Skocz do zawartości

Dziwna data


Naamah

Polecane posty

Witajcie serdecznie, dziś zaczęłam zgłębiać temat i bardzo proszę o pomoc <kwiatek> kogoś bardziej doświadczonego.

21-08-1983

1. 21 - Świat - Jako dziecko byłam bardzo ciekawa świata, dużo podróżowałam, interesowałam się geografią i chciałam zostać podróżnikiem <haha2>.

2.  8 - Sprawiedliwość - Wydaje mi się że chodzi o życie w zgodzie z prawem, może jakieś problemy urzędowe.

3. 21 - Świat - Myślę że na starość znowu wrócę do podróżowania i może zakończę jakiś etap (wykonam misję na dane wcielenie).

 

4. 7 - Rydwan - Podświadomie boję się szybkości, nagłych nieprzewidzianych zdarzeń, utraty kontroli nad własnym życiem.

I jest jeszcze coś... panicznie boję się jeździć samochodem. Wsiadam tylko jak ufam kierowcy.

5. 7 - Rydwan - Myślę że tu rydwan oznacza szybkość, trafne podejmowanie decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie. 

Dążenie do celu za wszelką cenę. Przebojowość i dynamizm.

6. 14 - Umiarkowanie - Moim ukrytym talentem jest spokój i rozwaga. Częściej powinnam w spokoju przeanalizować niektóre sprawy.

7. 6 - Kochankowie - W tym wcieleniu powinnam znaleźć miłość mojego życia. 

8. 22? - Głupiec - Aby tą misję zrealizować powinnam otworzyć się na ludzi, podróżować i być bardziej ufna. 

 

I tu zaczynają się schody <bezradny>

9. 13 - Śmierć - Czyli byłam jakimś zabójcą???

10. 13 - Śmierć - Zabijałam???

11. 0 - Głupiec - Czyli nic z tego nie wyniosłam. Albo muszę zacząć od nowa.

 

12. 6 - Kochankowie - Spokój i komfort odnajdę tylko jeżeli spotkam prawdziwą miłość.

13. 20 - Sąd Ostateczny - Powinnam szczerze przeprowadzić rachunek sumienia.

14. 20 - Sąd Ostateczny - Tu nie mam pojęcia, może otoczenie uważa że jestem sprawiedliwa.

 

15. 20 - Sąd Ostateczny - Powinnam wyciągnąć pozytywne wnioski z przeszłości.

17. 14 - Umiarkowanie -  Żyć w zgodzie z sobą i naturą w spokoju i stabilizacji.

18. 22 - Głupiec - Zacząć wycieczkę od początku <bezradny>

 

Wyliczałam też innym i zauważyłam że tylko mi się aż tyle kart powtarza. Dlatego mam takie problemy z interpretacją.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2018 o 17:12, Naamah napisał:

I tu zaczynają się schody <bezradny>

9. 13 - Śmierć - Czyli byłam jakimś zabójcą???

10. 13 - Śmierć - Zabijałam???

11. 0 - Głupiec - Czyli nic z tego nie wyniosłam. Albo muszę zacząć od nowa.

Czyli mogłaś być położną albo rolnikiem albo chirurgiem, mogłaś zrozumieć, ze tego typu zajęcia są dla ciebie wykańczające i zmieniłaś kierunek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...