dobry dział, ale kto pyta nie błądzi:) czy z daty urodzenia pod względem numerologicznym da się wyczytać ilość związków uczuciowych i inne kluczowe rzeczy w sferze uczuciowej?

Batyam
23 godziny temu, nikita29 napisał:

Nie wiem czy to dobry dział, ale kto pyta nie błądzi:) czy z daty urodzenia pod względem numerologicznym da się wyczytać ilość związków uczuciowych i inne kluczowe rzeczy w sferze uczuciowej?

Witaj 

Moim zdaniem nie da się obliczyć / wyczytać ilości związków mam na myśli to że nie jest możliwe powiedzieć będziesz mieć 3 lub 22 związki w swoich etapach życia lub w życiu.

Ale kluczowe są te rzeczy jak to ''my''mówimy karma, los, wyzwania te trzy wyrazy są tożsame-  da się zinterpretować z energii liczb- charakter osoby ale pobieżnie....., da się wyczytać intencje i sposób działania ...... da się wyczytać los to jest pracę domową jaką mamy do przerobienia na to życie .....

Choć czasami mam sama wątpliwości ...... 

Generalnie stosując analizę porównawczą jest łatwiej .... cele każdy ma, liczby mają swoją energię tak jak planety..... planety moim zdaniem astrologia to podstawa.... analiza numerologiczna nie da tylu odpowiedzi co profesja astrologa........

Chylę głowę przed tymi co zgłębiają tą naukę bo numerologia nie jest nauką, to wyłącznie wyczucie i interpretacja ciągów cyfr plus intuicja ktoś z czyim zdaniem się liczę powiedział kiedyś że numerologia to zabawa..... tak to prawda..... przy nauce astrologi to numerologia sama w sobie jest no właśnie czym ??????? Mało wiedzy żadnych badań wyłącznie przedruki ..... sama sobie strzelam gola .... ale bez powiązań ciągów liczb, interpretacji pełnej nie da się zrobić ....

Kabała to też numerologia ale trochę bardziej zaawansowana ..... 

nikita29
Dnia 12.07.2018 o 00:22, Batyam napisał:

Witaj 

Moim zdaniem nie da się obliczyć / wyczytać ilości związków mam na myśli to że nie jest możliwe powiedzieć będziesz mieć 3 lub 22 związki w swoich etapach życia lub w życiu.

Ale kluczowe są te rzeczy jak to ''my''mówimy karma, los, wyzwania te trzy wyrazy są tożsame-  da się zinterpretować z energii liczb- charakter osoby ale pobieżnie....., da się wyczytać intencje i sposób działania ...... da się wyczytać los to jest pracę domową jaką mamy do przerobienia na to życie .....

Choć czasami mam sama wątpliwości ...... 

Generalnie stosując analizę porównawczą jest łatwiej .... cele każdy ma, liczby mają swoją energię tak jak planety..... planety moim zdaniem astrologia to podstawa.... analiza numerologiczna nie da tylu odpowiedzi co profesja astrologa........

Chylę głowę przed tymi co zgłębiają tą naukę bo numerologia nie jest nauką, to wyłącznie wyczucie i interpretacja ciągów cyfr plus intuicja ktoś z czyim zdaniem się liczę powiedział kiedyś że numerologia to zabawa..... tak to prawda..... przy nauce astrologi to numerologia sama w sobie jest no właśnie czym ??????? Mało wiedzy żadnych badań wyłącznie przedruki ..... sama sobie strzelam gola .... ale bez powiązań ciągów liczb, interpretacji pełnej nie da się zrobić ....

Kabała to też numerologia ale trochę bardziej zaawansowana ..... 

Dziękuję za zabranie głosu. Z tego co widzę to znasz się na tym. W mojej głowie zrodziło się kolejne pytanie. Spotkałam się z dwoma odmiennymi zdaniami na temat starej duszy w numerologii. Jedna teza mówi o tym, iż starymi duszami są numerologiczne 9 i liczby mistrzowskie. Z kolei druga teza mówi, że stara dusza ma zero w życiowych wyzwaniach. Będąc numerologiczną 1, która ma zero w wyzwaniu głównym mogę być starą duszą? :)

Batyam

Chmmmm lub Hmmmmm<serca>

Wiesz moim zdaniem to :

Ja byłam maniaczką numerologii sama sobie też robiłam swoje obliczenia gdyż uznałam iż ta świecka numerologia nie kabalistyczna jest czymś co ma zastój i ma i będzie mieć ........

Stare dusze zostały te określenia podebrane z analiz astrologicznych - np horoskop urodzeniowy w nim mamy z czym i jakim długiem tu jesteśmy ....astrologia to jedyna NAUKA potężna wiedza ..........i ona nam daje odpowiedzi ale do tego jest potrzebny nie przedruk ale ktoś kto się na tym zna ............... 

Możemy dodawać różne teorie i uznawać iż ten dług przejawia się w liczbie np drogi życia ........... wyzwania dla mnie to wyzwania na naszych etapach w naszych okresach życiowych, to energie liczb które moim zdaniem dają nam coś do przerobienia pokazują nam też ........... jakieś komunikaty na nasze pytania. Ja czasami patrzę po prostu na całą piramidę .............. 

