Skocz do zawartości

Zakupione karty anielskie


Lakszmi

Polecane posty

Jak już będziesz mieć je w rękach, wyciąg wszystkie i każdą po kolei oglądnij. Zobacz jakie są obrazki, co jest na nich napisane, a także jakie emocje w Tobie budzą, z czym się kojarzą itd. Do kart jest dołączona książeczka, tam znajdziesz wiele cennych informacji jak pracować z kartami, a także odnośnie przykładowych rozkładów. Poza tym możesz zacząć wyciągać dla siebie radę na każdy dzień albo przesłania na konkretną sferę życia czy ogólne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej na początek bede wyciągać radę.Ale dziekuje Ismena za odpowiedz .Jeszcze nigdy nie miałam anielskich kart , i to będzie moja pierwsza .Troche mam mieszane uczucia czy mi się ,uda czy Nie .Na jutro jest termin wysyłki oby mi się udało ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie dobrze. Świetnie, wyciągaj radę, a np. wieczorem będziesz mogła odnieść się do tego co było na karcie, w sumie możesz także wyciągać radę na jakiś problem trudny do rozwiązania, czy jakąś konkretną sprawę, która ma się wydarzyć danego dnia. Zobaczysz, że jak już będziesz mieć karty, to na pewno znajdziesz z nimi odpowiednią metodę pracy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam, wyciągam przesłania na forum ;) To było kilka lat temu, wtedy na każdym forum obowiązkowym tematem był taki z przesłaniami, ogólnie wydaje mi się, że wtedy Karty Anielskie były bardzo popularne. A zaczęło się... po prostu, zobaczyłam, poczytałam i kupiłam. Na początku wyciągałam jedną kartę na dzień, później zaczęłam wyciągać przesłania innym i tak już zostało.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko przyjdzie czas, rady, przesłania, wróżby. Sama zobaczysz jak Ci się pracuje z tymi kartami i zdecydujesz w jakiej formie chcesz tę naukę kontynuować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...