Skocz do zawartości

Jak mieć prorocze sny?

ezoterycznaja
 Share

Polecane posty

• 2 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 13.08.2018 o 14:59, ezoterycznaja napisał:

Czy jest jakiś sposób aby zwykła osoba mogła śnić prorocze sny?

Takie sny może mieć każdy. Kwestia tego, że nie każdy pamięta o czym śni. 

Zdarza się, że widząc albo doświadczając czegoś pojawia się zjawisko dé jà vu. Wtedy pojawia się wrażenie, że skądś się zna tę sytuację, gdzieś się o niej słyszało i ona już się wydarzyła. I całkiem możliwe, że dotyczy to naszych snów. 

• Lubię! 1

Dnia 9.12.2018 o 17:48, Marika napisał:

Takie sny może mieć każdy. Kwestia tego, że nie każdy pamięta o czym śni. 

Zdarza się, że widząc albo doświadczając czegoś pojawia się zjawisko dé jà vu. Wtedy pojawia się wrażenie, że skądś się zna tę sytuację, gdzieś się o niej słyszało i ona już się wydarzyła. I całkiem możliwe, że dotyczy to naszych snów. 

Pamiętanie snów można wyćwiczyć. Sam to kiedyś robiłem przy treningu do świadomego snienia. Wstawałem kilka razy w nocy i zapisywalem w kajecie co mi się właśnie przysnilo. Później dałem sobie z tym spokój.

Podobno gdy podróżujemy po innych wymiarach a później powracamy do naszej rzeczywistości, sen najczęściej wydaje nam się głupi, bezsensowny. Ale w tamtym wymiarze, może on być sensowny i już nie tak głupi. Najczęściej nasza podświadomość próbuje nam coś przekazać. Nie wykluczone że Wyższe Byty

Prorocze sny można "przyciągnąć" kładąc kamień księżycowy pod poduszkę. Sam nie próbowałem więc nie zapewniam tego w 100% ale jak to się mówi "wiara czyni cuda".

• Lubię! 2

• 3 weeks later...

Z reguły każdej nocy mamy cztery sny. Jednak po przebudzeniu pamiętamy albo jeden pełny albo kilka fragmentów. Bywa, że sen przypominamy sobie w ciągu dnia, zauważając coś co nagle przywołuje obraz ze snu. Niewątpliwie zapisywanie snów, a konkretnie prowadzenie dziennika snów ułatwia sprawę i jest świetną metodą dla tych osób, które np. chcą doświadczyć świadomego snu. Bardzo prawdopodobne, że takie zjawisko już niejednokrotnie kogoś spotkało, ale ta osoba o tym nie pamięta, bo nie wyrobiła sobie nawyku zapamiętywania swoich snów. Podobnie może być z proroczymi snami - mogą się śnić, ale nie pamiętamy ich. Można zapisywać rano, po obudzeniu, ale także jak napisał Mistiko budząc się w nocy i od razu zapisując. Zapisywanie snów już po kilkunastu dniach przynosi efekty. 

• Lubię! 1

• 4 months later...

Kiedyś czytałem żeby mieć sen proroczy trzeba wywietrzyć pokój zmienić pościel wykąpać się następnie położyć lustro i miskę z wodą koło łóżka przygotować notes i coś do pisania, skupić myśli co chcielibyśmy się dowiedzieć . Próbowałem, ale nie wyszło <niepewny>Co do zapamiętania snu dobrze jest zaraz po przebudzeniu nie otwierać oczy i spróbować się skupić co się śniło to pomaga :) Chociaż zauważyłem, że przeważnie jakiś szczegół senny ma znaczenie np basen, wieżowiec itp sprawdzam w senniku i często się pokrywa z tym co mnie czeka nie wiem czy można to podpiąć pod sen proroczy <głupek>

• 3 months later...

Ja od czasu do czasu miewam takie sny 🙂, ale tak naprawdę każdy z nas posiada takie zdolności 🙂, myślę, że nie można tego wywołać, bo to się dzieje bez naszej woli, ale wydaje mi się,  że im człowiek bardziej skupiony na swoim wnętrzu, odczuciach, tym więcej takich snów ma, dodatkowym czynnikiem może być dobra intuicja. Może chodzi o takie osoby bardziej  "uduchowione"...? Chyba najlepiej jest przed snem nic nie czytać i nie oglądać telewizji, mam wrażenia, że to zaburza w jakimś stopniu takie sny. Potrzebna jest do tego cisza i skupienie. Poza tym, sny nigdy nie są dosłowne, trzeba samemu próbować je rozszyfrować. Najbardziej dosłowne mogą być emocje, które towarzyszą nam w śnie, reszta to mogą być tylko symbole, bo każda rzecz, miejsce czy osoba dla śniącego ma inne znaczenie. To kwestia indywidualna. 

• Lubię! 2

• 4 months later...

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Share

• Utwórz nowe...