Stara Dusza liczba zero .......... dla mnie liczba ta oznacza tylko to że mamy tu zbiór liczb od 1 do 9 i ataki jakiej liczby .? każdej .... Czy 9 to stara dusza .Jak wiesz od 2000 roku pojawili się dopiero ludzie z liczbą drogi życia 9 , wcześniej nie ma takich .............

ja sama jestem liczbą 27 ale jestem liczbą 27 nie liczbą 9 /

przejawiam w sobie cechy liczby 9 . Mam kilka zer w wyzwaniach więc uważam że Ci co je mają mają czasami przechlapane bo od nich się wymaga więcej, to tak jak być była jedną osobą w kółku, i na Ciebie spadały by zadania przeróżne , trzeba im sprostać w zależności od sytuacji - to dla mnie wskazuje cyfra 0

0 może być każdym wyzwaniem zero nie jest pustką  ...............  astrologia patrzy na czas i miejsce datę godzinę położenie ......... z każda sekunda jest inne .................. ona jedyna może wskazać nam starą duszę czyli to z jakim długiem karmicznym tu jesteśmy, jeśli nawet dom nie jest obsadzony mocno to i tak moim zdaniem jest ważny .............. sama dosyć często staram się analizować mój horoskop robię to bardzo żmudnie bo nie mam aż takiej wiedzy a i tak uznaję zasadę która w moim przypadku się sprawdza sobie i osobie powiedzieć najtrudniej.......... 

Mam nadzieję że moja filozofia Cię nie przeraziła <czas>

• Lubię! 1
Batyam
Dnia 11.07.2018 o 00:19, nikita29 napisał:

Jeszcze jedna rzecz żadną dziesiątką nie jesteś ............ ale Ty masz liczbę w sobie 37   nie wiem tylko bardzo Cię pcha do tego by wyjść za mąż ??????? chyba tak sorry ......... ale nie martw się na bank dopniesz swego 100 %

i nie jesteś liczbą 1 

A zero masz w czarnym szczycie dlatego uważaj ......... z kim zadzierasz ............. i co robisz ............. a tak jak będziesz mądrze postępować to super ............... ale to mówi numerologia twoje liczby 37 ułańska fantazja 3 twórczość ciekawość i stopująca ją na szczęście nie raz liczba 7 ona bardzo czasami Ci doskwiera ale  więcej ............... astrolog lub dziewczyny które dogadują się z energią kart .

nikita29

Batyam dziękuję za informację. Widzę, że nie spłycasz numerologii do jednej liczby. Z tym pędem do zamążpójścia jest tak, że widzę, że większość ludzi w moim wieku już jest w związkach, a Ja niestety mam coś takiego, że strasznie nie chcę być gorsza od innych.  Z tym stopowaniem też fakt z tym,  nie wiem czy czasem nie za bardzo. Mogłabyś Mi coś jeszcze powiedzieć na temat mojej numerologii? Muszę przyznać, że troszeczkę zburzyłaś mój pogląd na numerologię i chciałabym choć trochę poznać twój sposób patrzenia na nią  :)

10 minut temu, Batyam napisał:

Jeszcze jedna rzecz żadną dziesiątką nie jesteś ............ ale Ty masz liczbę w sobie 37   nie wiem tylko bardzo Cię pcha do tego by wyjść za mąż ??????? chyba tak sorry ......... ale nie martw się na bank dopniesz swego 100 %

i nie jesteś liczbą 1 

A zero masz w czarnym szczycie dlatego uważaj ......... z kim zadzierasz ............. i co robisz ............. a tak jak będziesz mądrze postępować to super ............... ale to mówi numerologia twoje liczby 37 ułańska fantazja 3 twórczość ciekawość i stopująca ją na szczęście nie raz liczba 7 ona bardzo czasami Ci doskwiera ale  więcej ............... astrolog lub dziewczyny które dogadują się z energią kart .

Batyam

..... Pozwolisz że zacytuję Ciebie ..''.nie chcę być gorsza ''.............. to właśnie tak działa 3 ale 7 mówi rozumem , upór właśnie to 7  wie jaki on ma być ....... więc nie bierz byle czego liczbo 3 ... byle jakiego bo każdy ma to ja też będę mieć takie podejście to na noc .... a nie na życie ....

Tak działa 3 ale to nie znaczy że 7 nie ma wad .... ma jak się uprze to bata nie ma i czasami może mieć kłopoty ................

Powiem Ci tak teraz i jeszcze przez jakiś czas ............... to skoncentruj się na pracy, nauce, podnoszeniu kwalifikacji,  takie masz wyzwania ............. i praca nad sobą ............ Coś mi się też wydaje że wpływ na Ciebie ma ktoś silny w rodzinie mama , tata , siostra , babcia ale chyba ktoś taki jest..... jeśli on każe Ci wychodzić za mąż ...... poniekąd ...... to Twój wybór ale ja skoncentrowałabym się na pracy , nauce kontaktach ......  To też Cie ukształtuje świat jest duży więc masz go przed sobą ..... 

