Skocz do zawartości

Karmiczny związek


Teresa 35

Polecane posty

Witaj 

Hmmmmmm karmiczny ?  Jeśli rozumieć co was połączyło to trójki które macie ............. trójka w liczbach które macie 3 to twórczość 

nowe wyzwania kreatywność, artystyczna dusza ......... czasami też 3 przejawia się w ruletce, grach hazardowych, macie trochę rozbieżne potrzeby .................. no nic wychowuj go dalej.....  ................ Popatrzyłam sobie na różne liczby nie wiem czy nie lepiej jest popatrzeć na Twoje wyzwania które masz do przerobienia ................. bo to twoja karma ............. A związek ?

Jeśli 2 ludzi się spotyka to po to by posprzątać, zbudować , naprawić ,  to co np było kiedyś '' w tamtym życiu'' 

Karma to los, inaczej wyzwanie dla nas inaczej lekcja do przerobienia .Moim zdaniem macie coś wspólnego to ta 3 w waszych liczbach , ona może się przejawiać w pracy , pasjach, filantropii..... grach......... tu dowolność do interpretacji .....

Dalej to co was może łączyć to zdobywanie dóbr np dla rodziny czy tej co już jest ( była) 

Ty liczba 38 On 36 

Tylko proszę nie mylić swoich liczb liczba 38 nie jest  liczbą 11 ani 2 ona przejawia jej charakter liczby 2 np rozdwojenia, itp........

On przejawia w sobie liczby 3i 6 przy czym dla mnie te dwie liczby na siebie identycznie działają w zależności od potrzeb fajna liczba 36/9 może czasami zbyt romantyczna ale na męża któremu się pozwoli na trochę odskoczni idealny , z tym żeby powiedzieć coś więcej o nim cóż jeśli nie zrozumiesz psychiki drugiej osoby i jej potrzeb emocjonalnych , rozwoju to 

Karma ............. rozdwojenie powrót do starych błędów...............

W Twojej karmie .............wyzwania  popracuj nad sobą To Twoja piramida ............ wybacz ale doszłam do wniosku że 

 

Masz takie wyzwania które wskazują na to że powinnaś przerobić  liczbę 9 .w swoim życiu .............  i liczba 2 stawiane są przed tobą wyzwania  gdzieś powielasz ten sam błąd ................................. i robisz to z uporem ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, co powielasz > nie wiem , Ty znasz siebie ................Mimo wszystko powodzenia będzie dobrze o ile troszkę siebie zmienisz ..........Taka karma.

 

                 2

                2

        9             2

9             9             2

        0             7

              7

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 12.07.2018 o 22:55, Teresa 35 napisał:

Czy ktoś może pomóc mi policzyć czy mamy związek karmiczny ja 27.09.1982 on 9.03.1986

Każdy związek jest "karmiczny", Wasz również. Poczytaj o wibracji związku 2, w tym z mistrzowską 11. Poza tym, moim zdaniem w tym związku to Ty przyjmiesz rolę przewodnika, osoby, która będzie nadawać tej relacji odpowiednie tempo. Masz silne wibracje w swoim indywidualnym portrecie, dużo liczb mistrzowskich. Partner w Twoich oczach może uchodzić za bardzo intrygującą osobę, a oprócz tego możesz odczuwać silne przyciąganie. Pomimo jakichś różnic, niezgodności, coś nadal będzie wyzwalać w Tobie ciekawość i przyciągać Cię do niego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...