Skocz do zawartości

Liczba 29 liczba niezależnosci i 26 liczba karmiczna


Izabela87

Polecane posty

Witam wszystkich,

Jestem tutaj nowa, dopiero zaczynam przygodę z numerologia. Napotkałam na problem interpretacji liczby niezaleznosci. Czytałam na forum że muszą to być liczby od 0 do 9, ale również że 11 jesli liczba mistrzowska której się nie redukuje. Mi wyszło 29. Czy ktoś może mi pomóc ? Czy to jest 11 czy 2? 

 

Następne pytanie dotyczy liczby karmicznej. Czy 26to jest liczba karmiczna czy powinnam ja zredukować do 8 ? Znalazłam wiele opisów liczby karmicznej 26 więc już sama nie wiem.. 

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Izabela87 napisał:

Witam wszystkich,

Jestem tutaj nowa, dopiero zaczynam przygodę z numerologia. Napotkałam na problem interpretacji liczby niezaleznosci. Czytałam na forum że muszą to być liczby od 0 do 9, ale również że 11 jesli liczba mistrzowska której się nie redukuje. Mi wyszło 29. Czy ktoś może mi pomóc ? Czy to jest 11 czy 2? 

 

Następne pytanie dotyczy liczby karmicznej. Czy 26to jest liczba karmiczna czy powinnam ja zredukować do 8 ? Znalazłam wiele opisów liczby karmicznej 26 więc już sama nie wiem.. 

Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc.

 

Jeśli traktujesz temat tak jak masz to opisane na forum, to wyraźnie napisane tam jest, że uzyskaną liczbę dwucyfrową redukuje się. Pomijam nazwę "Liczba niezależności", bo to co kto wymyśli i jak sobie nazwie, tak to chodzi, ważne jest CO ma charakteryzować dany zestaw, a  to w dzisiejszej numerologii różnie bywa, przybywa spostrzeżeń ale wraz z nimi i śmieci. Ale mniejsza z tym, Ty pytasz o technikę, a ta jest jak wyżej. Jeśli jednak chodzi o to słówko "muszą" - to wcale nie muszą, bo chociaż liczbą podstawową jest liczba jednocyfrowa, to o ile złożyły się na nią dwie liczby, to je także uwzględnia się w analizie, bo "niezależność" niezależności nierówna.

 

Liczby mistrzowskie jak najbardziej się redukuje, chociaż nie we wszystkich elementach analizy, czy inaczej: jak gdzieś wyskoczy mistrzunia to warto ją również zanalizować jako niezredukowaną, bo to daje więcej informacji. Natomiast jeśli obliczasz np. Drogę Życia to w przykładowej dacie: 22.11. 1999 nie dodajesz do siebie 22 + 11 a normalnie: 2+2+1+1+1+9+9+9, bo istotą liczby DŻ są jej składniki podstawowe, tzn. rozłożone na czynniki pierwsze. Można oczywiście liczyć dodatkowymi sposobami i tak zresztą podaje choćby N.Czarmińska, jednak istotą DŻ jest dodawanie do siebie  pojedyńczych cyfr. 

 

Każda liczba karmiczna jest taką liczbę karmiczną, jaką jest w oryginale, ich się nie redukuje, tzn. nie redukuje do liczb pojedyńczych w analizie, ale w obliczeniach i owszem. Tak więc liczbami karmicznymi są: 13, 14, 16, 19 i 26 (chociaż 26 nie wszędzie podawana jest jako karmiczna, kanon jednak ją zalicza), a nie są to liczby: 4, 5, 7, 1 i 8. 

 

Opisów znalazłaś wiele, bo szkół jest kilka. Podstawowa szkoła to ogromna praca Juno Jordan i jej uczniów oraz następców, to zresztą jest prekursorka współczesnej nauki numerologicznej i "matka numerologii". Kto chce poznać numerologię to powinien zacząć od tych właśnie lektur, lecz sęk w tym, że są one trudno dostępne i nie są dostępne po polsku. Cała reszta bazuje na tym, dodając po drodze swoje tezy. U nas niestety powszechna jest G.Lobos, która - poza pewnymi swoimi hipotezami, z których rok numerologiczny jest najbardziej kontrowersyjną kwestią - nie prezentuje niczego innego niż J.Jordan, ale i też nie liczy piramidki.

Cała reszta to powielanie tych pań  + wprowadzenie elementów numerologii wedyjskiej + szkoła prezentowana przez H.Wildę - Kowalską (wnosząca wiele elementów kabalistyki) + forsowanie swoich poglądów (nie wiedzy!). I to właśnie masz w internecie droga Izabelo. Żeby zaś przekonać się co z tego sprawdza a co nie, to nie ma innej drogi, jak ćwiczenia i prowadzenie dokumentacji, by, nieraz po latach,  zweryfikować swoje prognozy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ercil napisał:

Co do Twojej 29 i tego co wyżej napisałam: 

"Jeśli jednak chodzi o to słówko "muszą" - to wcale nie muszą, bo chociaż liczbą podstawową jest liczba jednocyfrowa, to o ile złożyły się na nią dwie liczby, to je także uwzględnia się w analizie, bo "niezależność" niezależności nierówna", - chodzi mi o to, że  inna będzie charakterystyka "liczby niezależności" wynikającej z 21 a inna z 12 czy 30. I ta reguła dotyczy absolutnie wszystkich elementów analizy numerologicznej.

 

 

 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...