Nic sama wiesz jakie masz priorytety.

Poczytaj jakie + i - ma liczba 3 i 7  to praca domowa ............... Myślę że troszkę przeszłaś ...... ale jeszcze troszkę trzeba zainwestować w siebie i ustabilizować siebie poprzez pracę.

Nie jesteś gorsza ............ jesteś ambitna ............. wróć do domu myślę że trochę chcesz mieć coś innego ..... więc praca, niezależność finansowa zawód to jest droga skieruj swoje liczby na osiągnięcie tych celów. Będzie good.

nikita29
22 godziny temu, Batyam napisał:

..... Pozwolisz że zacytuję Ciebie ..''.nie chcę być gorsza ''.............. to właśnie tak działa 3 ale 7 mówi rozumem , upór właśnie to 7  wie jaki on ma być ....... więc nie bierz byle czego liczbo 3 ... byle jakiego bo każdy ma to ja też będę mieć takie podejście to na noc .... a nie na życie ....

Tak działa 3 ale to nie znaczy że 7 nie ma wad .... ma jak się uprze to bata nie ma i czasami może mieć kłopoty ................

Powiem Ci tak teraz i jeszcze przez jakiś czas ............... to skoncentruj się na pracy, nauce, podnoszeniu kwalifikacji,  takie masz wyzwania ............. i praca nad sobą ............ Coś mi się też wydaje że wpływ na Ciebie ma ktoś silny w rodzinie mama , tata , siostra , babcia ale chyba ktoś taki jest..... jeśli on każe Ci wychodzić za mąż ...... poniekąd ...... to Twój wybór ale ja skoncentrowałabym się na pracy , nauce kontaktach ......  To też Cie ukształtuje świat jest duży więc masz go przed sobą ..... 

Nic sama wiesz jakie masz priorytety.

Poczytaj jakie + i - ma liczba 3 i 7  to praca domowa ............... Myślę że troszkę przeszłaś ...... ale jeszcze troszkę trzeba zainwestować w siebie i ustabilizować siebie poprzez pracę.

Nie jesteś gorsza ............ jesteś ambitna ............. wróć do domu myślę że trochę chcesz mieć coś innego ..... więc praca, niezależność finansowa zawód to jest droga skieruj swoje liczby na osiągnięcie tych celów. Będzie good.

Zauważyłam, iż zdecydowanie bardziej mam cechy 7 aniżeli 3 (tych jest niewiele). Myślisz, że nie muszę się przejmować aż tak sferą uczuciową, czyli, że w przyszłości ten "upragniony" mąż się pojawi? Lepiej zainwestować w naukę a reszta niech się sama rozwija:)

Batyam

Tak .... właśnie myślę .......uważam że im bardziej i wyżej teraz dojdziesz i zdobędziesz wiedzy wskoczysz na wyższy pułap to tym samym z wyższego pułapu będzie Twój mężczyzna ... a to że odczuwasz silniej 7 jest naturalne to silniejsza liczba.

Wykorzystaj ta 7 w nauce i systematycznej pracy ..... bo to systematyczność i upór w pracy / nauce doprowadzi Cię do celów jakie sobie postawiłaś. Buziaki

• Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
nikita29

Dziękuję za wyczerpującą informację kochana i moc buziaków:)

nikita29

zku

Dnia 13.07.2018 o 22:42, Batyam napisał:

ja sama jestem liczbą 27 ale jestem liczbą 27 nie liczbą 9 /

Cały czas zgłębiam przesłania dla moich dwóch cyfr. Chciałabym zapytać Ciebie czy w związku ze swoją 7 tez masz coś takiego, że twoje słowa, emocje, marzenia szybko materializują się w rzeczywistosci? Ja doświadczyłam już tego wiele razy i sama zastanawiałam się nad natura tych zdarzeń. Zagłębiając się w opisy doczytałam, że takie rzeczy mogą się przytrafiać właśnie 7.

Batyam

Nie wiem Kasiu u mnie 7 dziala jaj ksiezyc w skorpionie bardziej ... Nie ma u mnie porazek a te co sa sa po to by je osiagnac.

Ty masz liczbe 37 ja 27 .. .to troche inna liczba.... Nie znosi klamstw obludy kocha ludzi ..... Twoja jest bardziej nastawiona na siebie Kasia czekam od dzis na relacje co zribilas dla siebie i jakie madz osiagniecia skup sie na tym..  Czas leci.... 

nikita29
22 minuty temu, Batyam napisał:

Nie wiem Kasiu u mnie 7 dziala jaj ksiezyc w skorpionie bardziej ... Nie ma u mnie porazek a te co sa sa po to by je osiagnac.

Ty masz liczbe 37 ja 27 .. .to troche inna liczba.... Nie znosi klamstw obludy kocha ludzi ..... Twoja jest bardziej nastawiona na siebie Kasia czekam od dzis na relacje co zribilas dla siebie i jakie madz osiagniecia skup sie na tym..  Czas leci.... 

Jasne, będę meldować:) ile według Ciebie tego czasu jeszcze pozostało? Ku gwoli ścisłości mam na imię Anita, nie Kasia:)

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...