Skocz do zawartości

Modlitwy do Aniołów


Mada

Polecane posty

Modlitwa o uwolnienie od lęków

 

Niech już w tej chwili dokona się we mnie uzdrowienie wszelkich moich wzorców lękowych, które uniemożliwiają mi dojście do zrozumienia doświadczenia, w którym się znajduje moja dusza.

 

Jestem gotowa uwolnić się od lęku i od wszelkich intencji, z jakimi nadal go w sobie podtrzymuję. Jestem gotowa poznać pozytywną stronę natury doświadczenia, które wywoływało we mnie lęk.

 

Jestem gotowa stać się istotą bezpieczną. Jestem gotowa poznać pozytywną naturę poczucia bezpieczeństwa. Jestem gotowa uzdrowić wszelkie emocje, które odpowiadają za moje poczucie bezpieczeństwa. Jestem gotowa przetransformować wszystkie wzorce, które przejęłam z mojego otoczenia a które wywoływały we mnie uczucie lęku. Jestem gotowa uzdrowić w sobie wszelkie nastawienia, które powodowały przyciąganie sytuacji i okoliczności, które wywoływały u mnie uczucie lęku.

 

 

Jestem gotowa na wszelką pomoc od każdej istoty, która jest mi wstanie jej udzielić. Jestem gotowa na uwolnienie się od lęku.

Niech już w tej chwili dokona się we mnie konieczna zmiana, która pomoże mi w osiągnięciu stanu zrozumienia dla każdej sytuacji, w której kiedykolwiek doznałam uczucia lęku. Niech już w tej chwili nastąpi w moim życiu zmiana, która pomoże mi doznać całkowitego poczucia bezpieczeństwa wobec każdej sytuacji i każdej osoby, z którą zdecydowałam się kiedykolwiek w przeszłości lub teraz doświadczać.

Proszę cały wszechświat o pomoc.

 

Niech zatem nastąpią w moim życiu okoliczności, które pomogą osiągnąć mi stan pełnego poczucia bezpieczeństwa w każdej dziedzinie mojego życia. Niech pojawią się możliwości i chęć we mnie, by z nich skorzystać, a które będą wiodły mnie do ugruntowania w sobie stanu całkowitego poczucia bezpieczeństwa. Niech przybędzie istota, która mi w tym pomoże. Niech wszystkie okoliczności ustawią się tak, bym zrozumiała istotę lęku i intencje, z jakimi chciałam go doświadczać. Niech zrozumienie tego wzorca przyczyni się do wzrostu duchowego mojej duszy.

 

Jestem na to gotowa.

Niech się tak dokona.

 

Autorka: Anna Atras.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...