Skocz do zawartości

Partnerski.


szyszka

Polecane posty

Witam wszystkich którzy zajrzeli na mój wątek <hejka>

Oczywiście będę wdzięczna, jeśli zostawicie po sobie ślad w postaci interpretacji mojego rozkładu na obecną moją relację.

Związek trwa 9 lat z przejściami ;) mamy wspólne dziecko.

 

1. Moja postawa - 2 KIELICHÓW- no i faktycznie tak jest, okazuje ciepło, czułość i troskliwość.

2. Moje uczucia- 2 MIECZY- nieco zranione, zablokowane,M ale bardziej chyba przez strach, że wywinie mi jakiś numer.

3. Moje myśli- KRÓL KIELICHÓW- hmm myślę o nim jako facecie emocjonalnym? który nadużywa piwko? lelum polelum? ^_^

4. Co ja wnoszę do relacji? - 4 KIELICHÓW  hahaha nudęęę, marudzenie, narzekanie, stagnację.

5. Co On wnosi? - 5 DENARÓW- same straty.. fakt długi ma i to pasuje.

6. Jego postawa- SĄD OSTATECZNY- chyba się ocknął, może naszą relację zobaczył w innym świetle może chce zmian aby znowu się ten związek odrodził? 

7. Jego uczucia DIABEŁ, do diabła dociągnęłam ASA KIELICHÓW- no takich kart to ja się nie spodziewałam.. namiętność pociąg seksualny, ale i mocne uczucia ma w moją stronę, takie aż niezdrowe? 

8. Jego myśli 2 DENARÓW- sam chyba nie wie czego chce haha

9. Na czym opiera się relacja? - KRÓLOWA BUŁAW- no ja raczej denarowa albo mieczowa nie wiem jak do tego pytania tutaj buławową ugryźć? <bezradny>

10. Przyszłość relacji- RYCERZ KIELICHÓW- jak na relację to wydaje mi się, że może jeszcze jeszcze nic straconego i relacja się odświeży, zaczniemy jak kiedyś o siebie zabiegać i uwodzić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moja postawa - 2 KIELICHÓW- no i faktycznie tak jest, okazuje ciepło, czułość i troskliwość.

2. Moje uczucia- 2 MIECZY- nieco zranione, zablokowane,M ale bardziej chyba przez strach, że wywinie mi jakiś numer. - nie wiem, czy 2 mieczy mówi o zranieniu, wg mnie mówi o tym, że zdajesz sobie sprawę z tego, że szukasz kompromisu i ciągle próbujesz tłumaczyć jego zachowanie

3. Moje myśli- KRÓL KIELICHÓW- hmm myślę o nim jako facecie emocjonalnym? który nadużywa piwko? lelum polelum? ^_^- chciałabyś raczej opanować własne emocję, a przy okazji, ze by on był kimś , kim nie jest, Król Kielichów (po za tym, że może mieć nałóg i to poważny, przeważnie oznacza kogoś, kto już to ma za sobą i emocję ma opanowane)

4. Co ja wnoszę do relacji? - 4 KIELICHÓW  hahaha nudęęę, marudzenie, narzekanie, stagnację. - znudzenie, raczej nie widzisz szans na zmianę w relacji, albo nie chcesz tej zmiany dostrzegać

5. Co On wnosi? - 5 DENARÓW- same straty.. fakt długi ma i to pasuje. - też nieumiejętność prosić o pomoc innych, bo nie widzi problemu, ubogość uczuciowa

6. Jego postawa- SĄD OSTATECZNY- chyba się ocknął, może naszą relację zobaczył w innym świetle może chce zmian aby znowu się ten związek odrodził?  - wg mnie jest świadom, że dalej tak dłużej nie może trwać, lecz czy jest to ten moment zakończenia, ta karta również mówi o powrotach i tu już sama sobie odpowiedz do czego

7. Jego uczucia DIABEŁ, do diabła dociągnęłam ASA KIELICHÓW- no takich kart to ja się nie spodziewałam.. namiętność pociąg seksualny, ale i mocne uczucia ma w moją stronę, takie aż niezdrowe?  - jest uzależniony i nie panuje nad tym uzależnieniem, za dużo kielichów w tym układzie, a skoro As kielichów - to raczej chłopak ma kłopot i nie może sam się uwolnić od nałogu, może tez oznaczać nowe zauroczenie

8. Jego myśli 2 DENARÓW- sam chyba nie wie czego chce haha - może nie mieć jeszcze podjętej decyzji, co do waszej relacji, a może wprost oznaczać, że kombinuje, jak utrzymać źródło dochodu, które pozwala mu na stan nieważkości, może też wybierać pomiędzy dwiema

9. Na czym opiera się relacja? - KRÓLOWA BUŁAW- no ja raczej denarowa albo mieczowa nie wiem jak do tego pytania tutaj buławową ugryźć? <bezradny> - to jest królowa sexu, najbardziej wg mnie seksualna i energetyczna osobowość, może oznaczać zwyczajnie konkurentkę, taką i do tańca i do grzańca

10. Przyszłość relacji- RYCERZ KIELICHÓW- jak na relację to wydaje mi się, że może jeszcze jeszcze nic straconego i relacja się odświeży, zaczniemy jak kiedyś o siebie zabiegać i uwodzić? - u mnie w rozkładach to jest ktoś, kto lubi wszystkie kobiety, może również być zaślepiony pewną relacją

Gdyby ułożyć jego karty obok siebie, to mamy: 5 denarów, Sąd, Diabeł, As, Królowa, Rycerz - dla mnie to szkoda czasu na osobnika - nic nie wnosi, chce nowości, nie jest szczery i nie panuje nad emocjami - sorki za taką interpretację w JULe, mam nadzieję, że twoje odczucia z całości rozkładu były inne <ok> 

  • Lubię! 2
  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...