Skocz do zawartości

Dieta i jej efekty.


szyszka

Polecane posty

Witam.

Z góry przepraszam, że tak rzadko z wami na forum bywam, ale wiecznie jestem zabiegana i zapracowana :( Czasu mi nawet brakuje na sen ..ech..

Przyczłapałam się dzisiaj z prośbą do was o pomoc w interpretacji kart. Od wielu lat zmagam się z chorobą jaką jest IO oraz PCO  .. a jak pewnie większość z was wie, przy owych schorzeniach przybiera się na wadze, którą ciężko jest niestety zwalić.  

Będę wdzięczna za każdą interpretację <3 

Wzięłam się za dietę i z tej ciekawości zrobiłam taki oto rozkład: 

 

1. Moje ciało teraz ->  KRÓLOWA KIELICHÓW

( oj coś mi się wydaje, że mam za dużo wody w organizmie/ zatrzymuje mi się woda) 

 

2.  Jak pragnę wyglądać/takiej figury chcę-> 3 BUŁAW

( widać, że wspominam dawne lata.. lata kiedy byłam szczupła i zadowolona ze swego ciała... w 3 buław na mojej karcie osoba stoi odwrócona plecami i patrzy w horyzont.. dalekie widoki...) ale jak to może się jeszcze mieć do wyglądu? hmm  jakaś podpowiedź od was? 

 

3. Moja motywacja teraz -> 9 BUŁAW :)

 odmawiam sobie wszystkiego co do tej pory było w codziennym menu, ogromny mam do tego dystans i faktycznie sie tego trzymam.

 

4. Co robić, by szybko zrzucić wagę? -> 4 DENARÓW

( chyba "nie siedzieć" na tyłku w więcej się ruszać jakbym miała za mało ruchu?)

 

5. Jaka aktywność fizyczna? ŚWIAT

( W talii RW w karcie Świat jest naga kobieta i wygląda jakby tańczyła, więc skojarzyłam to może z takim właśnie ruchem? np zajęcia zumby?)

 

6. Rezultat za miesiąc.-> KRÓLOWA DENARÓW    

(ta karta reprezentuje mnie, bo ja jestem koziorożec więc to o mnie mowa.. więc może będę zadowolona z siebie, ale nie akiego efektu oczekiwałam?)

 

7.Rezultat za 3 ms-> PAZIK KIELICHÓW

( może zacznę dostrzegać efekty -odmłodnieje nieco? hehe) 

 

8. Jak moje ciało będzie wyglądało w Grudniu i tutaj już na koniec 3 karty położyłam -> KOŁO FORTUNY, GWIAZDA, KRÓLOWA DENARÓW(znowu ja) 

I tutaj już widać jakby lepszą poprawę jakbym miała osiągnąć to czego chciałam, ale w kole nie mogę zapominać ze dietę trzeba nadal kontynuować aby nie powrócił efekt jojo? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.  Jak pragnę wyglądać/takiej figury chcę-> 3 BUŁAW - takiej, z którą można wyjść w świat :)

( widać, że wspominam dawne lata.. lata kiedy byłam szczupła i zadowolona ze swego ciała... w 3 buław na mojej karcie osoba stoi odwrócona plecami i patrzy w horyzont.. dalekie widoki...) ale jak to może się jeszcze mieć do wyglądu? hmm  jakaś podpowiedź od was? 

 

4. Co robić, by szybko zrzucić wagę? -> 4 DENARÓW - nie robić tego szybko

( chyba "nie siedzieć" na tyłku w więcej się ruszać jakbym miała za mało ruchu?)

5. Jaka aktywność fizyczna? ŚWIAT - fikołki, gimnastyka z hula-hop, właściwie każda

( W talii RW w karcie Świat jest naga kobieta i wygląda jakby tańczyła, więc skojarzyłam to może z takim właśnie ruchem? np zajęcia zumby?)

6. Rezultat za miesiąc.-> KRÓLOWA DENARÓW   - może nie być widocznych zmian, ta królowa ma wszystko przy sobie

(ta karta reprezentuje mnie, bo ja jestem koziorożec więc to o mnie mowa.. więc może będę zadowolona z siebie, ale nie akiego efektu oczekiwałam?)

7.Rezultat za 3 ms-> PAZIK KIELICHÓW - wychodząc od Królowej będziesz mniejsza i młodsza :)

( może zacznę dostrzegać efekty -odmłodnieje nieco? hehe) 

8. Jak moje ciało będzie wyglądało w Grudniu i tutaj już na koniec 3 karty położyłam -> KOŁO FORTUNY, GWIAZDA, KRÓLOWA DENARÓW(znowu ja)  - uważałabym na chwilowy zachwyt, powrót do dawnych nawyków i wyglądu Królowej monet (patrz pkt.4)

I tutaj już widać jakby lepszą poprawę jakbym miała osiągnąć to czego chciałam, ale w kole nie mogę zapominać ze dietę trzeba nadal kontynuować aby nie powrócił efekt jojo?

  • Lubię! 1
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...