Skocz do zawartości

Śpiączka


SeksownaSkorpionica

Polecane posty

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten temat, jesli nie naprowadzcie mnie na dobry.

Dzis widzialam kilka wywiadow z pania Ewa Blaszczyk. Naszym mnie teraz przemyslenia na temat spiaczki. Zastanawialiscie sie kiedys, gdzie sa Ci ludzie? Czym jest to miejsce o ktorym opowiadaja? Jesli macie jakies przemyslenia lub informacje bardzo bym sie ucieszyla, gdybysie sie ze mna podzielili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę obszerny temat, albo tylko dla mnie...

Rozmowę o miejscu, w którym mogą być, chyba powinnyśmy zacząć od określenia czy dusza jest/ nie ma, czy jest połączona z człowiekiem, czy nie, czy ogólnie rzecz ujmując podróżuje we śnie zwykłym i tym OB, jeżeli podróżuje, to może być wszędzie, jeżeli nie, to mogą to być wizję mózgu, który w czasie śpiączki nie musi czuwać nad przebiegiem wszystkich procesów w organizmie z taką samą intensywnością i może wykorzystywać "większe" pałacie swojej przestrzeni. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...