Skocz do zawartości

Tort urodzinowy


Anika

Polecane posty

Witajcie czy jest ktoś chętny, żeby wyciągnąć mi po jednej karcie na poniższy rozkład. Sama nie chcę, bo wyjdą mi zaraz życzeniówki i obawy. Interpretację sama napiszę<uśmiech>

 

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku/cyklu (zadania ukończone)

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku

9. Zdrowie

10. Miłość

11. Przyjaciele i rodzina

12. Finanse

13. Praca

14. Niespodzianki

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap)

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia? Wieża- hm może tutaj odejdą gwałtowne zmiany, problemy, takie znienacka

 

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku/cyklu (zadania ukończone) Cesarzowa udało mi się zrealizować zawodowo, pod tym względem stałam się bardziej pewniejsza siebie

 

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu 9 denarów  czyli tutaj kobieta, która spełnia się zawodowo, w zasadzie nawet szczęśliwa, ale jak to 9 będzie dalej czegoś w życiu brakowało, czyli sfera uczuciowa będzie dalej tuta kuleć ;) 

 

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?As kielichów Czekanie na kogoś z kim mogłabym stworzyć związek? albo gotowość na związek, chyba że żyje za bardzo w marzeniach na tego jedynego,a on się nie pojawi? 

 

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu As buław może pojawią się jakieś nowe szanse, pomysły albo zmiany, niespodzianki, buławy to działania to może napędzę się na jakieś działania więcej ruchu, energii

 

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 7 denarów o Panie jak nie lubię tej karty, ona zawsze karze mi czekać, co by się nie działo to czekaj, nauka cierpliwości jak nic 

 

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu Paź kielichów jakaś transformację w sobie, może inne spojrzenie na świat, uczucia, poznawanie nowych ludzi

 

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku 5 denarów depresja ? załamania?

 

9. Zdrowie 7 buław właśnie naczytałam się że 7 buław mówi o zawale, udarze no ale chyba za młoda jestem :D może złapią mnie jakieś dolegliwości

 

10. Miłość 8 denarów tutaj chyba nie będzie czasu na miłość, będę zajęta pracą

 

11. Przyjaciele i rodzina 10 buław no to tutaj widzę, że rodzina jak przyjaciele mnie bardzo załamią

 

12. Finanse 9 mieczy 13. Praca 4 kielichy  no nie wiem prace rzucę, czy mnie zwolnią? bo jakoś tak nie pewnie w tych kartach, ale początek rozkładu był dobry w miarę finansom <myśli> 

 

14. Niespodzianki paź kielichów no to może jakieś nowe znajomości, jakieś niezobowiązujące randki

 

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap) Arcykapłanka może kobieta, która mi pomoże, albo sama będę kierować się intuicją, będę zwiększać swoją wiedzę 

 

Cytat

SowAna

 

Dziękuję za rozłożenie kart <kwiatek>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Energie i sprawy, które już się kończą, odchodzą z Twojego życia? Wieża- hm może tutaj odejdą gwałtowne zmiany, problemy, takie znienacka

odejdą to czas przyszły, a punkt dotyczy tego co się kończy, jak dla mnie, to troszkę już "pozamiatałaś" i to pokazuje Wieża

2. Cele, które udało się osiągnąć w ostatnim roku/cyklu (zadania ukończone) Cesarzowa udało mi się zrealizować zawodowo, pod tym względem stałam się bardziej pewniejsza siebie

3. Sprawy i zadania, które przechodzą do nowego roku/cyklu 9 denarów  czyli tutaj kobieta, która spełnia się zawodowo, w zasadzie nawet szczęśliwa, ale jak to 9 będzie dalej czegoś w życiu brakowało, czyli sfera uczuciowa będzie dalej tuta kuleć ;) 

9 denarów mówi o spełnieniu, niczego tu nie brakuje, lecz skoro przechodzi do nowego cyklu, to znaczy, że należy nad tym popracować

4. Gdzie jesteś dzisiaj ?As kielichów Czekanie na kogoś z kim mogłabym stworzyć związek? albo gotowość na związek, chyba że żyje za bardzo w marzeniach na tego jedynego,a on się nie pojawi? 

