Skocz do zawartości

List do Aniołów


Ismena

Polecane posty

Znalazłam "Rytuał pomagający w realizacji naszych potrzeb" wykonany przez Tarocistkę Dorotę. Nie wiem, czy jest skuteczny, ale zakładam, że jeżeli ktoś wierzy w Anioły i jest przekonany, że wykonanie takiego rytuału pomoże, to tak właśnie będzie. Rytuał ma formę listu. Poniżej wklejam wzór:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

List do Aniołów
(data, godzina) przykład -> środa, stycznia 16 2013, 6:56 AM

List
Do Moich Kochanych Aniołów i do Wszystkich Aniołów Wspomagających!
Proszę o spełnienie moich próśb, tak szybko jak to możliwe, bezproblemowo jak to możliwe i dla największego pożytku i dla dobra
wszystkich z tym związanych.
Pragnę aby.....(wpisujemy pragnienie)
Pragnę aby...(wpisujemy pragnienie)
Pragnę aby... (wpisujemy pragnienie)

 

Tu piszecie inne swoje prośby. Możecie też w kilku zdaniach napisać czego pragniecie, opisać jakąś sytuację i poprosić o jej rozwiązanie. Na koniec należy napisać: Dziękuję Bogu i moim Kochanym Aniołom biorącym udział w zorganizowaniu tej pomocy z miłością wasza/wasz.... (podpis imię i nazwisko)
A poniżej dodanie: miejsce i data

 

Ten list należy napisać na białej kartce własnoręcznie. Pisząc go należy myśleć o tym wszystkim najlepiej po medytacji, aby być spokojnym i
zrelaksowanym. Poprosić Anioły, aby były obecne przy pisaniu tego listu... Generalnie chodzi o to żeby żadne złe moce wam nie
przeszkadzały w pisaniu. Musicie zaufać swoim Aniołom i pisząc ten list być pewnym, że one pomogą. Gwarantowane, że w przeciągu paru
tygodni wszystko zacznie się powolutku realizować. List najlepiej nosić przy sobie lub wkładać pod poduszkę i spać z nim.
Taka forma przekazu jest bodźcem i sygnałem dla Aniołów, z tego co mi wiadomo to chętniej pomagają, gdy ktoś jasno im przedstawi to czego
oczekuje, można też narysować jakiś obrazek dla nich, informujący o waszych pragnieniach-ważne, żeby było to namacalna i miało w sobie
wasza energie. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czy ktoś z Was zastosował tę metodę i może podzielić się efektami?

  • Dziękuję! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd pamiętam jako dziecko zawsze w drodze do szkoły i do domu modliłam się do swojego Anioła Stróża po dziś dzień mi to zostało . Wierzę,że każdy z nas ma swojego Stróża który jest blisko nas tylko trzeba z nim rozmawiać ,nawet mam takie plany aby Anioł zagościł na moim ciele w formie tatuażu.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do rozmowy

Możesz zacząć pisać teraz i zarejestrować się później. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...