Skocz do zawartości

karma 16


kinga72212

Polecane posty

  • 2 weeks later...
Dnia 11.11.2018 o 23:35, kinga72212 napisał:

czy data 09.07. 1989 wskazuje na to że mam dług karmiczny 16 do przerobienia? proszę o odpowiedź

 

Karmy masz codziennie a twoja data urodzenia ......... 09.07 to żadna karma liczby 16 można to odczytać = Ja dla rodziny 

posługa w służbie dla ....opieka nad rodziną . Rodzina może to być obecna rodzina , rodzina jako zbiór bliskich ludzi ....

 

Nie dokładaj sobie karmy karma to wyzwania do sprostania ..... to życie normalne życie ja patrząc na inne Twoje pytanie nie dam Ci recepty na Ciebie dla Ciebie. Po moich analizach doszłam do wniosku że numerologia jest tak małym i drobnym wycinkiem energii że można to czasami badać jako pytanie dla pytania .... ale skierowałam Cię w stronę astrologii bo uważam że to dla Ciebie będzie najlepsze. Ucz się inwestuj .........zwiedzaj świat bo masz to przed sobą ucz się języków ....to świat będzie większy ....może w intencji ludzi . może środowiska ale z jakimś przesłaniem z jakimiś wykładami z jakimiś badaniami. Postaw na siebie . 

Pozdrawiam - resztę odpowiedziałam w innym wątku Pozdrawiam serdecznie może coś jeszcze ktoś coś podpowie ale  .... ja myslę że dobrze Cię skierowałam ASTROLOG profesjonalny horoskop urodzeniowy , I wyjdziesz z impasu  

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, do przerobienia wszyscy mamy siebie, lecz czy warto, czy na pewno potrzebne...

9 - super, 7 - super, 27 - też super

tak jak pisała @Batyam każda liczba to określona wibracja - 16 - to ktoś kto stawia siebie przed (1 przed 6), od razu karma, a jak ktoś po prostu nie chce być w relacji rodzinnej

1 przed 6, gdzie 6 to różnego rodzaju dziwne uzależnienia (6 w negatywie to zdrady, hazard...) i się jest silniejszym od tego (walka owszem dość długa)

 

a może pobyć trochę sobą, taką niepodobną do innych, z wielką wrażliwością i intuicją, z widzeniem u rozmówcy najmniejszych zmian w twarzy, ze zbyt długo skupionym wzrokiem, który mało kto może wytrzymać na sobie, z mówieniem tego co jest, a nie tego co ktoś chce usłyszeć, trudno jest, lecz do wytrzymania, jeżeli się zrozumie siebie

 

A tam od razu Astrologia (szacunek owszem), cyferki też pomagają na wstępie, z resztą nie każdy pamięta swą godzinę przyjścia na świat (według czasu letniego czy nie),  a na dodatek, czy w każdego chcemy/ potrzebujemy wchodzić aż tak głęboko, po pewnym czasie dochodzę do wniosku, że nie, czyli że nie chcę i że się nie da i chyba nie byłoby to dość ciekawe dla obserwatora....(czy kiedyś siedząc i dłubiąc se w zębie nie pomyślałaś/eś, że ktoś teraz może cię obserwować, a no to trochę głupio, albo i nie, jak sobie życzy oglądać inne seriale życiowe, to w końcu jego, tego ktosia wolna wola <sarkazm> )

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2018 o 21:21, SowAna napisał:

tak, do przerobienia wszyscy mamy siebie, lecz czy warto, czy na pewno potrzebne...

9 - super, 7 - super, 27 - też super

tak jak pisała @Batyam każda liczba to określona wibracja - 16 - to ktoś kto stawia siebie przed (1 przed 6), od razu karma, a jak ktoś po prostu nie chce być w relacji rodzinnej

1 przed 6, gdzie 6 to różnego rodzaju dziwne uzależnienia (6 w negatywie to zdrady, hazard...) i się jest silniejszym od tego (walka owszem dość długa)

 

a może pobyć trochę sobą, taką niepodobną do innych, z wielką wrażliwością i intuicją, z widzeniem u rozmówcy najmniejszych zmian w twarzy, ze zbyt długo skupionym wzrokiem, który mało kto może wytrzymać na sobie, z mówieniem tego co jest, a nie tego co ktoś chce usłyszeć, trudno jest, lecz do wytrzymania, jeżeli się zrozumie siebie

 

A tam od razu Astrologia (szacunek owszem), cyferki też pomagają na wstępie, z resztą nie każdy pamięta swą godzinę przyjścia na świat (według czasu letniego czy nie),  a na dodatek, czy w każdego chcemy/ potrzebujemy wchodzić aż tak głęboko, po pewnym czasie dochodzę do wniosku, że nie, czyli że nie chcę i że się nie da i chyba nie byłoby to dość ciekawe dla obserwatora....(czy kiedyś siedząc i dłubiąc se w zębie nie pomyślałaś/eś, że ktoś teraz może cię obserwować, a no to trochę głupio, albo i nie, jak sobie życzy oglądać inne seriale życiowe, to w końcu jego, tego ktosia wolna wola <sarkazm> )

Patrzyłam na piramidę tej osoby i kiedy tak sobie patrzyłam to wydedukowałam tą drogę .... bo tu owszem pytanie było o karmę liczby 16 , ale inne pytanie osoby do mnie na priv dotyczyło daty ....  Zgodzę się cyfry pomagają i uważam że na stawiane pytania ..... sama czasami zastanawiam się nad liczbą która mi wychodzi na moje pytanie ...... a wiecie z jakiej interpretacji jestem najbardziej zadowolona  ........ z takiej która ma nastąpić a ja wyczułam energię .... i kilka jest takich i tu. SowAna a wiesz że dla mnie energia hazardu to 3 .... ale dziękuję popatrzę sobie na 6 jako oznaka hazardu/ hazardzisty.. Ja raczej liczbę 6 koncentrowałam na energii matki albo pytającego albo takiej relacji zależności ..... Z resztą jak mam ciąg liczb to mam jakąś podpowiedz, ale nie zawsze. Brakuje mi bardzo godziny z jaką ktoś wchodzi z pytaniem. Dlaczego bo znam energie pytającego na wstępie i nastawienie.

Zafrapowałaś mnie tą 6 będę uważniej jej się przyglądać.

@Batyam zawsze możesz zgłosić takie pytania w prywatnych wiadomościach. Niektórzy użytkownicy zapominają, że pytania należy zostawić na forum...

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...