Tak przemawia przez Ciebie tęsknota emocjonalna, że chyba tylko to widzisz w kartach(sorki). Jesteś na początku nowego etapu, skoro kielichy wypadły, to pewnie emocjonalnego, lecz nie ma w tej karcie czekania :)

5. Nowe energie i sprawy które pojawią się w nadchodzącym roku/cyklu As buław może pojawią się jakieś nowe szanse, pomysły albo zmiany, niespodzianki, buławy to działania to może napędzę się na jakieś działania więcej ruchu, energii

6. Wyzwania i trudności, z którymi się zmierzysz 7 denarów o Panie jak nie lubię tej karty, ona zawsze karze mi czekać, co by się nie działo to czekaj, nauka cierpliwości jak nic 

Ty się z tymi wyzwaniami zmierzysz, jak, może nawet przeczekując trudniejsze momenty, czasami to równie dobrze działa, możliwe, że zaczniesz pewne długoterminowe procesy, które same z siebie wymagają przygotowania i czasu

7. Cele, które możesz osiągnąć w nadchodzącym roku/cyklu Paź kielichów jakaś transformację w sobie, może inne spojrzenie na świat, uczucia, poznawanie nowych ludzi

8. Twój stan psychiczny w najbliższym roku 5 denarów depresja ? załamania?

Mi 5 denarów nie kojarzy się z depresją, przy niej się prawie leży :) , a tu (w zależności od talii) jest kontynuacja drogi, nieumiejętność skorzystania z pomocy, sadzenie, ze nikt nie wspiera i nie pomaga, bardzie taka w przenośni ślepota emocjonalna, jednak wypadła karta ziemi, co raczej odbieram jak niedocenianie siebie

9. Zdrowie 7 buław właśnie naczytałam się że 7 buław mówi o zawale, udarze no ale chyba za młoda jestem :D może złapią mnie jakieś dolegliwości

7 buław mówi też o pokonaniu przeciwności, mając ku temu i zasoby i możliwości, nie doszukiwałabym się konkretnych niedomagań, to w końcu AM :)

10. Miłość 8 denarów tutaj chyba nie będzie czasu na miłość, będę zajęta pracą

A może trzeba będzie nad tą miłością sumiennie popracować? :)

11. Przyjaciele i rodzina 10 buław no to tutaj widzę, że rodzina jak przyjaciele mnie bardzo załamią

Nie załamią, lecz utrzymanie relacji na odpowiednim poziomie może wymagać od ciebie dużego wysiłku, skoro już to wiesz, to zdecydujesz czy warto się wysilać

12. Finanse 9 mieczy  - nic nie napisałaś, a tu są obawy i wizję nie do końca realne, najbardziej straszące, kiedy zostajemy sami i zbyt długo mielimy temat, wg mnie kolejna wskazówka jak i czego nie robić, żeby nie psuć sobie zdrowia psychicznego (a chyba te dwa punkty są powiązane w Twoim torcie :) )

13. Praca 4 kielichy  no nie wiem prace rzucę, czy mnie zwolnią? bo jakoś tak nie pewnie w tych kartach, ale początek rozkładu był dobry w miarę finansom <myśli> 

a może właśnie dostaniesz, będąc w pierwszej chwili albo niechętna, albo niezadowolona

14. Niespodzianki paź kielichów no to może jakieś nowe znajomości, jakieś niezobowiązujące randki

15. Urodzinowy Dar od Wszechświata – błogosławieństwo, które otrzymujesz na nowy rok (cykl, etap) Arcykapłanka może kobieta, która mi pomoże, albo sama będę kierować się intuicją, będę zwiększać swoją wiedzę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...