Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ciekawy90

Nauka wróżby z kart klasycznych :)

Polecane posty

ciekawy90

Witam serdecznie wszystkich :) Mam prośbę poszukuje osób które pomogły by mi w nauce wróżenia z kart klasycznych. Ogólnie osoby zarówno co się znają jak i te które chciałby wróżby. Po prostu chcę poćwiczyć, a na sobie kiepsko mi idzie z interpretacją widzę to co chce a nie to co wychodzi <niepewny> Fajnie by było jakby ktoś się odezwał <haha2>

iwanek
35 minut temu, ciekawy90 napisał:

Witam serdecznie wszystkich :) Mam prośbę poszukuje osób które pomogły by mi w nauce wróżenia z kart klasycznych. Ogólnie osoby zarówno co się znają jak i te które chciałby wróżby. Po prostu chcę poćwiczyć, a na sobie kiepsko mi idzie z interpretacją widzę to co chce a nie to co wychodzi <niepewny> Fajnie by było jakby ktoś się odezwał <haha2>

Jest dział prośbą o wrozbe. To wlasnie miejsce do ćwiczenia swoich umiejętności.... spróbuj odp na czyjąś prośbę ;)

• Lubię! 1

ciekawy90

Nom niby tak... ale chciałem, że tak powiem poćwiczyć na privie czy coś mi w ogóle wychodzi :/ później ewentualnie tam wrzucę posta :)

Luna

@iwanek dobrze gada...dajesz chłopaku <buziak>

Jak jestes ciekawy90 to moze czas na odwaznego90 ?

Ismena
Dnia 26.11.2018 o 22:52, ciekawy90 napisał:

Nom niby tak... ale chciałem, że tak powiem poćwiczyć na privie czy coś mi w ogóle wychodzi :/ później ewentualnie tam wrzucę posta :)

Nie można ćwiczyć, ani wróżyć przez priv. Od tego jest forum. Mam dla Ciebie kilka możliwości - Zajrzyj do działu z ćwiczeniami https://kartylosu.pl/forum/33-wspólne-ćwiczenia/ dodałam nowe pytania. Poza tym tak jak zaproponowała Iwanek, możesz spróbować odpowiadać na prośby innych osób tutaj https://kartylosu.pl/forum/164-prośby-o-wróżbę/ Możesz również zaangażować się w andrzejki i założyć temat z wróżbami https://kartylosu.pl/forum/178-andrzejkowe-wróżby-i-zabawy/ Ponadto możesz założyć na razie tutaj https://kartylosu.pl/forum/27-karty-klasyczne/ temat, w którym będziesz odpowiadał na różne pytania zadane przez użytkowników forum (chętnie zaangażuję się i będę pomocna, myślę, że i inni użytkownicy włączą się w tę pomoc) dotyczące przeszłości albo bliskiej przyszłości - tak żebyś szybko otrzymał weryfikację, co zresztą będzie dla Ciebie bardzo ważne :)

• Lubię! 1

ciekawy90

Jeżeli chodzi o andrzejki to odpada może za rok o ile będzie mi coś wychodziło :D  kurde... wiem mogę próbować w prośbach o wróżbę, tylko jak widzę odpowiedzi innych czuje się malutki jak mrówka przy słoniu <niepewny> Dokładnie jeżeli chodzi o pytania to z przeszłości bądź w niedalekiej przyszłości. Szczerze powiedziawszy mam duży problem np na rozkład 3x8 za dużo tego wszystkiego  a o określenie czasu nie wspomnę :( Dziękuje za podpowiedź <ok>

Ismena

Nie utrudniaj sobie i na razie nie używaj do ćwiczeń takich dużych rozkładów. Skup się na mniejszej ilości kart, trzech, a czasami wystarczy jedna - jak np. w ćwiczeniu Tak/Nie. A w prośbach o wróżbę - nie patrz na inne odpowiedzi, skup się na sobie, na kartach, które masz i swojej intuicji :)

Załóż tutaj swój temat, możesz nadać tytuł, w stylu Szybkie pytanie, szybka odpowiedź :)

• Lubię! 1

iwanek
28 minut temu, ciekawy90 napisał:

Jeżeli chodzi o andrzejki to odpada może za rok o ile będzie mi coś wychodziło :D  kurde... wiem mogę próbować w prośbach o wróżbę, tylko jak widzę odpowiedzi innych czuje się malutki jak mrówka przy słoniu <niepewny> Dokładnie jeżeli chodzi o pytania to z przeszłości bądź w niedalekiej przyszłości. Szczerze powiedziawszy mam duży problem np na rozkład 3x8 za dużo tego wszystkiego  a o określenie czasu nie wspomnę :( Dziękuje za podpowiedź <ok>

Przelam się!!!!

Ja też się obawiałam czy to co z kart odczytam,będzie się pokrywalo z rzeczywistością.

Zaufaj swojej intuicji. Jest ona najważniejsza. 

Powodzenia<haha2>

• Dziękuję! 1

ciekawy90

Nie... tylko chwilowo mam problemy z koncentracją nic nie układa mi się logicznie :( muszę oczyścić myśli

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...