Skocz do zawartości

Jabłka, kwiaty


arwil

Polecane posty

Witam,

może ktoś pomoże mi zinterpretować ten sen, od kilku dni o nim rozmyślam.

Śniło mi się, że byłam w jakims duzym pomieszczeniu, jakby magazynie, bylo tam jasno I przytulnie a na ziemi w skrzynkach było mnóstwo jabłek, cala podloga była zastawiona takimi pełnymi skrzynkami. Na środku tego pomieszczenia roslo drzewo, jabłoń. Nie mialo lisci, wiedzialam ze nie bylo to martwe drzewo, a jedynie tak jakby stracilo liscie na zimę. Na tym drzewie wisialy donice z bratkami (fioletowe I żółte) w dwoch kolorach. Pamietam jeszcze, ze po magazynie oprowadzal nas (nas, bylam tam ja I jeszcze jakies dwie osoby, ponoc mi znajome) moj stary znajomy, za ktorym nie bardzo przepadalam. Skonczylo się tak, ze on cos pokazal mi przez okno, a ja wyjelam aparat I zrobilam temu zdjecie. Nie wiem co to bylo.

Przeanalizowalam caly dzien, gdy mi się to snilo I nie bylo tego typu rozmow, tematow, które znalazlyby potem odzwierciedlenie we snie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapasy - może jakieś obawy przed nadchodzącą zimą/ przyszłością

Dojrzewanie i zrzucanie z siebie starej otoczki (liści)

Kolory fioletowy i żółty mogą odpowiadać za czakry o tych kolorach

Jabłka - to też płodność, taka ilość może sugerować totalną gotowość

Jabłka - to zapewne jakieś witaminy, żelazo i inne, może organizm sugerował braki (w połączeniu z 2 czakrą (żółty))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...