Skocz do zawartości

Prośba do aniołów -karteczka


Lakszmi

Polecane posty

Hej wszystkim . Mam pytanie może ktoś sie będzie orientował jak to znalezć , co to jest i jak to się robi .

Otóż zakupiłam karty Anielskie Dokładniej to są przesłania z kart anielskich Doreen Virtue .Zadałam pytanie , które jest w ksiązeczce .A brzmi ono tak :

o czym powinnam dzisiaj wiedzieć , i wczoraj wylosowałam kartę Ślub , i się okazało wieczorem , że moja kuzynka z DE będzie brała ślub . I po tym , zaczęłam wierzyć

w przesłania anielskie , że wg mnie się już sprawdzają . Ale problem jest inny , gdyż moja mama opowiadała mi , że jej siostra , a moja ciotka wierzy w Anioły , i zawsze na karteczcce pisze coś do nich , nie wiem to chyba prośba i trzyma to np w portfelu . W necie coś nie mogę takiego znależć , może ktoś się orientuje Co to jest jak to się robi i wgl na czym polega .?<bezradny>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz stosować takiej samej techniki, a spróbować czegoś innego, swojego. Czegoś co potrafisz zrobić, co Tobie odpowiada i co uważasz za słuszne. Bo tak naprawdę, to w jakiej formie wyrazisz swoją prośbę nie ma najmniejszego znaczenia. Ale jeśli chcesz wykorzystać sposób z karteczkę, to może po prostu weź karteczkę i napisz na niej coś o co chciałabyś poprosić Anioły/Anioła. Następnie włóż do portfela albo schowaj w dowolnym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 8.10.2018 o 20:36, Ismena napisał:

Nie musisz stosować takiej samej techniki, a spróbować czegoś innego, swojego. Czegoś co potrafisz zrobić, co Tobie odpowiada i co uważasz za słuszne. Bo tak naprawdę, to w jakiej formie wyrazisz swoją prośbę nie ma najmniejszego znaczenia. Ale jeśli chcesz wykorzystać sposób z karteczkę, to może po prostu weź karteczkę i napisz na niej coś o co chciałabyś poprosić Anioły/Anioła. Następnie włóż do portfela albo schowaj w dowolnym miejscu.

@Ismena Możesz mnie nakierować do tekstów o Aniołach. Przeczytałam ostatnio że do nich zwraca się w języku hebrajskim , arameńskim lub arabskim. Ponieważ tutaj często dziewczyny mają karty anielskie czy można by poprosić o ew wklejenie nazw lub może kart które mają hebrajskie litery lub inne symbole .... Zobaczyłam że rozmawiacie o anielskich prośbach i przepraszam że się wtrąciłam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 22.10.2018 o 23:16, Batyam napisał:

@Ismena Możesz mnie nakierować do tekstów o Aniołach. Przeczytałam ostatnio że do nich zwraca się w języku hebrajskim , arameńskim lub arabskim. Ponieważ tutaj często dziewczyny mają karty anielskie czy można by poprosić o ew wklejenie nazw lub może kart które mają hebrajskie litery lub inne symbole .... Zobaczyłam że rozmawiacie o anielskich prośbach i przepraszam że się wtrąciłam.

Chyba nie będę w stanie pomóc. Karty mam, ale w przesłaniach zawsze wklejam opis wylosowanej karty. Może talia Anioły Kabały okazałaby się dla Ciebie pomocna? Spróbuj poszukać w google grafika.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...