Skocz do zawartości

Co mnie do niego tak ciągnie


ona97

Polecane posty

Witajcie,

Jestem nowa na forum zatem witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Ania i piszę tego posta z konkretnym pytaniem. Liczę na to że pomożecie mi znaleźć na nie odpowiedź. Poznałam niedawno pewnego chłopaka. Jest to niecodzienne poznanie ponieważ od razu poczułam do niego jakieś takie przyciąganie, bardzo silne. Chodzę od tamtego czasu jakaś nieobecna. Często zastanawiam się co w tej znajomości takiego jest. W związku z tym że interesuję się troszeczkę numerologią ale nie na tyle aby robić sobie jakieś skomplikowane analizy, chciałam Was prosić o pomoc. Widzę w naszych datach urodzenia sporo pokrywających się cyferek i zastanawiam się czy w naszej numerologii widać coś więcej czy może to siedzi w mojej głowie a ja doszukuję się tu nie wiadomo czego. Ja jestem urodzona 11 sierpnia 1997r, on jest ode mnie straszy, urodzony 4 sierpnia 1988r. Czy mogę Was prosić o pomoc w analizie naszych dat? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@ona97 trochę z przymusu odpisałam na Twoją wiadomość. I nie dlatego, że masz na koncie tylko 1 post, bardziej czując blokadę przed analizowaniem Waszej relacji. Moim zdaniem nie powinnaś zastanawiać się nad tą relacją, rozdrabniać jej i analizować każdej z cyfr, a poddać się temu co ta znajomość niesie. Zobacz, poznałaś fajnego chłopaka i na tym niech skupi się Twoja uwaga. Pozwól rozwijać się znajomości i ciesz się każdą chwilą, którą wspólnie spędzacie. Poznaj tego chłopaka i sama daj się poznawać. W ogóle otwórz się na to co może być między Wami, bez doszukiwania się czarnych scenariuszy, czy problemów. To jest Twój, a dokładniej Wasz czas i zrób wszystko, abyś niedługo, oglądając się wstecz pomyślała, że doskonale ten czas wykorzystałaś. Pamiętaj... nie ma przypadkowych spotkań, nawet jeśli brzmi to jak największy banał. 

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...